Sari la conținut

Karina 0722835002 Zvon Caffe


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Am sarbatorit si eu ziua nationala, reusind a 4-a vizita la Karina, Am stabilit prin sms intalnirea. Ca de obicei programarea a fost respectata la minut,nimic de reprosat..

 

Nu o sa mai detaliez actiunea, ca mai am recenzii si nu s-au schimbat multe.o mica schimbare in bine, pe care o voi detalia la note.

 

De revenit zilnic daca s-ar putea!

 

Note:

 

Locatie: 10- aceasi garsoniera curata si mobilata cu gust

Aspect: 9,5

Oral: 10- aici e chiar mai bine decat pana acum, reuseste si DT

Normal: 10- si daca ai avea 3 prezervative puse ar fi tot de nota 10

Igiena: 10 ca de fiecare data

GFE: 10,cu cel mai bun FK intalnit pana acum in domeniu

PSE: 10 ++

 

Concluzie: Karina este si trebuie sa ramana la top. Cine a vizitat-o sunt sigur ca imi da dreptate

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Karina

 

 

Ma repet precum si alti colegi, mai scriu o recenzie in care sa nu spun nimic deosebit doar o sa confirm celelalte recenzii.

Despre Karina nu cred ca poate spune cineva ceva de rau , este foarte buna in ceea ce face ,  intervine pe topic doar atunci cand are ceva de anuntat si cred ca a gasit solutia perfecta pentru a evita diverse ciocniri si diversiuni forumiste.

Dar sa fim sinceri nici nu cred ca ii putem reprosa ceva, cel putin eu unul o sa sufar :) serios atunci cand va hotara sa se retraga  :)

 

Acelasi 10 la toate capitolele , o experienta completa si complexa pentru mine.

De fiecare data cand plec de la Karina am un regret si anume ca trece prea mult timp pana la urmatoarea vizita , dar este mai bine asa :)

 

Aceeasi recomandare daca reusiti sa va programati , nu o ratati  :) 

 

Multumesc Karina pentru tot 

P.S. Iti sta foarte bine si cu bretonul ciufulit :)

 

Rocker 27

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Karina
 
 
Ma repet precum si alti colegi, mai scriu o recenzie in care sa nu spun nimic deosebit doar o sa confirm celelalte recenzii.
Despre Karina nu cred ca poate spune cineva ceva de rau , este foarte buna in ceea ce face ,  intervine pe topic doar atunci cand are ceva de anuntat si cred ca a gasit solutia perfecta pentru a evita diverse ciocniri si diversiuni forumiste.
Dar sa fim sinceri nici nu cred ca ii putem reprosa ceva, cel putin eu unul o sa sufar :) serios atunci cand va hotara sa se retraga   :)
 
Acelasi 10 la toate capitolele , o experienta completa si complexa pentru mine.
De fiecare data cand plec de la Karina am un regret si anume ca trece prea mult timp pana la urmatoarea vizita , dar este mai bine asa :)
 
Aceeasi recomandare daca reusiti sa va programati , nu o ratati   :)
 
Multumesc Karina pentru tot 
P.S. Iti sta foarte bine si cu bretonul ciufulit :)
 
Rocker 27

 

 

 

 

10 la toate capitolele? Sa intelegem ca e perfecta ? E fotomodel, are 90/60/90 ? Recenzia tare nu are nici un folos, ai scris-o doar asa ca sa te lauzi. Oricum notele tale nu sunt de incredere(daca i-ai dat tu nota 8 irinei pitikei cand  ea e de 3! e cam clara treaba

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

10 la toate capitolele? Sa intelegem ca e perfecta ? E fotomodel, are 90/60/90 ? Recenzia tare nu are nici un folos, ai scris-o doar asa ca sa te lauzi. Oricum notele tale nu sunt de incredere(daca i-ai dat tu nota 8 irinei pitikei cand  ea e de 3! e cam clara treaba

Asa si...te oftici?Mergi la ea si poate si tu o sa ii dai note de 10 !!

@Rocker27 poate este un tip mai darnic asa,sau poate este un barbat bine cu care femeile se fut cu placere si de aceea notele sunt asa de mari,te-ai gandit si la varianta asta!?

Pana la urma fiecare user,v-a lua in calcul ce varianta va crede de cuvinta.

Din ce am auzit si eu pe aici,Karina ,chiar este o esc de 10.

Bafta!! :hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Mosule ,hai sa analizam temeinic problema , in ceea ce o priveste pe Karina , am recunoscut de la prima recenzie ca am o slabiciune pentru ea si intalnirile dintre mine si ea sunt printre cele mai frumoase traite de mine de-a lungul si de-a latul vietii  cu vreo femeie.

Recunosc asta si din multe puncte de vedere Karina pentru mine este femeia perfecta :) Ieri am fost iar la ea si am stat 2 ore dar stai linistit nu o sa mai fac nici o recenzie :)

Vezi si recenziile altor colegi si poate iti faci o parere generala.

In ceea ce o priveste pe Irina, cand am fost eu la ea tocmai incerca sa depaseasca un  moment dificil, si cred ca ar fi putut sa fie si de 10 . Gusturile nu se discuta. Daca tu iti inchipui ca in acceptiunea unui barbat adevarat femeia perfecta este reprezentata de 90-60-90 inseamna ori ca esti tanar si mai ai multe de invatat ori esti matur dar ai trait degeaba :)

Si sa stii ca mi-au cam murit laudatorii si acum am observat ca au inceput sa moara si dusmanii ... de invidie :)

Eu iti doresc sa intalnesti si tu macar o femeie despre care sa poti spune ca merita 10. Eu am intalnit mai multe dar sa-ti vand un pont , am si eu contributia mea la notele lor de 10 :) 

 

10 la toate capitolele? Sa intelegem ca e perfecta ? E fotomodel, are 90/60/90 ? Recenzia tare nu are nici un folos, ai scris-o doar asa ca sa te lauzi. Oricum notele tale nu sunt de incredere(daca i-ai dat tu nota 8 irinei pitikei cand  ea e de 3! e cam clara treaba

  • Like 3
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Javier , nu il cunosc pe Rocker27 , dar pe Karina am avut onoarea sa o cunosc, intalnindu-ne de trei ori si am refuzat sa mai merg la ea pentru ca incepusem sa ma indragostesc  :maninlove  .Iti pot spune ca , si din punctul meu de vedere este desavarsita.Este atenta la fiecare detaliu, te copleseste cu atentia pe care ti-o acorda intotdeauna, pur si simplu in perioada in care esti la ea te simti ca un imparat.Are un singur defect: ma refuza intotdeauna cand o cer in casatorie ...  :pope .Sfatul meu este sa mergi la ea, are tot ce iti poate oferi o fata frumoasa si inteligenta !

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Buna Karina. Vroiam sa fac o programare dar nu raspunzi. Ai tot nr acela de telefon( cel din topic)? Esti libera? O zi buna

Spune si tu cat ai in coada, ca sa te recunoasca!

In alta ordine de idei, sper ca nu esti atat de disperat, incat vii de la Iasi special pt. a da o buca.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

a reusit cineva sa o viziteze anul asta pe Karina sau ne-am cam lins pe bot?!

Eu din cate stiu ea lucreaza, eu am vorbit vineri cu ea pentru o programare luni si ieri cand I-am trimis mesaj mi-a spus ca nu lucreaza si o pot gasi astazi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...