Sari la conținut

Masaj Erotic 80 ron / Piata Muncii / 0760.121.153 / 0753.460.563


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am trecut si eu ieri pe la Alexa.Programarea a fost facuta telefonic cu 30 de minute inainte.Ajuns la locatie am descoperit o tipa draguta cu sani imensi(pozele sunt reale).Am scapat de haine,am primit prosop curat si am mers la dus.Intors in camera am ales varianta de masaj somatic pentru care am platit 100 de ron.Masajul a fost bun,executat cu simt de raspundere de Alexa care a avut grija de fiecare particica a corpului.Dupa 30-35 de minute de masaj m-am intors cu fata in sus pentru a ma bucura de masajul erotic.Are o tehnica buna,juniorul a fost rasfatat intr-un mare fel,dandu-si in cele din urma sfarsitul intre sanii Alexei.Dupa dusul de final am avut parte de o conversatie placuta,nu m-am simtit grabit.

 

Si acum notele:

Locatie:8

Alexa:8

Masaj somatic:8

Masaj erotic:9

Pret: 100 ron/1 ora

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

I was today at Alexa!

Nice girl, simpathic and open minded.

We had a short introduction, erotic masaj with soft domination was asked by me.

I took a shower before and after, the service was great. Her massage technic and her handjob is great. As well her ass and her boobs... woooow!

She tried also a dildo egat was not so pleasent for me, not her mistake. I told her and she took her finger... Another wow... How she got immediatly my prostate...

 

I can only recommend her, there is nothing bad about our our first meeting! Thanks Alexa, Danke ;)

 

Place: 9 - typical romanian bloc, but she keeps it clean and very nice

Aspect : 9 - nice boobs and ass, not slim but nice hard body

Masaj relax: 9

Masaj erotic : 10+

Happy End : 10+

Costs : she asked 130/h, i gave 20 tip. She deserves!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Alexa am fost la tine de 3 ori. La tine in cap este un haos total. De fiecare data cand incerc sa dau de tine iti dau sms devreme dar niciodata nu am primit raspuns, ca se poate ca nu se poate, este un fiasco.

Nu stiu ce ai tu in cap, dar mergand pe strategia asta de clienti care suna cu 10 minute inainte (adica la noroc) nu poate duce decat intr-o singura directie, o sa ai exact genul asta de clienti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Eu am impresia ca tu nu le ai pe toate la mansarda, cin cate spui tu sedintele incep de la ora 12. Am specificat ca am dat sms-uri devreme, poate nu am fost destul de clar, devreme inseamna dimineata adica pana in 12. Tu ai o problema in a-ti organiza programul, cel mai bine ar fi sa-ti dedici o ora pe zi numai pentru programari, altfel vei ajunge sa urlii tu dupa clienti, or sa se plictiseasca sa te mai caute.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Masaj de relaxare body si erotic 80 ron (1 fin.) 

Masaj de relaxare body si erotic 100 ron (2 fin.) 

Masaj somatic (sportiv) 100 ron (1 fin.)

Masaj tantric 100 ron (1 fin.)

Masaj dominare 130 ron (strap-on)

Toate recenziile mele le puteti vedea la acest topic in paginile anterioare.

Programari cu 30 de minute inainte tel sau SMS

Nu raspund la telefon in afara programului (12:00 - 00:00 L-D)

Ma puteti contacta pentru detalii suplimentare si pe YM [email protected]

0760.121.153 / 0753.460.563 Zona Mihai Bravu / Liceu Iulia Hasdeu

post-147969-0-05287900-1442844454_thumb.jpg

post-147969-0-36132100-1442844477_thumb.jpg

post-147969-0-53476100-1442844497_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Helo, 

 

Din ce tin eu minte ( am vizitat-o pe cind era la  Cabaret  Massage ) , pozele par  reale, Alexa  este cam  la  1,65 m, are  un corp cu forme si sini de exceptie.

Exista o foarte mica sansa ca pozele sa nu fie reale.....desi  in poze  sinii par mult mai mici....

 

Am facut  programare prin SMS  cu doua zile inainte, mi-a fost confirmata tot prin SMS ( vreo doua ore  mai tirziu ) dar in ziua respectiva  Alexa  a  contramandat ( cu  vreo trei ore inainte ) , nu avea  apa calda.

 

Ori am avut eu noroc, ori ea refuza anumiti clienti....oare ?

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

garysmitnan esti tare haios nici n-are rost sa raspund la ce ai spus tu. 

shift daca am prea multi clienti asta e de bine, inseamna ca imi fac treaba foarte bine, clientii sunt multumiti si revin.. cu toate ca nu poti niciodata sa multumesti pe toata lumea, ca in toate domeniile de activitate, dar incerc sa o fac.

cred ca se vede in mare parte din recenzii.

daca nu erau pozele mele cred ca se spunea asta in atatea pagini, de mult.

pozele sunt reale, sani sunt mari intradevar si am mai scris cum arat cu toate ca se vede in poze,  :boob

Nu refuz nici un client, eu nu am spus niciodata ca imi selectez sau refuz anumiti clientii cum se face prin alte locuri.

Este normal sa anunt clientul din telefon cand nu este apa calda sau curent...

 

Ma puteti contacta si pe yahoo messenger repet pentru alte detalii suplimentare [email protected] pe care sunt online toata ziua sau la telefoanele  0760 121 153 0753 460 563

O zi placuta !  :bye   :2qm40hg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe langa uleiul extravirgin de masline special pentru masaj pe care il folosesc de cele mai multe ori mai pot face si cu urmatoarele: lapte de corp special pentru masaj, crema de maini cu calciu glicerina si vitamina e pentru maini si degete, lotiune de corp cu laptisor de matca, crema cu aloe vera, lotiune de corp luxurianta de trandafir, ulei de masaj pentru circulatie oboseala si tonifiere. masaj cu ulei anticelulitic, lotiune nutritiva cu magnolie pentru ingrijire complexa a tuturor tipurilor de piele. lotiune de corp racoritoare, crema regeneranta cu galbenele pentru emolierea si nutrirea pielii, crema soft pentru fata corp si maini, crema cu vitamina a pentru intretinerea si tratarea tegumentelor uscate.

0760 121 153 / 0753 460 563 Mihai Bravu / Liceu Iulia Hasdeu

O zi placuta !   :bye    :2qm40hg

 

post-147969-0-52002300-1442921882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Missis  Alexa , nu este nici o exagerare, am apreciat faptul ca ai confirmat prompt  intilnirea.

 

La  fel si pentru  anuntul ca nu ai apa calda, foarte corect.

 

Ar fi trebuit sa spun mai sus ca a fost  un comportament  normal, nimic de reprosat, ba dimpotriva !

 

Toate  bune pina  acum.

 

Un mic detaliu nu se precizeaza  pe aici :

Toate  masajele  dureaza  una ora ( 60 minute ) sau clientul este  invitat  afara  mai devreme ?

 

Eu asa  doresc, asa inteleg, respect  reciproc ( programare, respectare de ambele parti, comportament  civilizat , curatenie, amabilitate, client  educat si respectuos  etc. )  si totul va fi biiiine ! :hihat 

 

Nu concep masaj mai scurt de 60  de minute..... :icecream  :masaje 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

like alexa says there are always a small number of people who r less pleased , it happens.

as a regular viisitor of alexa i can only say she is actually what i am look for (massage + soft bdsm) and i couldnt wish for more. I highly recommend her cause she is also friendly and understanding and she has some magic hands

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am anexat trei poze din perioada cind  Alexa  lucra la  Cabaret  Massage.

 

Era  intr-adevar  fata bruneta cu parul lung si cu forme placute , dar mai ales cu sini mari, de exceptie.

 

Eu asa am cunoscut-o in ianuarie  2015.

 

Pozele actuale o avantajeaza  si nu.

 

Cred  ca este  realmente  Alexa  in pozele actuale.

 

 

post-75309-0-00751300-1443086054_thumb.jpg

post-75309-0-04641000-1443086061_thumb.jpg

post-75309-0-77238500-1443086068_thumb.jpg

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Promit ca maine/poimaine voi pune poze noi  :2qm40hg   :138x

Nu a avut cine sa mi le faca daca nu s-a oferit nimeni :habarnam   :maninlove  

Acele poze de mai sus imi apartin dar sunt mai vechi si pot sa zic k am mai dat ceva grame jos (din tzatze  :movingthem1 )

Multumesc din suflet celor care au trecut zilele acestea pe la mine, va pupicesc pe toti, totodata va multumesc

pentru toffifee si suc.. ma puneti la ingrasat  :kissing2

O seara nebuna si fierbinte  s-aveti, asa cum va place !  :2808.gif  :bye

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Promit ca maine/poimaine voi pune poze noi :2qm40hg :138x

Nu a avut cine sa mi le faca daca nu s-a oferit nimeni :habarnam :maninlove

Acele poze de mai sus imi apartin dar sunt mai vechi si pot sa zic k am mai dat ceva grame jos (din tzatze :movingthem1 )

Multumesc din suflet celor care au trecut zilele acestea pe la mine, va pupicesc pe toti, totodata va multumesc

pentru toffifee si suc.. ma puneti la ingrasat :kissing2

O seara nebuna si fierbinte s-aveti, asa cum va place ! :2808.gif :bye

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...