Sari la conținut

Marina 0766727345


immortem

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 11.02.2022 la 10:08, iguana3 a spus:

Anul trecut am reusit sa ajung la ea dar foarte greu....

Salut are cumva tatuate doua fundite pe coapse in spate ? Nu de alta dar sa stiu daca am nimerit la cine trebuie sau confund ?🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 16 ore, JackkW a spus:

Ce ai facut fratica de ai luat - patru minusuri ? Esti plin de minusuri😂😅😂

E un nebun pe aicea care da minusuri cand nu are ce face. Cand nu ai viata personala si ai doar viata virtuala asta faci. Si ce mai plang eu dupa minusurile alea🤣🤣🤣

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 03.02.2023 la 22:10, adi9007 a spus:

Păi cum îi alege dacă eu nu am fost la ea

Hai sa lamurim treba asta din cate am inteles de la ea nu mai intra cu persoane din exterior este totul cu ,cerc inchis si cercul este din ce in ce mai mic sa zic asa nu face fata efectiv la cati clienti are 1 iar 2 fata este din Craiova si evita persoanele noi (posibili sa o cunoasa chiar si din clientii vechi care aveau intrare la ea i a sters din agenda din acest motiv  ca au dus vorba si nu e ok ) parerea mea este sa nu mai insistati cu telefoane sau mesaje ca daca nu va raspuns pana acum nu o va face ma repet are suficienti clienti 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mda. Ceva sa intamplat cu ea. Am prins.o ultima data pe 18 august. Desii eram prieteni buni si mai vb de una de alta nu mia zis ca ar vrea sa se retraga. Posibilitati sunt multe. Ori a aflat gagicuso sau ai ei de  ce face ea...... Din ce stiu avea pe cineva care zicea ca nu stie ce face si ca stie ca ea lucreaza, desii aparent ar parea greu de crezut... .Ori sa inbolnavit, ori o fi plecata... O fi cu ochii negri. 😟Grea pierdere. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 45 minute, OferFlori a spus:

Mda. Ceva sa intamplat cu ea. Am prins.o ultima data pe 18 august. Desii eram prieteni buni si mai vb de una de alta nu mia zis ca ar vrea sa se retraga. Posibilitati sunt multe. Ori a aflat gagicuso sau ai ei de  ce face ea...... Din ce stiu avea pe cineva care zicea ca nu stie ce face si ca stie ca ea lucreaza, desii aparent ar parea greu de crezut... .Ori sa inbolnavit, ori o fi plecata... O fi cu ochii negri. 😟Grea pierdere. 

Eu am pierdut-o cu ani în urma, si mai oftez și acum, câteodată, noaptea-n somn! 😅 

Nu știu cât de apropiați erati voi, dar pe mine numai ca nu m-a chemat la masă la prânz! Și dintr-o dată, pe nepusă masă, m-a dat uitării! Nu știu cu ce i-am greșit, dar ceva s-a întâmplat! Bine, s-a saturat ea Angelina de Brad, deci nu suntem noi singura incalculabil de imensă iubire care s-a dus pe pula! 😅😅😅

Asa ca ai de tras pe suferință, tati! Nopțile nedormite abia încep! 😅

  • Like 1
  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 30 minute, tzipiripi a spus:

Eu am pierdut-o cu ani în urma, si mai oftez și acum, câteodată, noaptea-n somn! 😅 

Nu știu cât de apropiați erati voi, dar pe mine numai ca nu m-a chemat la masă la prânz! Și dintr-o dată, pe nepusă masă, m-a dat uitării! Nu știu cu ce i-am greșit, dar ceva s-a întâmplat! Bine, s-a saturat ea Angelina de Brad, deci nu suntem noi singura incalculabil de imensă iubire care s-a dus pe pula! 😅😅😅

Asa ca ai de tras pe suferință, tati! Nopțile nedormite abia încep! 😅

De cate ori o sunam si nu avea programare ma primea de fiecare data. Avea nr salvat cam de vreo 4, 5 ani. Fk, cim... O sugea bine, se futea bine. Era top. Avea lindicul ala mare si carnos. Si cum facea cand se termina.... . I si placea pula. Asta pentru cine nu a prinso🤭Nu ca astia de se fut mecanic doar pentru bani si nu simpt nici o placere. Cel putin eu la nimeni nu am vazut placere.. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 16 minute, OferFlori a spus:

De cate ori o sunam si nu avea programare ma primea de fiecare data. Avea nr salvat cam de vreo 4, 5 ani. Fk, cim... O sugea bine, se futea bine. Era top. Avea lindicul ala mare si carnos. Si cum facea cand se termina.... . I si placea pula. Asta pentru cine nu a prinso🤭Nu ca astia de se fut mecanic doar pentru bani si nu simpt nici o placere. Cel putin eu la nimeni nu am vazut placere.. 

O tempora, o mores! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 ore, OferFlori a spus:

De cate ori o sunam si nu avea programare ma primea de fiecare data. Avea nr salvat cam de vreo 4, 5 ani. Fk, cim... O sugea bine, se futea bine. Era top. Avea lindicul ala mare si carnos. Si cum facea cand se termina.... . I si placea pula. Asta pentru cine nu a prinso🤭Nu ca astia de se fut mecanic doar pentru bani si nu simpt nici o placere. Cel putin eu la nimeni nu am vazut placere.. 

Asa eram si eu. Dar se pare ca acum s a retras definitiv. Sa speram ca e bine si va reveni. Eu stiu ca nu avea de gand sa se retraga.  Fata nu primea pe oricine. Noi eram norocosi ca ne primea. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...