Sari la conținut

Dacǎ nevasta ţi-ar suge pula, ai mai da bani la curve ?


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Mie personal mi se pare puțin degradantă chestia asta pentru femeie. Nici nu mi se pare atat de grozav să mi se facă sex oral. Cu toate că îmi place să dau limbi și cumva asta nu mi se pare degradant.

 

Incearca sa explici de ce nu-ti pare degradant sa oferi limbi, dar sa faci o felatie da. Pana la urma ideea e sa-i oferi partenerului/ei niste senzatii deosebite, o alt fel de placere

Ps, si felatia se poate oferi intr-un mod care nu presupune supunere sau umilinta, si da, se poate face si asa.. cum si limbi se pot da in cadrul unui facesitting la care ea sa nu te lase sa respiri. Sexul oral poate fi conceputa si ca un act de dominare, insa si o chestie tandra acceptata din partea lui/ei

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Cassy, crede-ma ca pot " citi" o femeie care suge pula de una ca nu o face.

Din punctul meu de vedere,in Romania, 80 % dintre femei NU fac sex oral.

 

Luam in considerare ca 10 % probabil sunt curve, care fie vorba intre noi se fac ca sug pula, pentru cacefac este este doar o laba.

Ai dreptate partial....mai corect era sa spui ca 80% nu recunosc ca sug pula .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

@oly,dar tu ce parere ai ebine,e rau ca stau fetele pe 840 lei sal.

nu e acelasi lucru cu soldul natural

 

Din punctul meu de vedere este bine, atata timp cat asta isi doreste.

 

La fel, din punctul meu de vedere, NU TOATE femeile sug pula, asa cum incearca sa ne faca sa credem unele curve, sunt femei care nu fac asta datorita religiei din care fac parte, sunt femei carora NU LE PLACE  sa faca asta, pur si simplu, li se pare dezgustator, chiar daca religia le permite asta, sunt femei care nu sug pula de-ale dracu ce sunt, sunt femei care mor virgine ( sa nu-mi spuna cineva ca alea sug pula). Intradevar, TOATE curvele sug pula, pentru ca asta intra in meseria lor, asa cum toate meseriile au un specific aparte, asa si cu suptul pulii. Normal ca unei curve, care asta face toata ziua, sa i se para normal ca toate femeile sug pula, se amagesc si ele, ce sa faca.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ici,Colo!
  • Oras:Ici,Colo!

 

Normal ca unei curve, care asta face toata ziua, sa i se para normal ca toate femeile sug pula, se amagesc si ele, ce sa faca.

 

Oly..poate e si diferenta de generatie dar...si mie mi se pare normal ca  femeile sa suga pula....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incearca sa explici de ce nu-ti pare degradant sa oferi limbi, dar sa faci o felatie da. Pana la urma ideea e sa-i oferi partenerului/ei niste senzatii deosebite, o alt fel de placere

Cred că ține de empatie în contextul orientarii sexuale. Adică o păsărică de femeie mi se pare atrăgătoare în timp ce o pulă de bărbat nu. Mi se pare atrăgătoare ideea de contact cu o păsărică și mi se pare respingătoare ideea de contact cu un penis.

 

Pentru partea a doua din ce ai zis: eu nu vorbesc de satisfacția emoțională că îi faci o plăcere partenerului. Sunt curios dacă există satisfacție personală pentru actul în sine. Asta întreb.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Oly..poate e si diferenta de generatie dar...si mie mi se pare normal ca  femeile sa suga pula....

 

Mie mi se pare normal ca femeile care vor  sa suga pula.

 

Asa pot spune  si eu ca mi se pare normal ca femeile sa manance spanac ( pula mea, am dat un exemplu).

Daca pur si simplu nu ii place spanacul, de cesa-l manance ? 

Asa si cu suptul pulii ?  Daca nu-i place ( pur si simplu scarba) de ce sa fie normal sa o suga? 

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

 Sunt curios dacă există satisfacție personală pentru actul în sine. Asta întreb.

Adica placere fizica?

In rest pot accepta ca penisul altuia e scarbos pt tine..  doar nu sunteti bisexuali :) Desi.. mie pasaricile nu-mi par scarboase desi sunt hetero ..

 

La fel, din punctul meu de vedere, NU TOATE femeile sug pula, asa cum incearca sa ne faca sa credem unele curve, sunt femei care nu fac asta datorita religiei din care fac parte, sunt femei carora NU LE PLACE  sa faca asta, pur si simplu, li se pare dezgustator, chiar daca religia le permite asta, sunt femei care nu sug pula de-ale dracu ce sunt, sunt femei care mor virgine ( sa nu-mi spuna cineva ca alea sug pula). Intradevar, TOATE curvele sug pula, pentru ca asta intra in meseria lor, asa cum toate meseriile au un specific aparte, asa si cu suptul pulii. Normal ca unei curve, care asta face toata ziua, sa i se para normal ca toate femeile sug pula, se amagesc si ele, ce sa faca.

 

Daca prin curve te referi la fetele care ofera sex pe bani iti spun o noutate.. sunt cateva fete care NU ofera deloc sex oral.. in rest de acord, nu toate femeile accepta sa ofere felatie, dar de fapt nu stiu ce pierd :)

Prima data cand mi s-a cerut in viata mea sa ofer oral si mie mi s-a parut o chestie superscarboasa, poate daca primeam ceva limbute inainte nu imi mai parea asa. Si cu timpul am realizat ce chestie faina pot oferi barbatilor, si ca in acele momente ii transform in niste mielusei care pot doar sa tremure in fata mea :D

 

Ps. nu toate femeile sug, ai dreptate , cam asa stau lucrurile in afara lumii acesteia nebune de nimfomane :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Multe se fut in cur,domnisoare fiind (serios zic)

da, si asta cunosc

eu chiar am avut o colega Sara acum cativa ani care era virgina dar facea sex anal si sex oral de mama focului

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

da, si asta cunosc

eu chiar am avut o colega Sara acum cativa ani care era virgina dar facea sex anal si sex oral de mama focului

Si virgina fiind, poate spune oricand ca n-a facut sex niciodata... Asa cum nici tu n-ai facut decat "masaj"... :hmmm

Bai, ce fete cuminti si destepte are patria noastra!!! :icecream

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ce are pula cu prefectura?

Picoane, esti putin cam obosit sau afumat si vad ca nu te-ai prins unde bat... :(

E una pe-acilea, care ca si fetele care sug pula si se mandresc ca-s virgine, la fel si ea, zice ca nu face sex (adica prostitutie) ci doar "masaj" (adica cunillingus)... Pricepi? Ti-a cazut fisa ?!!?

Banuiesc ca stii si tu ca linsul pizdii nu se incadreaza in categoria sex (si deci prostitutie)... nu-i asa ?!!? :ras :ras :ras

 

 

PC: daca tot nu te-ai prins, iti mai dau un indiciu: ... il pupa in cur pe amicu tau "ec"... de fapt, se pupa in dos unul pe celelalt, dandu-si puncte reciproc ca doua penibilitati... :kotzen

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Picoane, esti putin cam obosit sau afumat si vad ca nu te-ai prins unde bat... :(

E una pe-acilea, care ca si fetele care sug pula si se mandresc ca-s virgine, la fel si ea, zice ca nu face sex (adica prostitutie) ci doar "masaj" (adica cunillingus)... Pricepi? Ti-a cazut fisa ?!!?

Banuiesc ca stii si tu ca linsul pizdii nu se incadreaza in categoria sex (si deci prostitutie)... nu-i asa ?!!? :ras :ras :ras

 

 

PC: daca tot nu te-ai prins, iti mai dau un indiciu: ... il pupa in cur pe amicu tau "ec"... de fapt, se pupa in dos unul pe celelalt, dandu-si puncte reciproc ca doua penibilitati... :kotzen

Te oftici saracie?
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:aer
  • Oras:aer

Picoane, esti putin cam obosit sau afumat si vad ca nu te-ai prins unde bat... :(

E una pe-acilea, care ca si fetele care sug pula si se mandresc ca-s virgine, la fel si ea, zice ca nu face sex (adica prostitutie) ci doar "masaj" (adica cunillingus)... Pricepi? Ti-a cazut fisa ?!!?

Banuiesc ca stii si tu ca linsul pizdii nu se incadreaza in categoria sex (si deci prostitutie)... nu-i asa ?!!? :ras :ras :ras

PC: daca tot nu te-ai prins, iti mai dau un indiciu: ... il pupa in cur pe amicu tau "ec"... de fapt, se pupa in dos unul pe celelalt, dandu-si puncte reciproc ca doua penibilitati... :kotzen

'te 'req de sarac, saracie! :)

 

 

E.T:saracule! :)

 

 

E.S.M.T:labagiule! :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...