Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Salutare tuturor. Azi am vazut o bruneta frumoasa zic eu. Statea in fata la hotel hora de pe independentei langa cladirea dezafectata. Are undeva la 35 fe ani sau mai mult si are un cur de milioane. Purta o pereche de pantaloni albi transparenti.nu am putut opri din anumite motive bn intemeiate. Stiti ceva de ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Turda
  • Oras:Turda

Nimik pe la strada? Nu ati mai futut nimik? Sper zilelea astea sa o prind oe roscata care sta in zona pe la Renault pe independentei. Ati fost careva cu ea? E mai matura. Am vrut sa o iau zilele trexute dar pana am facut sensul a fost dusa. In urma cu 2 saptamani am patit la fel. Are clienti mu gluma. 

Link spre comentariu

a aparut o bruneta noua, la roxana imperial, am prins-o duminica dimineata cu un tovaras, un bombeu de milioane, aranjata tzipla, simpatica foc.. dupa accent nu prea e din zona noastra, foarte vorbareata, glumeata isi merita amenda - 50 de lei de unu, ne-a facut pe amandoi deodata.. daca o vedeti nu o ratati colegi futaciosi, recomand

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
1 hour ago, edoardodel said:

a aparut o bruneta noua, la roxana imperial, am prins-o duminica dimineata cu un tovaras, un bombeu de milioane, aranjata tzipla, simpatica foc.. dupa accent nu prea e din zona noastra, foarte vorbareata, glumeata isi merita amenda - 50 de lei de unu, ne-a facut pe amandoi deodata.. daca o vedeti nu o ratati colegi futaciosi, recomand

da si tu mai multe detalii de recunoastere,grasa slaba ,inalta par lung etc...

Link spre comentariu
On 2/8/2021 at 6:33 PM, Andrei142 said:

Mai multe detalii te rugam sa stim mai exact cum o recunoastem. Ms

bruneta, tunsa mai scurt.. cam la 1.65, ochi albastri cu un accent care nu prea tine de partile noastre... nici grasa, nici slaba, numa' bine si un cur cum trebe. am mai prins-o acu vreo 2 saptamani, si dupa ce am terminat, cred ca era cu fishu ca s-a urcat la el in masina si au plecat, baiatu' mi-a dat din cap in semn de salut =))) un bmw negru cu nr. JAK la numar parca. daca dati prin zona aia deja le cam stiti pe toate abonatele de pe-acolo, am crezut ca recunoasteti o abonata noua cand o vedeti prin zona.. 

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 8 ore, edoardodel a spus:

bruneta, tunsa mai scurt.. cam la 1.65, ochi albastri cu un accent care nu prea tine de partile noastre... nici grasa, nici slaba, numa' bine si un cur cum trebe. am mai prins-o acu vreo 2 saptamani, si dupa ce am terminat, cred ca era cu fishu ca s-a urcat la el in masina si au plecat, baiatu' mi-a dat din cap in semn de salut =))) un bmw negru cu nr. JAK la numar parca. daca dati prin zona aia deja le cam stiti pe toate abonatele de pe-acolo, am crezut ca recunoasteti o abonata noua cand o vedeti prin zona.. 

Ca si servicii cum e? Ce presteaza? 

Ms

Link spre comentariu
On 2/15/2021 at 3:51 PM, laleauaneagra19 said:

Bai mai mergeți dracu de nebuni cu fetele voastre la strada. Anormalilor naibii nu aveți ce face cu sănătatea voastră stați dracu acasă ca poate aveti6si neveste le îmbolnăviți cu fel și fel de boli. Mai voi ganditi cu pula ma nu cu creierul. 

las' ca purtam masca boss =)))

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0

Salutare tovarasi. Azi am reusit dupa o lunga perioada de timp sa ajung si eu la o fata de pe strada. Este vorba de o bruneta umdeva la 30 si de ani. Am gasit o pe victoriei langa terenul de fotbal aproape de cladirea dezafectata. Actiunea petrecandu se in acea cladire. Tipa are sprancene tatuate este putin mai plinuta. Face oralul destul de ok iar la normal mi sa parut destul de stramta pt ciocanul meu. Fara mirosuri suspecte. 

Urmatoarea tinta este tot o bruneta ce am vazut o mai tot timpul in fata la Hora. Este mai durdulie are curu mare. Daca stiti ceva de ea spuneti. Ms si spor. 

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0

Salutare tuturor. Am trecut de jumate de ora pe independentei si era o bruneta cu forme f generoasein fata la hostel Hora. Fund mare, adica na bun de pus capra. In partea de jos asa se parea ca are doar chilot normal si peste o plasa neagra. Sexy tipa. Stiti ceva de ea? Din pacate am fost insotit si nu am putut oprii.

Ms.

Link spre comentariu
La 20.03.2021 la 22:15, Andrei142 a spus:

Salutare tovarasi. Azi am reusit dupa o lunga perioada de timp sa ajung si eu la o fata de pe strada. Este vorba de o bruneta umdeva la 30 si de ani. Am gasit o pe victoriei langa terenul de fotbal aproape de cladirea dezafectata. Actiunea petrecandu se in acea cladire. Tipa are sprancene tatuate este putin mai plinuta. Face oralul destul de ok iar la normal mi sa parut destul de stramta pt ciocanul meu. Fara mirosuri suspecte. 

Urmatoarea tinta este tot o bruneta ce am vazut o mai tot timpul in fata la Hora. Este mai durdulie are curu mare. Daca stiti ceva de ea spuneti. Ms si spor. 

ai nr ei ?

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
La 08.05.2021 la 22:49, vladb90 a spus:

ai nr ei ?

Salut. Nu il am dar o gasesti acolo dimineața. Eu am fost sambata dimineata pe la 10. 

Link spre comentariu
Vizitator Andrei142
Reputație: 0
Acum 19 ore, vladb90 a spus:

cat e scorul la bani si unde o gasesc pe Victoriei sau Independentei ?

80 de lei normal si oral. Oralul si neprotejat il face. Te intreaba cum vrei. Este curata tipa sa stii. Pe victoriei aproape de parcarea mare si de cladirea dezafectata. O vezi. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...