Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa fim seriosi nu este ocupata non stop . Poate sa raspunda la un sms dupa ce a terminat treaba cu un client, nu a zis nimeni sa raspunda cand are clienti . Dar ea nu raspunde deloc !

Buna nu te supara darai putea sa mai incerci totusi ,chiar nu aveam cum sate primesc dar totusi lasa-mi un sms si serezolva fara atata agitatie :) ...poate ca mi-ai parut foarte insistent?!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti dai seama sa stai 3 luni sa te rogi de ea prin sms si sa o suni intruna  ca sa te duci si sa futi o curva si cu bani

Daca mergi pe considerentul asta de ce nu te duci la jocuri mecanice? Nu a zis nimeni ca am stat degeaba alea 3 luni cat am asteptat. Ai de unde alege alternative. E adevarat ca numai intr-o ora cat am fost la ea prima data i se umpluse telefonul de mesaje de la un singur client - nu mi se pare ok genul asta de insistenta si nu cred ca le este confortabil nici fetelor.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Presupun ca esti foarte ocupata Mona...mai bn inchizi telefonul sa nu te mai deranjeze nimeni...sau raspunzi la sms-uri elegant cu ne vedem maine sau peste un an , sunt sigur ca ai scapa de insistenta multora 

 

Hai sa him seriosi nene! Sunt o gramada de fete care nu raspund la telefon usor. Sau aproape deloc. Si taman de Mona te-ai gasit sa te iei. Rusinica!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Marius are dreptate eu am dat si sms si sunat 3 zile la rând si degeaba

Hmmm,poate trei zile la rand,a fost pe ciclu...

Poate nu a fost in starea necesara,dar cunoscand-o personal,bateti  "toba"degeaba...

E matura,si da dovada de mult bun simt.

Incercati sa nu va mai ofticati cand nu pompati in ziua respectiva,pe cine vi se pune pata..

Imi cer scuze,ca intervin pe topicul ei dar prea mult e muscata de CUR !!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hmmm,poate trei zile la rand,a fost pe ciclu...

Poate nu a fost in starea necesara,dar cunoscand-o personal,bateti  "toba"degeaba...

E matura,si da dovada de mult bun simt.

Incercati sa nu va mai ofticati cand nu pompati in ziua respectiva,pe cine vi se pune pata..

Imi cer scuze,ca intervin pe topicul ei dar prea mult e muscata de CUR !!!

La ce fund are cine n-ar musca-o  ?

Pai altele daca insisti aiurea te baneaza definitiv , te trece in agenda cu : "obsedat" si ceau.

Mona e o doamna desavarsita . Cand ajung in B e prima mea prioritate. O contactam pe PM pe sms din timp cu rabdare si va raspunde sigur. Cu certitudine nu e genul sa nu poata fi gasita cum is altele cu reputatie de super greu de gasit ceea ce nici mie nu-mi place ma face sa le evit din capul locului oricat de grozave ar fi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...

Nici tu nu esti chiar normal :)

 

 

La ce fund are cine n-ar musca-o  ?

Pai altele daca insisti aiurea te baneaza definitiv , te trece in agenda cu : "obsedat" si ceau.

Mona e o doamna desavarsita . Cand ajung in B e prima mea prioritate. O contactam pe PM pe sms din timp cu rabdare si va raspunde sigur. Cu certitudine nu e genul sa nu poata fi gasita cum is altele cu reputatie de super greu de gasit ceea ce nici mie nu-mi place ma face sa le evit din capul locului oricat de grozave ar fi.

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Mona 

 

Continuam trilogia cu Mona  imi era dor tare de ea , si ma gandeam ca rupem patul , ca distrugem bucataria , dezmembram canapelele .. ce sa mai, eram  pus pe fapte mari :)

La Mona , locatia este curata , Nerva Traian , usor de ajuns , locuri de parcare etc toate conditiile .... pana aici totul perfect . 

Am intrat pe usa , a inceput deja preludiul , nebunie fratilor , Mona in forma maxima , Gigel al meu la fel ... in continuare totul perfect .

Ajungem langa pat intr-un final , incepem sa ne dezbracam sarutari patimase , iubire mare  ma cer la dus .... ma misc repede sa revin langa femeie asta pasionala ... actiunea in parametrii perfecti :)

Revin , iar pasiune , iar sarutari , mangaieri , Mona perfecta si dornica, eu excitat la culme , ne intindem in pat in joaca noastra pasionala , Gigel perfect si tare  , pregateste Mona un prezervativ  si fratilor zice Gigel stop joc . Nu stiu de ce , nici acum la catava zile nu imi explic ce naiba am patit , ce s-a intamplat de am clacat. Ne-am mai jucat putin am reusit putin normal dar pentru putin timp si nu asa cum trebuie. Am revenit la oral neprotejat unde a folosit Mona tot arsenalul din dotare si am reusit totusi  o finalizare cu CIM a la ' Mona .

Eu care altadata la Mona rupeam efectiv cate ceva in timpul actiunii acum am intrat in  ...... pat de rusine. :)

 

Locatie  -  9

Aspect  -  9

Atitudine  -  10

Oral  -  10 

Normal - aici m-am facut de ras si Mona oricum este de 10

GFE  -  10

Igiena  -  10

Experienta personala - 10 , Mona nu merita mai putin dar eu tot de ras m-am facut

 

Mona este amanta perfecta si m-am simtit asa prost ca am clacat la normal , si nu imi dau seama de ce totul a decurs perfect . O sa revin pentru ..... o sa vedem pentru ce :)

Am continuat al treilea act al trilogiei cu inama stransa si cu gandul ca ma duc degeaba dar  sa vedeti surpriza :) la Eva.

 

Rocker  27
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Mona 
 
Continuam trilogia cu Mona  imi era dor tare de ea , si ma gandeam ca rupem patul , ca distrugem bucataria , dezmembram canapelele .. ce sa mai, eram  pus pe fapte mari :)
La Mona , locatia este curata , Nerva Traian , usor de ajuns , locuri de parcare etc toate conditiile .... pana aici totul perfect . 
Am intrat pe usa , a inceput deja preludiul , nebunie fratilor , Mona in forma maxima , Gigel al meu la fel ... in continuare totul perfect .
Ajungem langa pat intr-un final , incepem sa ne dezbracam sarutari patimase , iubire mare  ma cer la dus .... ma misc repede sa revin langa femeie asta pasionala ... actiunea in parametrii perfecti :)
Revin , iar pasiune , iar sarutari , mangaieri , Mona perfecta si dornica, eu excitat la culme , ne intindem in pat in joaca noastra pasionala , Gigel perfect si tare  , pregateste Mona un prezervativ  si fratilor zice Gigel stop joc . Nu stiu de ce , nici acum la catava zile nu imi explic ce naiba am patit , ce s-a intamplat de am clacat. Ne-am mai jucat putin am reusit putin normal dar pentru putin timp si nu asa cum trebuie. Am revenit la oral neprotejat unde a folosit Mona tot arsenalul din dotare si am reusit totusi  o finalizare cu CIM a la ' Mona .
Eu care altadata la Mona rupeam efectiv cate ceva in timpul actiunii acum am intrat in  ...... pat de rusine. :)
 
Locatie  -  9
Aspect  -  9
Atitudine  -  10
Oral  -  10 
Normal - aici m-am facut de ras si Mona oricum este de 10
GFE  -  10
Igiena  -  10
Experienta personala - 10 , Mona nu merita mai putin dar eu tot de ras m-am facut
 
Mona este amanta perfecta si m-am simtit asa prost ca am clacat la normal , si nu imi dau seama de ce totul a decurs perfect . O sa revin pentru ..... o sa vedem pentru ce :)
Am continuat al treilea act al trilogiei cu inama stransa si cu gandul ca ma duc degeaba dar  sa vedeti surpriza :) la Eva.
 
Rocker  27

 

 

Eu ti-am scris pe undeva sa mai iei cate o pauza, dar tu nu si nu, BATMAN, BATMAN! Mai asculta si "batranii"! :laugh2  :laugh2  :laugh2

In rest nici o problema. Iti revi tu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...