Sari la conținut

0732.492.206 Interesant


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
0732.492.206

 

 

Din AT

 

Locatie linga Banu Manta intr un bloc comunist de 4 etaje

 

Locatia curata fara artificii. Presteaza cu o colega care nu am vazut o, numai auzit o.

 

Am ales varianta de o ora ( 120 l) "la o ora facem dragoste nu sex"... Varianta  one shot e 60 lei 30min.

 

Fata are in jur de 33 de ani, o fata un pic obosita dar fara sa fie urita. Are un par super lung si frumos. E inaltuta, slabuta si corespunde pozelor.

Vorbeste frumos si se intelege ca e mai trecuta prin viata, nu stiu daca in meserie. Se pare ca e si casatorita.

 

Iti da un prosop te duci la baie etc. Baia curata gel etc.

 

Camera ok curata, pat ok care nu scirtiie in toate directiile.

 

A inceput cu citeva mingiieri, pupaturi rapide (no fk). E destul de tandra, te mingiie si te face sa te simti bine.

 

Intins pe pat si ea incepe cu pupaturi pe tot corpul , un oral destul de ok, nepro.

 

Daca adaugati si parul care te mingiie si el nu stiu pentru altii dar are o anumita eficacitate

 

La normal se pune in pozitia pe care o doresti, incearca sa faca citeva gemete ca sa te motiveze, este semi activa.

 

Mi a fost mai greu de finalizat dar fata nu s a grabit, a mai trecut si la un masaj si la un oral din nou.

 

Pot sa zic ca e o persoana chiar placuta.

 

In timpul actiunii colega a prestat in salon cu alt client, s au auzit gemetele ei, n a durat mult dar eh.. noroc ca am luat o ora ca daca ieseam din camera in acelasi timp...

 

Note:

 

Locatie 7

 

Fata 8

 

Oral 8 nepro

 

Normal 7

 

Gfe: 8

 

 

post-140508-0-93293500-1416515270.jpg

post-140508-0-28910000-1416515290.jpg

post-140508-0-04977000-1416515308.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu

Hai sa-mi spunem doua vb si pt Andreea ca merita.nr este 0732492206,eu pot confirma doar ultima poza atasata de troznitorul.slabuta inalta cam 170,sani mai deloc,fundul compensează,brunetă parul foarte lung.Ce zic e ca este de retinut...este foarte calmă,dulce,tandră si nu există grabă.bun si acum actiune: începe cu un oral bunicel zic eu cu mangaeri si atentie la adiacente,normal acceptabil fara figuri de poziti fin orală..ps locatie,baie si igiena fete este ok,o colega(Dana),si cam atat. halatul 60 cu 120h.note zic per total 8.5,in concluzie merita.Nu este de evitat.apropo locația este la apusului pana in semafor pe langa o cofetarie o aleie îngustă si blocul din fata dreapta intrare prin spate vizavi de un parculet.sper sa nu ma mai critice juniori dar atata ma pricep.1000 de vb nu fac doi bani.mai scurt si mai la obiect.cu respect pentru toti cordaci al vostru motan(am mai crescut intre timp)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

trebuie sa citesti de 5 ori un cuvant ca sa deduci ce scrie :laugh2

 

Dac-ar scrie cuvinte măcar ar fi mai simplu. Problema e, unde-s cuvintele? Nici măcar silabe nu-s, mai degrabă greșeli de tastare, bn mn bl cl tr bs kk tt pp  :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:laugh2

de pe vremea cand sms-urile erau scumpe si trebuia sa scrie cat mai mult dar cat mai pe scurt (restrans) sa se si incadreze intr-un singur sms plus faptul ca ... cica scutesc timp. :slap2

Sunt unii care reusesc performanta sa foloseasca, chiar o singura litera: c , q , s , k , etc :slap2

Atunci sa vezi durere de cap sa descifrezi ce vor sa spuna. :ewpu

Link spre comentariu

rosana dezvolta putin afirmatiile facute sa stim si noi cu ce ne confruntam,te-ai imbolnavit tu? din greseala lucrezi la un laborator de analize si a venit duduia sa o analizezi,vad ca astazi te-ai inscris pe forum si ai si descoperit ca duduia e bolnavicioasa,ori esti de la concurenta ori ai manageriat-o pe doamna si a fugit de la locul de munca.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat doamna azi. Sunat , aceeasi locatie militari apusului, blocul ascuns undeva intre un coafor si o patiserie.

M-a rugat sa urc pe scari (et2) ca sa nu fac galagie. Intrat in casa ma invita direct in dormitor. In bucatarie mai erau 2 fete. Ma incalzesc 3 minute langa caloriger apoi trecut la treaba.

M-a intrebat daca am nevoie la baie dar am refuzat pt ca plecasem de acasa. M-a sters totusi cu un servetel umed si am trecut la oral neprotejat. Supt cam 5 min dupa care ma intreaba daca vreau sa finalizez asa sau sa trecem la normal. Am acceptat oral in continuare pt ca a spus ca face finalizare orala. Dupa inca circa 5min am reusit sa finalizez in gurita ei. A supt tot apoi a fugit la baie.

Tipa undeva la 35ani zic eu, skiny , sani mici, zambareata

Corp 8

Față 6

Oral 6

Normal -

Anual - nu face

Halat 60ron/nr sau 120/ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si e pe la doamna, o experienta destul de placuta. M-am dus pentru o finalizare si asta am primit. Oralul mi-a parut bun eu fiind obisnuit fara caciulita in viata de zi cu zi acum chiar am simtit ceva placut. La normal nu ma declar impresionat dar nici nu am fost intr-o forma prea buna.

Locatie 7 (nu sunt agent imobiliar)

Oral 9

Normal 8

Atitudine pro client 9

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

ANDREEA, 27 de ani, discreta si rafinata ofer masaj de relaxare si masaj de intretinere. Pt. detalii contacteaza-ma, Militari Uverturii, Teatrul Masca,

 

http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/3/16/157040201.jpghttp://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/3/16/157040211.jpghttp://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/3/16/157040221.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost la Andreea,

In locatie cu o matura.

Locatie 7

Corp 8 cu sani mici nr 1

Gfe 7

Igiena 9

Oral pro 7

Normal pro 6

Cadou 60 lei fin

Experienta mediocra, de descarcare ptr cine este in zona, craci si fund misto dar atat... De marcat o data dar cam atat.

Spor!

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:MALL PLAZZA !!!!
  • Oras:MALL PLAZZA !!!!

BUNA....VA ROG NU MAI COMENTATI AIUREA ,NU MAI PUNETI BOTU LA TOATE RAUTATILE .DIN PACATE PER .CARE A COM AIUREA DESPRE MN  DIN RAUTATE A POSTAT NR MEU DE TEL PERSONAL .PT CEI CARE VOR SA MA  CUNOASCA PT A LE DOVEDI CA SUNT PER OK AM ALT NR DE TEL 0764163377.VA MULTUMESC ,COM  AM FACUT DE PE CONTUL ALTEI PER.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...