Sari la conținut

Mary nimfomana 0763838565 si 0723869361


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

eu fut nu scriu limburicule anal. esti ob ul forumului. lol

Tu esti prea prost sa si futi decat o gaura in zid ca scrisul este arta chineza tembelule! Cel mai onorabil e sa dispari in ma-ta cand da ANM-ul o avertizare de ceata densa si noi o sa ne prefacem ca nici n=am observat ca am pierdut un prostovan in ceata!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu am sunat de mai multe ori, într-un sfârșit am reușit să o prind la telefon. Nu mai era loc în ziua respectivă pentru mine, așa că am făcut programare pentru Joi. Se pare că e destul.de ocupată/vizitată. Deci lumea merge la ea, dar nu lasă recenzie. Eu presupun că stă bine treaba, dacă era nașpa, și nu le conveneau chestii, erau nemulțumiți, sigur își manifestau aici "sentimentele". Dacă e bine totul, nu se mai înghesuie lumea să scrie

...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ceva poze noi Mary? Pentru astia care nu am reusit sa ajungem la tine pana acum? Am citit cateva recenzii care mi-au starnit imaginatia, dar ar fi frumos sa vedem si fata la care mergem sa putem lua o decizie...

Având în vedere prețul pe

care îl are, recenziile pe care le are, pozele mai vechi

... cred că este "risc financiar" destul de calculat ...

Link spre comentariu

Bună seara

Am fost la vestita Mary acum câteva zile, și am încercat sa las timpul sa treacă puțin pentru a ma vindeca de un posibil subiectivism.

După îndelungi încercări, mesaje telefoane am reușit sa fac o programare.

Povestea întâlnirii începe asa:

Cu o zi înainte, ma aranjez, ma pregătesc dtpdv, și spiritual și emoțional și plm în toate felurile, cu o seara înainte nu dorm, nu ma ia somnu, de emoții bineînțeles, urmă întâlnirea mea cu Mary.

Mary, o fata despre care s-au scris multe, chiar f multe, unele de bine, altele de rău, dar în general de bine.

Eu personal nu am cunoscut-o înainte de marea retragere, însă mi am dorit mereu sa o întâlnesc, și ce am întâlnit?

Am întâlnit o fata cam la 1,65 înălțime, cu un zâmbet frumos, grăsuța, piele foarte alba, manechiura pula, pedichiura pula, par ca pula, respirație urat mirositoare, par la pasarica destul de respingător pentru cunni, puțin par și pe gambele picioarelor.

Ca plusuri, are un gfe ridicat, încearcă sa se facă plăcută, ii place pula destul de mult, știe sa se futa, pula sa aveți ca duce bine.

Eu unu am fututo de I am rupt și pizda și gatu.

Accepta diverse poziții, chiar cere ea anumite poziții, și întra în frenzy după un timp dacă o iei la pula bine.

 

Un alt aspect pe care doresc sa îl expun este faptul ca am văzut pe masa ei 4 telefoane, care zornaiau pe vibratii, pe semne ca nu este disponibila doar pe numărul din anunțul făcut de ea, și se adeverește ca aveau dreptate confratii când ziceau pe forum ca nu e nici moarta nici îngropată și nici retrasa definitiv.

O părere strict personala, cred ca a dat anunțul ca s-au mai retras din clienții fideli, sărbătorile vin, plm...

Sunt multe de spus dar va mai las și pe voi sa va riscați, cred ca au fututo ceva confratii de cand a anunțat revenirea, și chiar as fi curios de părerile lor, cale pe care ii rog frumos sa relateze cele întâmplate.

 

Nu e o recenzie ca la carte, dar totuși sper sa fiu de folos.

Eu personal nu voi revenii dar ca sfat merita 100 de ron sa va faceți damblaua, la ce preturi au fetele mai nou pe forum Mary încă sta bine în preț.

 

Note :

Oral 10, face deep fără probleme

Normal 9, duce bine

Anal mi a zis ca nu mai face

Locație 7, dar puțin îmi pasa

Gfe 10

Aspect 5, dacă era de 4 plecam, abandonam.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

:) Si eu la fel, am emotii de fiecare data cand vad o postare noua. Rugam nu ne mai chinuiti, mutati la inactive pana la o proba contrara.

ha ha si mie imi tresare pula de cate ori vad ca sa scris ceva ma gandesc ca poate a revenit! de unde poate fata este mult moarta! doamne fereste...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

scrie recenzia de pe 7 cand ai fost sau taci tampax

Cand o sa scrii si tu recenzii...😂😂😂

 

Cei care au dorit informatii despre vizita mea la Mary, pot confirma ca le au primit in PM.

PS: Ti au dat astia punctele inapoi?😂😂😂

  • Like 4
Link spre comentariu

ha ha si mie imi tresare pula de cate ori vad ca sa scris ceva ma gandesc ca poate a revenit! de unde poate fata este mult moarta! doamne fereste...

Frățioru, da și tu o atenție sporita paginii 58 (pagina unde își anunță revenirea) , și vezi ca am lăsat recenzie, e 4 real, it's alive!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, este real Mary activeaza este chiar ea....cu vreo 10 kg mai grasa ...ca sa nu zic mai mult, aceeasi nimfomana oralul nebunie ....pana in gat...

In schimb nu te lasa sa.i iei sanii la alintat.....mai retinuta un pic parca de cum era ea si cum o cunosteam....am stat un oral hard cu finalizare ...orala, faciala....dezordine mare peste tot...la al doilea numar nu am mai insistat...oboseala si.a spus cuvantul. Per total un oral fantastic parca un pic prea wild..trebuie sa o mai temperezi din cand in cand ....

Note: locatie-6

Aspect-6

Oral-10+

Pret-150h

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce sala ? Daca se fute toata ziua. Care e cea mai usoara metoda de contact ? La apel si sms nu raspunde, e cu circuit inchis/clienti fideli ?

Asta e’ ...

Norocu’ lu’ măta ...

Mergem la ea ..și o batjocorim .

 

Metoda de contact ?... Strigăm :- Gunoiuuu ! sub balconu’ ei

Link spre comentariu

Saptamana aceasta am ajuns si eu la mary. Nu stiu cum era inainte, dar eu am gasit o fata grasuta, acest aspect nu ma deranjeaza, pana in 1/65. De aspect nu voi comenta prea mult, doar as spune cam neingrijita. M-am dus la baie si am revenit in camera, unde am inceput actiunea. Oral foarte bun, cu deep, o baga pana in gat. La normal, ii place orice pozitie, cu gemete si contre, anal nu mai face. D2d, 25 de min , fara graba. Locatie: 6- dar nu cumpar locuința. Aspect:6- nu comentez mai mult. Oral:9+ , hard pana in gat. Normal:8,5, ii place. Gfe:9 , stie sa se faca placuta. Igiena:8, neepilata. Tarif:100 de lei o fin , merita pentru acel oral foarte bun si de o descarcare rapida. Ciocane tari , fratilor.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saptamana aceasta am ajuns si eu la mary. Nu stiu cum era inainte, dar eu am gasit o fata grasuta, acest aspect nu ma deranjeaza, pana in 1/65. De aspect nu voi comenta prea mult, doar as spune cam neingrijita. M-am dus la baie si am revenit in camera, unde am inceput actiunea. Oral foarte bun, cu deep, o baga pana in gat. La normal, ii place orice pozitie, cu gemete si contre, anal nu mai face. D2d, 25 de min , fara graba. Locatie: 6- dar nu cumpar locuința. Aspect:6- nu comentez mai mult. Oral:9+ , hard pana in gat. Normal:8,5, ii place. Gfe:9 , stie sa se faca placuta. Igiena:8, neepilata. Tarif:100 de lei o fin , merita pentru acel oral foarte bun si de o descarcare rapida. Ciocane tari , fratilor.

 

Neepilată pe picioare sau inghinal?

Link spre comentariu

Neepilată pe picioare sau inghinal?

Nerasa de cateva zile, probabil fata se face la salon, nu contest. Dar pentru mine a fost suficient sa nu imi doresc sa ii fac cunnilingus. Consider ca in meseria asta , asa cum ele au pretentia la noi sa fim igienizati sa ne faca Oral, si eu am pretentia sa fie fata epilata pentru cunnilingus.
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...