Sari la conținut

❤️DELIA SILICONATA❤️ZONA DRISTOR❤️0731526080❤️


Postări Recomandate

asa ziceau si minerii despre tine

 

Am de dat 3 replies dar le dau doar pentru tine :X

 

Pentru xxldaniel si catzelu lui turbat prostitution: asta este schimbul 3 nu xoxo

Pentru xoxo: ziua 365, anca nu mi-a luat foc casa

Pentru Cristina: nu mai esti tare an clanta cand nu ai sustinerea clanului Dragu

Pentru Raluca: se pare ca toate curvele se prefac ca au amnezie si nu mai "inteleg" apropourile subtile, le-ai dresat bine, pacat ca in adancul lor, stiu exact despre ce este vorba, si vor arde cu acest gand

  • Like 1
Link spre comentariu

Miss u :( :x

Ah fa-ma sa anteleg, I-ul din numele tau initiala carui parinte e? Al tatalui care v-a lasat pa ambele la greu sau a mamei care a fugit in USA si a facut-o pa sora-ta geamana Raisa parca, ca ai era rusine cu tine dupa ce o aflat tot satu Vulcan ce faceai cu Gabriel si Frigescu?

Tatuaju ala da pa ceafa cu acel R - de la Raisa al mai ai? Parca DRG vine da la Denisa Raisa si Ganbriel asa ati anmatriculai masinile personale Seria 3, Jaguaru si Cayenne-u ce bine o duceai bby

Link spre comentariu

Ah fa-ma sa anteleg, I-ul din numele tau initiala carui parinte e? Al tatalui care v-a lasat pa ambele la greu sau a mamei care a fugit in USA si a facut-o pa sora-ta geamana Raisa parca, ca ai era rusine cu tine dupa ce o aflat tot satu Vulcan ce faceai cu Gabriel si Frigescu?

Tatuaju ala da pa ceafa cu acel R - de la Raisa al mai ai? Parca DRG vine da la Denisa Raisa si Ganbriel asa ati anmatriculai masinile personale Seria 3, Jaguaru si Cayenne-u ce bine o duceai bby

Raisa e sors-a vitrega proasta pulii nimic nu stii, e facuta cu alt barbat ne faci de ras ca nu stim diferenta dintre sora geamana si vitrega.

Ne cerem scuze publice pentru aceasta erata sa nu se mai repete!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...