Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incitat de experienta camaradului Matricks am decis sa vizitez si eu din nou salonul Mon Amour pentru o sedinta cu Claudia. Am sunat pe la 11 seara la numarul de telefon mobil de pe site si am discutat pentru o programare cu "caprioara" aleasa. Din cauza programului incarcat am reusit o programare doar peste doua ore.

Mi-am mai facut putin de treaba iar la ora 1 noaptea eram la usa salonului. Nu am sa insist prea mult pe detalii, locatia este bine cunoscuta iar cunoscatorii stiu deja ca Mon Amour este un salon de lux.

Mi-a deschis o receptionera amabila care m-a poftit inauntru unde am asteptat cateva minute pana au iesit alti clienti pe usa si si-a facut aparitia Claudia, o satena frumoasa, cu corp foarte bine proportionat, sani naturali si foarte frumosi si un fundulet obraznic. Am spart gheata discutand putin pe canapeaua din receptie apoi am achitat 300 lei la receptie cu bon fiscal iar fata m-a luat de mana si m-a condus pe scari pana la camera de la etajul 2.

Am cerut sa fac un dus, am primit un prosop parfumat si papuci de unica folosinta si am fost condus in baia luxoasa de la nivelul 2. Dupa dusul revigorant, am revenit in camera unde ma astepta deja Claudia, am pus din prima 100 lei cadou pe masuta si am urcat in pat pentru actiune.

Masajul de relaxare a fost foarte bun si relaxant, inceput cu talpile si urcand pana la gat, am simtit experienta si pregatirea Claudiei. Dupa ce m-am intors, fata a inceput un dans erotic cu tot corpul iar senzatiile erotice au fost maxime. Mi-am incercat norocul si am intrebat-o elegant daca putem merge mai departe de un masaj erotic dar am fost refuzat :no2 la fel de tandru si politicos. Deh, politica casei permite doar servicii de masaj erotic. N-am putut sa fiu suparat deoarece Claudia a continuat cu un masaj erotic de calitate iar eu m-am concentrat pe corpul ei cu mainile, corpul si cu buzele. Fata a fost permisiva la atingerile mele tandre si am simtit un click intre noi pe toata durata sedintei de masaj. Am schimbat cateva pozitii pentru a o putea admira pe frumoasa caprioara din toate pozitiile si intr-un final am explodat fericit. N-a fost sa fie un "masaj complet" dar nici o laba trista, a fost masajul erotic de care aveam nevoie. M-a sters tandra, ne-am relaxat cateva minute si am plecat impreuna la dusul dublu dar despartit de un perete de sticla unde am putut admira din nou formele Claudiei in timp ce se spala. Dupa dus, m-am imbracat si am fost condus pana la iesire, unde receptionera m-a intrebat daca totul a fost OK iar Claudia mi-a dat un pupic de La revedere.

 

Note:

Locatie: 10

Claudia: 9

Igiena: 10

Masaj relaxare: 10

Masaj Erotic: 9

GFE: 9

Halatul: 300+100 lei

 

Concluzie:

Desi mi-am facut iluzii pentru mai mult decat un masaj erotic, nu regret alegerea facuta si am sa revin cand ma tin buzunarele pentru locatie, fete si pentru masaj. Mon Amour este "doar" un salon de masaj erotic de lux, pentru "all inclusive" trebuie sa fac alte alegeri, disponibile din belsug si aici pe forum. Ca un minus as aprecia doar faptul ca in anumite zone e cam intuneric pentru gustul si miopia mea.

Nu stiu care a fost faza cu amicul Matricks, ori a castigat la "loteria bonurilor fiscale" :boob sau poate doar a visat frumos.

Toate cele bune!

Tu ai muncit pe 400 de lei?
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cum ,acest club nu a fost calcat de mascati?

 

oare normele PSI sunt respectate ?

 

 

Adresa ,CADEREA BASTILIEI 72b

suntem cu ochii pe el

Salut Goti! In primul rand e salon de masaj erotic,nu club!Iar controale la acest salon au fost si sunt!Nereguli nu au fost gasite deoarece functioneaza in norme europene si 100% legal pe tip MASAJ EROTIC fara alte escrocherii! Iar ca sa fi linistit respecta si normele PSI!Sper ca te-am multumit  cu raspunsul!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Bună seara.

În contextul dezbaterii privind securitatea la incendii, generată de evenimentele tragice de la clubul Colectiv din Bucureşti, conducerea salonului Mon Amour Massage din Bucureşti doreşte să facă următoarele precizări:
- Salonul Mon Amour Massage din Bucureşti respectă toate condiţiile de siguranţă, implicit pe cele de protecţie la incendiu şi are toate autorizaţiile necesare funcţionării într-un mod legal.
- Mon Amour Massage nu este club, conform Codului CAEN 9604 este un centru de agrement cu servicii de relaxare, întreţinere corporală şi masaj, cu o capacitate maximă de 18 - 20 persoane (clienţi + personal) şi o suprafaţă totală utilă mai mică de 300 mp.
- Salonul are două căi de evacuare în caz de urgenţă, marcate cu luminoblocuri (semne de culoare verde care indică ieşirile şi rămân aprinse chiar în cazul întreruperii curentului electric). De asemenea, salonul este dotat cu stingătoare de incendiu pe fiecare nivel, o instalaţie de evacuare a fumului şi a gazelor fierbinţi, personal calificat să le folosească şi care cunoaşte planul de pază şi de acţiune în situaţii de urgenţă, avizat de autorităţi.
- Toţi angajaţii salonului Mon Amour Massage au fost instruiţi adecvat conform Normelor de Protecţia a Muncii şi PSI, evaluăm permanent măsurile existente de prevenire şi combatere a incendiilor şi vom implementa îmbunătăţiri, în situaţia în care acestea se impun.

Cu respect,
Mon Amour Massage Management
11 noiembrie 2015

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Bună seara.

 

În contextul dezbaterii privind securitatea la incendii, generată de evenimentele tragice de la clubul Colectiv din Bucureşti, conducerea salonului Mon Amour Massage din Bucureşti doreşte să facă următoarele precizări:

- Salonul Mon Amour Massage din Bucureşti respectă toate condiţiile de siguranţă, implicit pe cele de protecţie la incendiu şi are toate autorizaţiile necesare funcţionării într-un mod legal.

- Mon Amour Massage nu este club, conform Codului CAEN 9604 este un centru de agrement cu servicii de relaxare, întreţinere corporală şi masaj, cu o capacitate maximă de 18 - 20 persoane (clienţi + personal) şi o suprafaţă totală utilă mai mică de 300 mp.

- Salonul are două căi de evacuare în caz de urgenţă, marcate cu luminoblocuri (semne de culoare verde care indică ieşirile şi rămân aprinse chiar în cazul întreruperii curentului electric). De asemenea, salonul este dotat cu stingătoare de incendiu pe fiecare nivel, o instalaţie de evacuare a fumului şi a gazelor fierbinţi, personal calificat să le folosească şi care cunoaşte planul de pază şi de acţiune în situaţii de urgenţă, avizat de autorităţi.

- Toţi angajaţii salonului Mon Amour Massage au fost instruiţi adecvat conform Normelor de Protecţia a Muncii şi PSI, evaluăm permanent măsurile existente de prevenire şi combatere a incendiilor şi vom implementa îmbunătăţiri, în situaţia în care acestea se impun.

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

11 noiembrie 2015

fake

  • Like 1
Link spre comentariu

am si eu 2 experiente la mon amour. fete de top, curatenie...etc...lux.Din pacate no fuck cu toate ca pulsam pana se putea. Eu am intalnit f f f rar saloane de masaj sau cluburi de noapte cu fete de top unde sa nu se faca nimic, sau daca nu se facea macar primeai un nr de tel si te rezolva altfel. Ce sa zic curios si scandalos:)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Sărbători Fericite din partea salonului Mon Amour Massage!

Vă informăm că salonul de masaj erotic Mon Amour Massage este închis în perioada Sărbătorilor de Iarnă începând de Luni 21 Decembrie 2015 şi până Duminică 3 Ianuarie 2016 (inclusiv ambele zile). Vom relua programul obişnuit Luni 4 Ianuarie 2016 la ora 12:00.
Vă dorim Sărbători Fericite şi un An Nou fericit!

Mai multe detalii pe www.monamour-masaj.ro

 

http://www.monamour-masaj.ro/images/blog/masaj-erotic-mon-amour-sarbatori-fericite-02.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 din 346
 https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 
 
 
 
 
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
(fără subiect)
 
 
Mesaje primite
x
 
 
 
https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png
vizi reg <[email protected]>
19:51 (Acum 13 minute)
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
către mine
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif
 
 
 
                Patricia, mon amour
 

Patricia, una dintre cele mai frumoase maseuze VIP din peisajul bucureștean, a dispărut de prin ianuarie de la salonul unde o cunoscusem, lăsând pradă tristeții grupul ei de fani printre care ma aflu si eu.
Mi-am amintit ca îl vorbisem Patriciei de  Mon Amour ca de un salon de elita din București si stiam  ca este un loc elegant si potrivit pentru o fata ca ea, asa că mă asteptam sa se fi dus acolo.
Un camarad de pe forum a semnalat deunazi o informatie primită de la un tert amic, cum ca acum este o Patricia la Mon Amour. Oare sa fie EA  si nu o alta cu acelasi pseudonim ?
Desigur, merita sa incerc, cu circa 75 la sută sanse de succes.

 

Acum cateva zile am sunat la plezneală la salonul Mon Amour si am intrebat cand o pot găsi pe Patricia. Mi s-a spus sa revin  în ziua urmatoare (ce emotie !) , asa ca am sunat a doua zi si  m-am programat pentru masaj seara la nouă...

Am  venit din vreme pe Caderea Bătăliei ca sa am timp sa parchez. Imediat cum  am gasit un loc liber, m-am şi năpustit sa-l ocup si am facut multiple manevre ca sa-mi asez corect masina  intr-un loc mic...dar dupa ce am coborât multumit, am vazut in apropiere  vreo cateva locuri  largi unde se putea parca confortabil...deci sunt destule locuri, asa că puteti merge linistiti.

La numarul 72B am gasit salonul mutat intr-o vila noua, renovată acum vreo trei ani  prin grija competentă a Alinei Plugaru, despre care am auzit numai lucruri bune.

 

Cand am ajuns, îmbulzeală la intrare!

Era un grup de vreo patru tipi ce parlamentau in engleză si română cu receptionera care le bloca trecerea. Eu am strigat peste ei ca am programare, cuvant magic, iar doamna m-a verificat pe listă si am intrat triumfător....dând nas in nas in hol chiar cu  minunata Patricia. Arata parca si mai bine, inalta, cu un corp frumos, îmbrăcată doar in bikini si sutien, ca toate fetele ce mişunau prin salon. Plăcută revedere!...am urcat apoi imediat spre camerele de la etaj, pentru că la receptie mai asteptau şi alti musterii. Agitatie peste tot, fete frumoase si clienti nerăbdători, iar menajera salonului de-abia mai făcea faţă sa aranjeze camerele.

 

La etaj am intrat in camera cinci parcă, elegant amenajata in stil modern: o lumina difuză se revarsa dinspre tavan ca o ploaie violetă, prin sute de fire luminoase. Un perete de oglinda, un altul din sticla decorativă cu lumină violetă pe contur si  draperia de mătase de la geam formau o camera perfectă pentru momente de vis...

Am iesit pentru duş infăsurat in prosop si am fost condus de Patricia, in timp ce pe hol astepta răbdător un alt client, iar eu m-am facut ca nu mă vede  :blushing2

Masajul a fost pe masura asteptărilor, tehnică superioară, relaxare, discutii plăcute, amuzante, incitante, erotism bine dozat, finalizare superbă prin tehnici subtile de masaj, apoi iar relaxare, glumiţe si în final duş in cabine de sticlă alăturate...multe butoane, instalatie sofisticată, normal că am zăpăcit butoanele  si m-am opărit si răcit in acelaşi timp, noroc ca fata era alături, asa că am mai avut iar de ce râde-n baie =))

 

Ceva note, in rezumat:

 

10 pentru minunata Patricia, este exceptională din toate punctele de vedere,
aspect, atitudine,  inteligenţă,  are umor, chiar si cânta . Comunicativă, oferă GFE de nivel maxim. Igiena perfectă. Nefumatoare, respiratie proaspătă...e fata din vis.

10 pentru masajul de relaxare, acum fata este maestra, te ia mărunt  de la degetele de la picioare pana la ceafa si nu numai.

La fel 10 pentru mesajul body si erotic, este imaginativa si  extrem de calda, se implica mult si o simti ca se bucura cand îti ofera placere.

 

Salonului,  un 10 clar. Este frumos, curat si modern  amenajat, inca miroase a nou.
Fetele sunt superbe: eu eram programat la Patricia, dar nu puteam sa ma abtin sa întorc capul dupa cate o zeiţă in bikini parca si mai frumoasă....asta explicã şi afluxul mare de clienti, asa cã vă trebuie o programare, altfel asteptat in zadar la usă până vă trece cheful.

 

Pretul este de 300 lei pentru o oră de răsfăț cu o zână intr-un loc de vis.

 

Multumesc, minunată Patricia !

 

MD
 

 

 

P.S. Diavolul de pe umăr mă îndeamnă să mai zic ceva:
Salonul Mon Amour din vechea locatie - tot de pe Bastiliei - avea camere de luat vederi care înregistrau imagini din timpul masajelor, asta ştiu sigur (pentru protectia fetelor  :dodgy: )
Acum, in locatia nouă, in centrul unui frumos  panou decorativ de sticlă din perete, am avut impresia ciudată că este ceva...dar ştiu că sunt paranoic...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

 

 

P.S. Diavolul de pe umăr mă îndeamnă să mai zic ceva:

Salonul Mon Amour din vechea locatie - tot de pe Bastiliei - avea camere de luat vederi care înregistrau imagini din timpul masajelor, asta ştiu sigur (pentru protectia fetelor   :dodgy: )

Acum, in locatia nouă, in centrul unui frumos  panou decorativ de sticlă din perete, am avut impresia ciudată că este ceva...dar ştiu că sunt paranoic...

nu stiu dk este legal sa aiba camere sau microfoane in camera de masaj si sa inregistreze...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Bună seara.

În legătură cu preocuparea legitimă a clienţilor noştri cu privire la respectarea condiţiilor de confidenţialitate, conducerea salonului Mon Amour Massage doreşte să facă următoarele precizări:
- Salonul Mon Amour Massage din Bucureşti este dotat cu un sistem integrat de supraveghere video, antiefracţie, control acces, detecţie incendiu şi intervenţie rapidă, realizat cu respectarea cerinţelor legale şi în condiţii care să asigure securitatea, confidenţialitatea şi respectarea drepturilor clienţilor şi ale angajaţilor noştri.

- Sistemul de supraveghere contribuie la controlarea accesului în salon și asigură securitatea și siguranța clădirii, a personalului și a clienţilor, precum și a bunurilor și a documentelor în caz de incendii, furturi, efracții, atacuri sau de orice altă amenințare.
- Sistemul CCTV (fără sunet) monitorizează aria minimă necesară pentru a asigura siguranța și securitatea iar camerele de supraveghere video sunt montate în locuri vizibile.
- Sunt monitorizate spaţiile exterioare şi interioare de acces precum şi recepţia salonului.
- NU SUNT MONITORIZATE spațiile susceptibile să ofere un grad maxim de discreție, cum ar fi camerele de masaj, toaletele şi băile salonului.
- Sistemul a fost proiectat şi realizat de o firmă specializată în domeniu şi respectă toate prevederile Legii Nr. 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor şi protecţia persoanelor şi a Normelor metodologice adoptate prin HG Nr. 1010/2004 precum şi ale Legii Nr. 677/2001 pentru protecţia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal şi libera circulaţie a acestor date.

Cu respect,
Mon Amour Massage Management
18 februarie 2016

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:zzz
  • Oras:zzz

Salut! Am fost si eu in salonul asta grozav. Ce e grozav la ei e ca au locatie misto, ultramoderna, au si PR bun, pinned topic... Un produs naspa intr-un ambalaj frumos. Masajul in sine a fost o frectie si o laba trista, si la propriu si la figurat. Preturile sunt mari - 300 masajul cu o fata, lucru care m-a facut sa intru cu doua cu 400, am zis eu ca-i mai rentabil. In realitate, in loc de o teapa mare mi-am luat doua tepe mici care laolalta au costat mai mult decat teapa mare.

 

Fetele erau puse pe garagata, n-aveau nimic erotic in ele si erau nepermisive. Stiam unde ma duc, nu voiam sex dar poate voiam si eu sa iau o tzatza in gura, poate cine stie? O limba in gura? A fost ridicol cand la sfarsit ele se imbratisau si se sarutau pe umeri. Pe gura n-ar fi putut, pudicitate domne'... Mi-au facut un masaj amatoricesc pe picioare, pe spate, dupa aia s-au frecat de mine cu sanii cam 1 min fiecare, iar la sfarsit m-au masturbat destul de brutal.

 

Ca sa spun si ceva de bine - n-aratau rau, de fapt niciuna din cele 8 de la prezentare n-arata rau. Tate, buci, calitati fizice aveau. Dar, si asta o spun fiindca vad ca se tot discuta de preturi pe forum, cand ceri o suma mare de bani trebuie sa si oferi ceva insemnat in schimbul ei, altfel e normal sa-ti iei injuraturi. Nu tine prostia aia - "cer cat vreau, e corpul meu, sunt prosti care imi dau cat vreau, care-i problema?".

 

Cu ocazia asta m-am lamurit definitiv care-i treaba cu masajele erotice in general. Ca o fata/femeie sa-ti faca un masaj bun trebuie sa aiba un anumit nivel de inteligenta - cat sa stie sa fie senzuala, poate c-ar trebui sa aiba si cursuri de masaj. Ori fetele astea sunt prea putine si nu merita luate la rand toate saloanele ca sa le gasesti. Nu mai calc vreodata printr-un salon

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B
  • Oras:Bucuresti, Strada Caderea Bastiliei Nr. 72 B

Salut! Am fost si eu in salonul asta grozav. Ce e grozav la ei e ca au locatie misto, ultramoderna, au si PR bun, pinned topic... Un produs naspa intr-un ambalaj frumos. Masajul in sine a fost o frectie si o laba trista, si la propriu si la figurat. Preturile sunt mari - 300 masajul cu o fata, lucru care m-a facut sa intru cu doua cu 400, am zis eu ca-i mai rentabil. In realitate, in loc de o teapa mare mi-am luat doua tepe mici care laolalta au costat mai mult decat teapa mare.

 

Fetele erau puse pe garagata, n-aveau nimic erotic in ele si erau nepermisive. Stiam unde ma duc, nu voiam sex dar poate voiam si eu sa iau o tzatza in gura, poate cine stie? O limba in gura? A fost ridicol cand la sfarsit ele se imbratisau si se sarutau pe umeri. Pe gura n-ar fi putut, pudicitate domne'... Mi-au facut un masaj amatoricesc pe picioare, pe spate, dupa aia s-au frecat de mine cu sanii cam 1 min fiecare, iar la sfarsit m-au masturbat destul de brutal.

 

Ca sa spun si ceva de bine - n-aratau rau, de fapt niciuna din cele 8 de la prezentare n-arata rau. Tate, buci, calitati fizice aveau. Dar, si asta o spun fiindca vad ca se tot discuta de preturi pe forum, cand ceri o suma mare de bani trebuie sa si oferi ceva insemnat in schimbul ei, altfel e normal sa-ti iei injuraturi. Nu tine prostia aia - "cer cat vreau, e corpul meu, sunt prosti care imi dau cat vreau, care-i problema?".

 

Cu ocazia asta m-am lamurit definitiv care-i treaba cu masajele erotice in general. Ca o fata/femeie sa-ti faca un masaj bun trebuie sa aiba un anumit nivel de inteligenta - cat sa stie sa fie senzuala, poate c-ar trebui sa aiba si cursuri de masaj. Ori fetele astea sunt prea putine si nu merita luate la rand toate saloanele ca sa le gasesti. Nu mai calc vreodata printr-un salon

 

Bună seara.

 

Vă mulțumim pentru că aţi ales salonul nostru de masaj erotic şi pentru feedback-ul dumneavoastră. La Mon Amour Massage ne străduim permanent să oferim cele mai bune servicii pentru clienţii noştri iar opinia dumneavoastră este foarte importantă pentru noi.

 

Ne cerem scuze pentru experienţa neplăcută trăită de dumneavoastră la ultima vizită la Mon Amour Massage, analizăm situaţia relatată pentru a ne asigura că nu se va mai repeta şi, dacă sunteţi de acord, vă rugăm să ne comunicaţi câteva detalii suplimentare care ne-ar putea ajuta (numele celor două domnişoare cu care aţi făcut masaj sau o scurtă descriere a lor precum şi ziua în care aţi fost la noi).

 

Dacă doriţi să furnizaţi un feedback despre experienţa dumneavoastră negativă la Mon Amour Massage, vă rugăm să ne contactaţi pe adresa de email [email protected]

Vom folosi informaţiile dumneavoastră pentru a îmbunătăţi serviciile pe care vi le oferim şi vă vom ţine la curent cu rezultatul analizei noastre. Vă mulţumim anticipat !

 

Cu respect,

Mon Amour Massage Management

26 martie 2016

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:zzz
  • Oras:zzz

Buna ziua!

 

 

Va multumesc pentru raspuns si va apreciez interesul in a va multumi clientii, interes care sper eu ca nu este doar declarativ. As putea crede asta dat fiind faptul ca locatia dumneavoastra arata cu mult mai bine decat cele in care am fost in trecut.

 

Din pacate insa, nu va pot satisface cu un raspuns intrucat nu consider ca ar fi corect sa le singularizez sau sa le "arat cu degetul" pe cele doua fete cu care am intrat pentru o problema care, cel putin in perceptia mea, este omniprezenta in mai toate saloanele din Bucuresti si este cauzata mai degraba de persoanele care instruiesc maseuzele. 

 

Cred deasemenea ca am fost poate prea virulent fata de fete in prima mea postare si tin sa-mi cer scuze pentru insulta mai mult sau mai putin voalata, pentru sugestia ca ele ar fi lipsite de inteligenta.

 

Am expus destul de clar lucrurile care m-au deranjat in timpul masajului, ramane responsabilitatea dumneavoastra sa corectati problemele respective cu toate fetele. Un salon de masaj erotic de lux nu e doar o cladire frumoasa.

 

 

Va multumesc pentru intelegere si astept sa vad comentarii pozitive pe acest thread!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! Am fost si eu in salonul asta grozav. Ce e grozav la ei e ca au locatie misto, ultramoderna, au si PR bun, pinned topic... Un produs naspa intr-un ambalaj frumos. Masajul in sine a fost o frectie si o laba trista, si la propriu si la figurat. Preturile sunt mari - 300 masajul cu o fata, lucru care m-a facut sa intru cu doua cu 400, am zis eu ca-i mai rentabil. In realitate, in loc de o teapa mare mi-am luat doua tepe mici care laolalta au costat mai mult decat teapa mare.

 

Fetele erau puse pe garagata, n-aveau nimic erotic in ele si erau nepermisive. Stiam unde ma duc, nu voiam sex dar poate voiam si eu sa iau o tzatza in gura, poate cine stie? O limba in gura? A fost ridicol cand la sfarsit ele se imbratisau si se sarutau pe umeri. Pe gura n-ar fi putut, pudicitate domne'... Mi-au facut un masaj amatoricesc pe picioare, pe spate, dupa aia s-au frecat de mine cu sanii cam 1 min fiecare, iar la sfarsit m-au masturbat destul de brutal.

 

Ca sa spun si ceva de bine - n-aratau rau, de fapt niciuna din cele 8 de la prezentare n-arata rau. Tate, buci, calitati fizice aveau. Dar, si asta o spun fiindca vad ca se tot discuta de preturi pe forum, cand ceri o suma mare de bani trebuie sa si oferi ceva insemnat in schimbul ei, altfel e normal sa-ti iei injuraturi. Nu tine prostia aia - "cer cat vreau, e corpul meu, sunt prosti care imi dau cat vreau, care-i problema?".

 

Cu ocazia asta m-am lamurit definitiv care-i treaba cu masajele erotice in general. Ca o fata/femeie sa-ti faca un masaj bun trebuie sa aiba un anumit nivel de inteligenta - cat sa stie sa fie senzuala, poate c-ar trebui sa aiba si cursuri de masaj. Ori fetele astea sunt prea putine si nu merita luate la rand toate saloanele ca sa le gasesti. Nu mai calc vreodata printr-un salon

Offf amice.. La mine e invers m-am saturat de escorte grabite, asa de mult incat nici nu mai vreau sex, dar ca sa te ajut sa vezi ca ce ai zis tu nu e adevarat,iti dau un sfat, dute la amazoanele si caut-o pe ema, lucreaza de la 16-22 marti si miercuri, ai sa vezi tu acolo gfe de 1000 si cum ai sa pleci, apoi o sa ajungi la concluzia mea, un masaj bun e peste o muie de 1000 de ori... Am facut un off topic aici, ca sa-ti dau tie un sfat, va rog nu-mi mai dati minus ca nu sunt rau... ( p.s te costa doar 150 o ora, tine-o doar pt tine e n1)

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Buna ziua!

 

 

Va multumesc pentru raspuns si va apreciez interesul in a va multumi clientii, interes care sper eu ca nu este doar declarativ. As putea crede asta dat fiind faptul ca locatia dumneavoastra arata cu mult mai bine decat cele in care am fost in trecut.

 

Din pacate insa, nu va pot satisface cu un raspuns intrucat nu consider ca ar fi corect sa le singularizez sau sa le "arat cu degetul" pe cele doua fete cu care am intrat pentru o problema care, cel putin in perceptia mea, este omniprezenta in mai toate saloanele din Bucuresti si este cauzata mai degraba de persoanele care instruiesc maseuzele. 

 

Cred deasemenea ca am fost poate prea virulent fata de fete in prima mea postare si tin sa-mi cer scuze pentru insulta mai mult sau mai putin voalata, pentru sugestia ca ele ar fi lipsite de inteligenta.

 

Am expus destul de clar lucrurile care m-au deranjat in timpul masajului, ramane responsabilitatea dumneavoastra sa corectati problemele respective cu toate fetele. Un salon de masaj erotic de lux nu e doar o cladire frumoasa.

 

 

Va multumesc pentru intelegere si astept sa vad comentarii pozitive pe acest thread!

 

Offf amice.. La mine e invers m-am saturat de escorte grabite, asa de mult incat nici nu mai vreau sex, dar ca sa te ajut sa vezi ca ce ai zis tu nu e adevarat,iti dau un sfat, dute la amazoanele si caut-o pe ema, lucreaza de la 16-22 marti si miercuri, ai sa vezi tu acolo gfe de 1000 si cum ai sa pleci, apoi o sa ajungi la concluzia mea, un masaj bun e peste o muie de 1000 de ori... Am facut un off topic aici, ca sa-ti dau tie un sfat, va rog nu-mi mai dati minus ca nu sunt rau... ( p.s te costa doar 150 o ora, tine-o doar pt tine e n1)

Amazonia este unul dintre cele mai bune saloane. Fete bine instruite cu ++ GFE

Subscriu la ce a spus colegul alexberg: Da pentru Amazonia - Ema, Irina, Angela : Tripleta mea de aur

Nu mai dati bani multi pe fite !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Monte-Carlo
  • Oras:Monte-Carlo

Salutare prieteni.

Am bifat ieri o ora la mon amour.

Modalitate de contact...cunostinta veche,merg la ei de prin 2008,telefon: 0732889966 numar gasit atunci pe internet si pastrat in agenda telefonului.

Adresa bine cunoscuta strada Caderea Bastiliei nr 72 B langa restaurantul spaniol sangria.

Receptionera super amabila,primit bautura din partea casei.

9 domnisoare la prezentare,5 dintre ele senzatie genul top model.

Toate domnisoarele imbracate sexy cu,camasi barbatesti si sani la inaintare.

Ales una bucata si repartizat de catre receptionera la etajul doi in camera nr 5.

Salonul arata ca din reviste,impecabil din toate punctele de vedere.

Dus efectuat cu domnisoara aleasa,despartiti de un perete de sticla,imagine ca din filme atunci când domnisoara isi lipea sani de peretele de sticla ce ne despartea.

Inceput cu masaj de relaxare,bine facut cu forta si profesionalism.

Urmat de un masaj erotic si apoi iara relaxare.

La sfarsit am dorit inca o ora si surpriza...imposibil din cauza altor programari :(

Masajul a durat o ora fara a conta dusul sau perioada petrecuta in receptie.

La sfarsitul masajului menajera a intrat pentru a schimba cerceaf si prosoape 10+

La iesire dat nas in nas cu un grup de francezi :(

Notele mele:

Salon: 10

Curatenie: 10+

Discretie: 6

Masaj relaxare:10

Masaj erotic: 10

Sex: Nu am facut.

Halatul: 300 cu bon fiscal :)))

De revenit: Da.

 

Succese

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare prieteni.

Am bifat ieri o ora la mon amour.

Modalitate de contact...cunostinta veche,merg la ei de prin 2008,telefon: 0732889966 numar gasit atunci pe internet si pastrat in agenda telefonului.

Adresa bine cunoscuta strada Caderea Bastiliei nr 72 B langa restaurantul spaniol sangria.

Receptionera super amabila,primit bautura din partea casei.

9 domnisoare la prezentare,5 dintre ele senzatie genul top model.

Toate domnisoarele imbracate sexy cu,camasi barbatesti si sani la inaintare.

Ales una bucata si repartizat de catre receptionera la etajul doi in camera nr 5.

Salonul arata ca din reviste,impecabil din toate punctele de vedere.

Dus efectuat cu domnisoara aleasa,despartiti de un perete de sticla,imagine ca din filme atunci când domnisoara isi lipea sani de peretele de sticla ce ne despartea.

Inceput cu masaj de relaxare,bine facut cu forta si profesionalism.

Urmat de un masaj erotic si apoi iara relaxare.

La sfarsit am dorit inca o ora si surpriza...imposibil din cauza altor programari :(

Masajul a durat o ora fara a conta dusul sau perioada petrecuta in receptie.

La sfarsitul masajului menajera a intrat pentru a schimba cerceaf si prosoape 10+

La iesire dat nas in nas cu un grup de francezi :(

Notele mele:

Salon: 10

Curatenie: 10+

Discretie: 6

Masaj relaxare:10

Masaj erotic: 10

Sex: Nu am facut.

Halatul: 300 cu bon fiscal :)))

De revenit: Da.

 

Succese

Fata aleasa, se poate un nume de referinta?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...