Sari la conținut

0730733289


oldboyfuck

Postări Recomandate

Impins de curiozitate si de recenziile bune am ajuns si eu ieri la Riana.

find primul meu masaj de genu asta nu stiam la ce sa ma astept

am facut programare la numarul din anunt, am confirmat cu 30 de min inainte.

Am urcat sus si am fost intampinat de Riana care este o persoana deosebita, foarte frumoasa, cu un corp demential,( am zis ca are 20 de ani la inceput).Este foarte amabila si amuzanta, a stiut sa ma inveseleasca in ziua respectiva.

Nu stiu daca de la caldura de afara sau ca o vazusem pe Riana ma luasera apele, am cerut repede un dus sa ma racoresc.

Intors in camera m-am asezat pe saltea pt masaj de relaxare executat ca la carte din punctul meu de vedere, a fost foarte vorbareata cu mine moment in care eu ma simteam excelent si incercam sa imi scund zambetul.

A urmat masajul erotic,care pt mine a fost neasteptat de bun,nu ma mai saturam sa o vad cum se apleaca peste mine.

Am incercat sa aman momentul dar a fost inevitabil

A fost o experienta de neuitat pt mine

O sa revin 100%

 

Loc: 10 - curat, miros placut in camera

Aspect : 10+++

Masaj relaxare: 10

Masaj erotic : 9.5 (as mai fi vrut sa se aplece peste mine cu sanii ei superbi)

GFE : 9, no fk

Cadou: 100
  • Like 1
Link spre comentariu
Cum este prima mea postare pe aici, imi cer scuze daca omit ceva, o sa incep cu detaliile de rigoare.Zilele trecute am prins o portita si cum eram dupa o petrecere simteam nevoia de ceva relaxant,rasfoind anunturile am dat peste  unul care mi a atras atentia:

(DOAMNA, 36 de ani, ofer masaj terapeutic, somatic, general acasa la mine, de luni pana sambata intre 10:00 si 18:30. Ulei special si produse unica folosinta. Detalii suplimentare la telefon, fara sex,) am sunat si o voce placuta mi a raspuns, un pic agitata la telefon la inceput dar s-a descurcat ok, mi a captat atentia,si intrigat de toate cele spuse am zis ok, am stabilit in 30 min si am ajuns la destinatie.

Usor de ajuns,zona mall vitan langa departamentul de pompieri.Fata raspunde la telefon si prezinta oferta in cel mai placut mod,mentioneaza ca nu face sex,mai are si o colega.Am fost placut entuziasmat de primire si de domnisoara foarte vesela.

 

Tipa e cea din poze.

 

Locatia e ok , Tipa e inalta, cam 170 cm, fara burtica, sanii medii, genul slim.

 

Note:

Locatie 9- baia e ok cu geluri de dus, apa calda si prosop curat,papuci.

Corp 8 - pt cei care vor ceva slim 

Masaj 9- se ocupa de zone adiacente.

Cadoul - 100 lei ( nu se grabeste)

GFE 9-Are simtul umorului,deschisa la discutii. (Are cuvintele la ea )

P.S Realitatea bate pozele,recomand,pentru mine de revenit.

post-190235-0-44693600-1463650543_thumb.jpg

post-190235-0-10253900-1463650547_thumb.jpg

post-190235-0-51136000-1463650551_thumb.jpg

post-190235-0-86905200-1463650556_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Cum este prima mea postare pe aici, imi cer scuze daca omit ceva, o sa incep cu detaliile de rigoare.Zilele trecute am prins o portita si cum eram dupa o petrecere simteam nevoia de ceva relaxant,rasfoind anunturile am dat peste  unul care mi a atras atentia:

(DOAMNA, 36 de ani, ofer masaj terapeutic, somatic, general acasa la mine, de luni pana sambata intre 10:00 si 18:30. Ulei special si produse unica folosinta. Detalii suplimentare la telefon, fara sex,) am sunat si o voce placuta mi a raspuns, un pic agitata la telefon la inceput dar s-a descurcat ok, mi a captat atentia,si intrigat de toate cele spuse am zis ok, am stabilit in 30 min si am ajuns la destinatie.

Usor de ajuns,zona mall vitan langa departamentul de pompieri.Fata raspunde la telefon si prezinta oferta in cel mai placut mod,mentioneaza ca nu face sex,mai are si o colega.Am fost placut entuziasmat de primire si de domnisoara foarte vesela.

 

Tipa e cea din poze.

 

Locatia e ok , Tipa e inalta, cam 170 cm, fara burtica, sanii medii, genul slim.

 

Note:

Locatie 9- baia e ok cu geluri de dus, apa calda si prosop curat,papuci.

Corp 8 - pt cei care vor ceva slim 

Masaj 9- se ocupa de zone adiacente.

Cadoul - 100 lei ( nu se grabeste)

GFE 9-Are simtul umorului,deschisa la discutii. (Are cuvintele la ea )

P.S Realitatea bate pozele,recomand,pentru mine de revenit.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am

Fost zilele trecute.

Este simplu.... Foarte mișto.

O tipa serioasă. De la telefon mi-a explicat ca este masaj si punct. M-am conformat.

Masaj relaxare=> foarte mișto. Doar pe spate.

Masaj erotic=> foarte mișto=>>> peste tot.

 

Voi reveni.

Aspect9,5

Gfe:9,5

Halat:100

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am bifat masajul doamnei! 

 

La telefon - a specificat cat a putut de clar ca e doar masaj si o finalizare la final, tot prin masaj. Prefera, ca majoritatea, programarea cu 30 minute inainte

 

M-a intampinat pe tocuri (pantofi rosii), o rochita neagra si o bluza rosie - nota 10 pt outfit / prezentare. Apoi a tinut din start sa mentioneze ca e vorba doar de masaj, sacaita de alti clienti care "tot incearca la fata locului".

 

Locatia 7 - usor de ajuns, baie ok, dotata cu tot ce trebuie si prosop curat. Depunctarea vine din camera de masaj. Nu exista decat o saltea de o persoana intinsa pe jos, maseuza se chinuie un pic sa livreze masajul, pozitia nu o avantajeaza

 

Corp 8 - Doamna arata foarte bine pentru varsta ei, 36 ani declarati, la cei 170cm nu are burtica, picioare lungi, tzatzele un pic lasate. 

 

Masaj 6 - Primesti un masaj doar pe spate, fese si pe picioare pana la genunchi si doar atat. Incepe repede masajul erotic, fara sa te mai maseze si de la genunchi in jos, si pe brate si nu te intoarce pe spate decat ca sa continue mai bine cu masajul erotic deja inceput.

 

Masajul Erotic 7 - Incepe chiar din pozitia stand pe burta, masand zona inghinala, zgaraind usor si cu unghiile si continua apoi cu o laba, timp in care cu cealalta mana maseaza coaiele si zonele adiacente

 

Cadoul - 100, neceruti inainte!

 

GFE - 8-9, dezghetata si cu ceva umor

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Din punctul meu de vedere al unui fun masaj, doamna face unul din cele mai bune testate de mine in bucuresti. Am lucrat la mall vitan, am descoperit-o fiind foarte aproape (langa u. Pimpieri). Locatia este curata, baia e ok, intotdeauna mi-a raspuns, daca nu a putut a dat sms cu scuze.

Masajul de relaxare: 9

Madajul erotic: 9,5

 

Cel mai demential e atmosfera, acvariul face toti banii, imi place atmosfera si de 2-3 ani revin cu placere.

 

Din pacate colega (testa acum 2 saptamani) este jalnica la prestatie, ok e la inceput, dar noi nu venim sa o invatam pe ea.

 

Succes in continuare Riana (Sorin).

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Dragilor intr-ale placerii, va salut

 

Doamna, aici de fata, nu car'cumva este colega cu 0736.235.238 (daca as sti sa pun link, cu drag as face-o), care presteaza cam in acelasi loc???

Sau este una si aceeasi persoana?

Link spre comentariu

Bifat si eu azi Riana. Sunat , si mi a raspuns colega. Riana era ocupata, mi a explicat colega serviciile ,exclus sexul,si cum pot ajunge, am stabilit ora si m-a rugat sa comfirm cu 30 min inainte. Comfirmat si ajuns in locatie care este destul de usor de gasit. Locatie 8,5. Riana ,o fata simpatica care intretine cu usurinta un dialog,este stapana pe sine si pe ce face, si se pare ca se implica, cred ca o face cu placere. Pentru prezenta de scena 9. Pentru servicii 9. Baia este echipata corespunzator,un minus ar fi asa cum mai spunea un coleg pe aici , blocul comunist,dsr apartamentul este curat, frumos mirositor,si primitor :). Cadoul 100 lei.

De revenit

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare. Mai lucreaza fata asta? Stie cineva? Incerc de cateva zile sa ma programez dar nu o prind.

 

treaba clara cu tipele "independente"; nu te poti baza pe ele. sunt sute de postari pe tema asta. 

 

cauta 1-2 saloane(pentru a le alterna) unde sa te duci.   stiu ca e greu sa gasesti ceva de calitate dar nu vad alte variante. uneori iesi mai ieftin decat la unele tiganci epilatoare de pe aici :)

  • Minus 2
Link spre comentariu

Salutare ,salutare. Cum pe Riana nu am prins o zilele astea mi-am incercat norococul la colega ei, Diana ,http://nimfomane.com/forum/topic/77577-0761313524-bruneta-21-ani/?hl=0761313524 , am optat pentru Diana si in speranta ca voi afla ceva despre Riana. Restul detaliilor referitoare la Diana , le voi povesti pe topicul ei . In rest, spor la ciocane.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...