Sari la conținut

Andreea 0753820185


bc67

Postări Recomandate

Vizitator andreea.esct
Reputație: 0

Nu iti raspunde

e bolnava  ...

roxana draga nu este frumos ce faci...imi pare rau daca asa ai considerat tu ca trebuie sa iti faci reclama...iti urez noroc si spor in activitate

Link spre comentariu
Vizitator andreea.esct
Reputație: 0

si pentru a clarifica treburile..nu sunt bolnava, doar ca datorita programului meu mai dificil din cauza faptului ca ziua am un loc de munca stabil nu pot raspunde mereu la sms-uri sau telefoane din cauza ca incerc sa imi onorez programarile stabilite...pentru cei interesati carora nu am reusit sa le raspund va multumesc pentru intelegere..

inca un amanunt ...de acum ma puteti gasi si pe adresa de messenger - [email protected]

Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

Nu iti raspunde

e bolnava  ...

In luna Decembrie a anului trecut 

am fost la ea 

e o tipa foarte curata 

nu avea nici un  '' semn '' ca ar fi bolnava 

doritorii pot merge la ea fara grija , parerea mea 

 

fiecare trebuie sa judece cu propriul creier .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

si pentru a clarifica treburile..nu sunt bolnava, doar ca datorita programului meu mai dificil din cauza faptului ca ziua am un loc de munca stabil nu pot raspunde mereu la sms-uri sau telefoane din cauza ca incerc sa imi onorez programarile stabilite...pentru cei interesati carora nu am reusit sa le raspund va multumesc pentru intelegere..

inca un amanunt ...de acum ma puteti gasi si pe adresa de messenger - [email protected]

 

foarte util ...

bravo pentru a doua metoda de contact pentru doritori .  ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andreea.esct
Reputație: 0

imi cer scuze pentru faptul ca poza nu este atat de clara cat mi-as dori dar promit ca imediat ce remediez problema blitului revin cu una mai clara

post-142169-0-83177200-1421924024_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator andreea.esct
Reputație: 0

buna tuturor...dupa o mica pauza am revenit la lucru :). Ii rog pe cei care nu reusesc sa ma prinda la telefon din cauza ca nu pot raspunde tot timpul sa imi trimita eventual un mesaj pentru a stabili o eventuala intalnire. Precizez din nou ca pana la ora 19 am un job stabil si din acest motiv nu pot raspunde tot timpul la telefon, nu din cauza ca nu as dori. Va multumesc pentru rabdare si spor la intalniri :D

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

buna tuturor...dupa o mica pauza am revenit la lucru :). Ii rog pe cei care nu reusesc sa ma prinda la telefon din cauza ca nu pot raspunde tot timpul sa imi trimita eventual un mesaj pentru a stabili o eventuala intalnire. Precizez din nou ca pana la ora 19 am un job stabil si din acest motiv nu pot raspunde tot timpul la telefon, nu din cauza ca nu as dori. Va multumesc pentru rabdare si spor la intalniri  cu fetite  :D

 

Bine , pufi ( pufoasa mica ce esti tu  ) ...  :)

Asa o sa facem .  :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...