Sari la conținut

pasaricile lui obi


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Poi obi a facut poze la 3 pasarici. De asta vorbesc la plural. Eu si prietenele mele formam un intreg. Daca nu te ai prins inca nu e musai sa fii rautacios. Si daca vrei si raspuns: pt ca asa am eu chef! :rax2

Link spre comentariu

este bine sa ne aduci la cunostinta ca tu ai doar chef de poze si postari. daca ai sa acorzi un pic de timp ai sa descoperi ca recent am vizitat 3 fete aici la noi la cta. intregul la care faci tu trimitere este doar partea aia care o introduc eu in fractie!!! dar la intregul tau, acest principiu matematic fuctioneaza doar pe raportul 2/3!!! 

 

eu ti-am mai sugerat candva ca aceasta campanie publicitara de turma nu da bine mai niciodata!!! dar na...fiecare cum poate!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

este bine sa ne aduci la cunostinta ca tu ai doar chef de poze si postari. daca ai sa acorzi un pic de timp ai sa descoperi ca recent am vizitat 3 fete aici la noi la cta. intregul la care faci tu trimitere este doar partea aia care o introduc eu in fractie!!! dar la intregul tau, acest principiu matematic fuctioneaza doar pe raportul 2/3!!! 

 

eu ti-am mai sugerat candva ca aceasta campanie publicitara de turma nu da bine mai niciodata!!! dar na...fiecare cum poate!!!

johnule iti promite obi ca vei fi incintat de stolul rindunelei. ciripeste ea cam mult dar asa e cu pasarile, ciripesc. o sa va imprieteniti sigur .si eu am avut oarece indoieli in privinta ei , dar a dovedit ca e o fata care se tine de promisiuni.nu mai pierde timpul si fa-ti repede programare la fetele ei , sint capabile sa iti ofere scenariile care iti plac tie si sint foarte ascultatoare..

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Si ale noastre unde sunt????

pai am un stol intreg cu pasaricile voastre .ti le-am pregatit pe un stick de memorie si ti le dau cind imi aduci mastile inapoi. daca vrei sa postez din ele , da-mi aprobarea si le pun sa nu avem dupa aia discutii.

Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

baieti mi-am schimbat modelu la unghi deci nu o sa va dati seama ale cui sunt aca nu va zic ca sunt ale mele asa ca  il astept pe obiectiv sa il arat pe bat- man in alta culoare  :laugh2  :kiss3

bat man ,bat man, iar am de lucru ....sa-ti pui aer conditionat tati , ca transpir cu tine la fotoshooting.si  pregateste-ti ratusca.

post-58400-0-73770900-1406376158_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...