Sari la conținut

Rebeca 0732080531


Postări Recomandate

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Postat

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/rebeca-comunicativa/163gi05ed5507d02d02g3ei60296471g.html

Stiu ca niciodata nu m-am priceput  recenzii Dar continui a face 🤣

Am vazut acest anunt ieri , pozele ok , descrierea pe masura, am sunat cu gandul sa merg sa inverc , deci inca de la telefon am stiut ca e ce trebuie,aseara nu a putut sa ma primeasca si am facut programare pt astazi la 19 , confirmata de mine la ora 16 ca sa fiu sigur ca nu o ratez , programare respectata din ambele parti. Ajung la locatie, langa nr7, parcare vizavi de scara, coboara jos sa deschida usa si spre surprinderea mea o minunatie de fata....deci pozele o dezavantajeaza, e chiar fata pe care ai dori sa fie doar a ta , pt tine ....cam la 1.65 inaltime, slim, o frumusete iesita din comun, naturala, nu are nevoie de machiaje, e superba !!!! Foarte deschisa, ai ce vorbi cu ea , fara nici o graba....si cum a zis ea .... ,, aici nu si venit la o escorta, ai venit la o prietena " ....si exact asa m-am simptit ca si cum am revazut o fosta prietena ...ma intrebat ce doresc sa servesc , am ales apa, povestit de zici ca ne stiam de ani , a fost singura la care am ales o ora de la prima intalnire,....am intrat in camera de nebunii si pot sa zic ca am facut dragoste cu o prietena , ca si cum ar fi iubita ta ! 

E prima vizita in alba , a zis ca daca se merita ar sta o langa perioada aici ! Fratilor Eu zic sa nu o lasam sa plece, deci au fost cei mai bine investiti 400 cat am achitat pt o ora !!!! 

Postat
Acum 19 minute, Crocodillo a spus:

Crocodillo dvd,   ai dat  400 dolari........pe ce anume???  Da ,ne ceva indicii...........oral, normal, anal, finalizare orala, fk, ............ca seamana a reclama tv asta.

 

  • Like 2
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba
Postat

Scuze, am zis ca nu stiu cu recenzile, deci e 200 finalizarea 400 ora ....lei nu dolari .....oral neprotejat, normal in price pozitie , a fost foarte maleabila incat sa ne simptim bine amandoi , nu face fk Dar atitudinea ei in pat compenseaza asta , eu am finalizat in prezervativ , sincer nu am intrebat ce alte variante ar fi ca nu ma interesat , nu fac reclama tv ,  o recomand ca puteti merge cu incredere , aviz amatorilor de lux .....are un apartent modest dar curat, cine merge merge pentru ea nu pentru a fute mobila

  • Like 1
Postat

Vizitat fata

E ce trebuie

Frumoasa foc,sexy 

Suge pula bine și sw fute bine se tot

Orice poziție

Ca și minus e patul unde se desfășoară actiunea.Este o canapea îngustă unde nu ai loc sa te desfășori. Dacă era pat de dormitor era super.Dar una peste alta este bine

Fata e ce trebuie 

Oralul bun adânc pana la cotor

Fara gumita

ON-9,5

NP-9

Tarif-200 leusori

De vizitat clar

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Postat

Da pozele par să fie reale, am contactat-o acum în seara asta pe watsapp și mi-a mai trimis ceva poze cu ea pentru confirmare, corespund cu cele din anunț...dar a fost prea târziu și încheiase programul, posibil să îi fac mâine o vizită și revin cu update, dacă reușesc să ajung la ea.


  • Oras:In jur
  • Oras:In jur
Postat

Vizitat și eu fata săptămâna trecută, confirm cele spuse de colegii mai sus cu adăugirea că își dă silința să nu pleci nesatisfăcut de la ea chiar daca ai o zi mai puțin buna, cum a fost cazul meu. ON, NP, dezinvoltă, fara aere de diva și are o piersicuță tare gustoasă și mititica, se umezește natural. Halatul 200/finalizare 

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.