Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e greu cu photoshop ul .. dureaza ... curios ce pune in loc de cap ... ca are un cap cat ... ma abtin sa nu fiu rau

 

Chiar daca te-a necajit cu ceva

Nu este frumos sa depasesti limita bunului simt :refoz

Chiar daca mai are de lucrat la partea cu programarile, Alexa se comporta exemplar cu clientii, cand ajung la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am lucrat 9 lune in București si fiecare săptămână am fost la masaj la Alexia. Cel mai buna maseuza din Romania. Niciodată am avut probleme, tot a fost perfect. Sincer îmi lipsește enorm de mult. Abia aștept să revin la București. ÃŽncerc scuze pentru limba română 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am lucrat 9 lune in București si fiecare săptămână am fost la masaj la Alexia. Cel mai buna maseuza din Romania. Niciodată am avut probleme, tot a fost perfect. Sincer îmi lipsește enorm de mult. Abia aștept să revin la București. ÃŽncerc scuze pentru limba română 😉

Avea mereu apa calda?
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Avea mereu apa calda?

Am facut dus o singura data pentru ca nu am avut nevoie. Daca ma duc aminte bine am așteptat câteva de secunde si a venit caldă. Nu ma să pare un mare problema. Să întâmpla și la salon unde plătește triplu.

Link spre comentariu

 

Buna buna ! Va multumesc si va pup pe  toti cei care ati fost astazi pe la mine si pe cei care vor mai trece, puuupici dulci !

Va place poza asta ? este printre preferatele mele, sunt HOT chiar daca vremea este rece !

 

Zona Mihai Bravu / Liceu Hasdeu / 0760.121.153 <> 0753.460.563 Alexa

L-D 12:00-00:00  [email protected]

O zi placuta va doresc !

attachicon.gifIMG_2435.JPG

Esti perfecta de o stropeala pe buci! Ne place mult! :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am lucrat 9 luni in București si fiecare săptămână am fost la masaj la Alexia. Cel mai buna maseuza din Romania. Niciodată am avut probleme, tot a fost perfect. Sincer îmi lipsește enorm de mult. Abia aștept să revin la București. Încerc scuze pentru limba română

 

Buna Giancarlo, te astept cu drag la un masaj cand vei revenii in tara, pupici dulci pana acolo departe in Italia !  :2qm40hg  :bye

 

 

Am fost cateva ori la Alexa. Ea este o fata simpatic, cu forme frumoase (tate super :maninlove , fund bombat).

Fiecare timp o masaj de relaxare profesional, și. un masaj erotic fierbinte.

Voi reveni! - Tomy

 

HOT HOT HOT , te pup si te mai astept cand doresti :D   :ellao  :pompomgirl:

Pupici celor care au trecut astazi pe la mine  :kissing2  :bye  

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ciao Larisa, Alexia sau cum te cheamă, nu este important, ma bucur ca te aud. Am fost la sfârșitul de iulie, t-am sunat dar nu ai răspuns. Acum sunt la Madrid. Data viitoara ta trimit un sms, probabil revin in decembrie câteva de zile. Speram ca ne vedem la locația noa.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu, cred ca miercuri daca tin bine minte. Sunat cam cu o ora jumate inainte de programare, stabilit totul bine. Se ajunge destul de usor la Locatie (pe langa Iulia Hasdeu). Mi-a deschis domnisoara :) mi-am fixat direct privirea catre :boob involuntar :)))). Fata destul de draguta, vorbitoare, deci nu este genul slim dar nici grasa cu forme bune. Am sarit in pat si am cerut masaj normal desi cred ca trebuia unu mai sportiv(sigur data viitoare). In timpul masajului(normal) am tot vorbit pe diferite teme. destul de vorbareata si isteata. Masajul a fost detul de bine facut. Vorbaria a tinut pana m am intors cu fata in sus si am vazut the boobies :))) atunci cel mic devinii mare si a inceput masajul erotic cand cu tatele cand o lua intre umar si gat(foarte interesanta chestia asta), cand cu bucile. Eu am eram cand cu mainile pe buci cand pe sani, nu mai ma saturam de ele :)) pac si am finalizat fericit. Facut dush si plecat. ca si note:

 

Fata: 8,5, iar la sani nota 9,5

Igiena: 9,5 nu am simtit nimic aiurea. Prosop curat. baie curata. sapun si gel de dus, apa foarte fierbinte

Locatie: 9 destul de frumos, acceptabil

Masaj: 9 pot sa zic poate din cauza ca eram destul de incordat si trebuia unu mai sportiv, erotic pot sa zic 9.8 :)

Totul a decurs cam o ora door to door.

De revenit sigur o sa mai revin.

 

sper sa nu fii uitat ceva sa va zic. 

Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te pup dulce si te mai astept daca te-ai simtit bine cu mine !  :hihat

Salutare,

 

Am fost si eu, cred ca miercuri daca tin bine minte. Sunat cam cu o ora jumate inainte de programare, stabilit totul bine. Se ajunge destul de usor la Locatie (pe langa Iulia Hasdeu). Mi-a deschis domnisoara :) mi-am fixat direct privirea catre :boob involuntar :)))). Fata destul de draguta, vorbitoare, deci nu este genul slim dar nici grasa cu forme bune. Am sarit in pat si am cerut masaj normal desi cred ca trebuia unu mai sportiv(sigur data viitoare). In timpul masajului(normal) am tot vorbit pe diferite teme. destul de vorbareata si isteata. Masajul a fost detul de bine facut. Vorbaria a tinut pana m am intors cu fata in sus si am vazut the boobies :))) atunci cel mic devinii mare si a inceput masajul erotic cand cu tatele cand o lua intre umar si gat(foarte interesanta chestia asta), cand cu bucile. Eu am eram cand cu mainile pe buci cand pe sani, nu mai ma saturam de ele :)) pac si am finalizat fericit. Facut dush si plecat. ca si note:

 

Fata: 8,5, iar la sani nota 9,5

Igiena: 9,5 nu am simtit nimic aiurea. Prosop curat. baie curata. sapun si gel de dus, apa foarte fierbinte

Locatie: 9 destul de frumos, acceptabil

Masaj: 9 pot sa zic poate din cauza ca eram destul de incordat si trebuia unu mai sportiv, erotic pot sa zic 9.8 :)

Totul a decurs cam o ora door to door.

De revenit sigur o sa mai revin.

 

sper sa nu fii uitat ceva sa va zic. 

Bafta!

 

buci de buci

Saru'mana !  :kiss2

 

 

Bună Alexandria. Întrebare de 10 puncte:cuplu m/fi accepți. Și dacă da , ce tarife.Multumesc.

Cuplu, depinde.. dar detaliaza te rog ca sa stiu si eu cam ce doresti, ma poti apela telefonic pentru detalii suplimentare.

:group

 

Multumesc celor care au venit astazi si zilele trecute pe la mine si multumesc pentru  ou Kinder si atentii.. sunt prea multe sa le enumar dar vreau sa va zic saru'mana si sa va pup pe toti !  :ellao  :*

Program L-D 12:00-22:00 / 0760.121.153 / 0753.460.563 Programarile cu 30 de min. inainte.

post-147969-0-24369100-1444922531_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

am fost si eu ieri la alexa.

pozele sunt ale ei dar o avantajeaza. este de etnie. la fata nu e o mare frumusete. putin grasuta, cu burtica, sani foarte mari, putin lasati.

igiena ok, atat ea cat si baia. un plus ca prosoapele sunt calcate.

a inceput cu masaj de relaxare, multe tehnici dar destul de soft pentru mine. Nota 7

masaj erotic destul de bun. Nota 8. Am finalizat prin tits-fuck. un mare plus pentru marea atentie cu care te curata la final.

GFE destul de scazut in opinia mea, fara FK. Nota 6

De vizitat, face masaj decent. Prestatia este mai mult decat corecta, fara graba.

Eu caut fete ceva mai lipicioase cu GFE ridicat care fac si FK, poate de asta notele nu sunt asa de mari.

 

Am platit 80lei, o finalizare, cam 50min dtd.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...