Sari la conținut

0773367672 Pustoaica zona Militari


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

aberezi aiurea!!

 E parerea lui si trebuie sa o respectam.Tu vrei sa ai numai recenzii pozitive,nu se poate asa ceva.Poate nu esti pe placul tuturor atat fizic cat si din punct de vedere al serviciilor prestate de tine.Daca nu i-a placut omului experienta avuta cu tine asta nu inseamna ca abereaza.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Esti superba pisi ... daca tot ai introdus in meniu si analul ... poate postezi niste poze mai indraznete sa vada si romanul despre ce e vorba , nu te rusina ai un fundulet superb :D

multumesc mult am sa fac poze promit ,te pupic dulce

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Acum ca ai introdus noi servicii, poti sa faci un rezumat la ce servicii prestezi si costurile aferente?

sex total, oral neprotejat daca este curat,normal P,anal P si sunt foarte stramnta! finalizarea poate fi ori unde, fata,orala,pe fund, pretul pentru o ora 300 lei

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Nebunilor care sunteti si ea care este sexi , la.120 de.lei.si asa va ofera prea multe lla cat de gingasa este. Te rog sa.mi spui si mie al cui e.piciorul ala din poza de deasupra capului si dc pisica da limbi ? Te intreb de pisica ptr ca a pierdut o vecina de a mea un motan limbisst

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nebunilor care sunteti si ea care este sexi , la.120 de.lei.si asa va ofera prea multe lla cat de gingasa este. Te rog sa.mi spui si mie al cui e.piciorul ala din poza de deasupra capului si dc pisica da limbi ? Te intreb de pisica ptr ca a pierdut o vecina de a mea un motan limbisst

este fetita pisicuta,PICIORUL ESTE AL MEU!  am facut 5 ani de balet asa ca daca vrei imi pot pune si amandoua picioarele dupa cap!!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

este fetita pisicuta,PICIORUL ESTE AL MEU!  am facut 5 ani de balet asa ca daca vrei imi pot pune si amandoua picioarele dupa cap!!

si dupa aia poti sa fugi?  :laugh2

cea mai smechera performanta e cand iti poti da singurica un sut in fund  :laugh2 o sa fiu impresionat atunci 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...