Sari la conținut

Eva bruneta lasciva Piata Muncii 0727607699


Vizitator evasexy24

Postări Recomandate

Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Buna baieti ! Astazi sunt disponibila pana la ora 21:00. Atasez si cateva poze... sper sa va placa 😚😚😚

post-164383-0-10667100-1433336372_thumb.jpg

post-164383-0-86987300-1433336384_thumb.jpg

  • Like 63
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Azi rasfoiam forumul si o intamplare a facut sa ma bag in seama pe PM cu EVA. Din vorba in vorba, am zis ca totusi ar fi indicat sa ne cunoastem mai bine. Am avut noroc si am gasit o bresa in program chiar azi pe seara,asa ca nu am mai stat pe ganduri.

 

Am ajuns in timp in zona locatie, un pic prea din timp. Am mai ars o tigara pana s-a facut timpul, am aflat interfonul si am urcat. Imediat ce s-a deschis usa am observat ceea ce nu se poate observa in poze: este o fata foarte frumoasa.Si sexy, dar asta se vedea si din poze. Am mai stat putin de vorba la o tigara, timp in care am descoperit o fata inteligenta, cu mult bun simit, glumeata si foarte naturala. Au urmat dusurile,unde nu am dus lipsa de nimic si intoarcerea in camera.. Nu detaliez actiunea, ca nu fac de obicei asta, dar stie fata asta sa faca un preludiu... Nu detaliez actiunea, dar trec in revista: oral foarte bun si mai pe slow, cateva pozitii de normal, FK (la inceput mai timid, dupa care mai bine). Ce este foarte misto e ca fata e in moment tot timpul, se excita, se umezeste.

 

Dupa ce am terminat actiunea, am mai stat la taclale un pic la o tigara si am promis ca trebuie sa ne mai vedem. asta daca ma mai si primeste, azi am chinuit-o un pic, nu am fost eu in forma prea buna :)

 

Am reusit pana acum sa-mi pastrez norocul si sa dau peste multe fete de calitate, iar Eva este una dintre ele. In scurt timp mi-e ca o sa o caut pe la " testate" si nu o sa o mai gasesc :)

 

Note:

Locatie: 9- tot ce trebuie, locatia unde inainte era Adela pt cine a apucat sa o viziteze

Eva: 9,5- frumoasa, si buna. si m-a asteptat si cu ciorapei cu banda cum am rugat-o :P

Oral: 9,5- slow, dar slow incepe sa devina preferatul meu

Normal: 9- Desi in mod normal ea ar fi de 9,5, am mai scazut din cauza mea. ea e foarte implicata si " in moment" 

GFE: 10- naturala 100%, nu pare nimic fortat.

Halat: 200 ron/H

 

Concluzie: de revenit. si asta repede :)

 

Sa fiti tari in bormasina!

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fostam si eu din nou la ea.

Pentru mine, doar pentru mine, minte pare genul de fata pe care o vezi pe strada, la un magazin/metrou/parc....

Si Cand o vezi... Vrei neaparat s-o futi.

Si ea este una din fetele pr care le-as fute zilnic.... De cateva ori. Note?

Numai de bine! Aceleași. Doar ca e mai sexy si o suge demențial:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tot eu?

Asta e.

Ieri, clatindu-mi ochii in studente toata ziua, pe seara, când băteam in retragere, horny având in vedere cele de mai sus, zic hai sa încerc un telefon doua. Prima sunată, Eva... Fiind foarte aproape in bătaia radarului. Evident ca îmi Răspunde tocmai când ma pregăteam sa închid.

Ii spun frumos ca as dori sa nu ramân cu pula seculara si ca M-as Descarca un pic intre picioarele ei.

A încercat sa îmi zică ca e tarziu, ca pleacă ... Etc... Am refuzat politicos si i-am spus ca vreau s-o fut atunci... Si cu asta basta.

Văzând ca nu ma las... Își da acordul si evident ca in 7 min eram la Usa ei.

Cateva schimburi de vorbe si in nici 5 min o călăream cu o pofta de ziceai ca nu am futut de-o luna.

La cat de excitat eram nu a durat mai mult de 15-17 min pana sa îmi descarc "nervii" in prezervativ. Am mai schimbat cateva vorbe la o țigareta si am fugit la baza mulțumit si satisfutut.

Notele, ca de obicei.

Toate tind spre 10+.

100/tura, 200 ora daca nu ma înșel.

De câte ori voi fi in zona.... Ma întorc.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si acum tot eu.

 

Nu o sa mai vine cu note si prea multe aprecieri pentru ca am recenzia initiala tot pe pagina asta :) Zilele trecute mi s-a facut dor sa o mai vizitez o data pe Eva si chiar asta am facut :) A fost o experienta chiar mai buna decat prima data, ne-am sincronizat mai bine si asta chiar s-a simtit. Pot doar sa zic ca abia astept sa mai ajung o data pe la ea :)

Link spre comentariu
Vizitator evasexy24
Reputație: 0

Buna Eva ,

 

Mai esti suparata pe mine ? Data viitoare cand vin la tine chiar facem curatenie oke ? Pup

Perfect...dar dc eram suparata pe tine?
  • Like 36
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Salut,

 

Am fost la Eva de doua ori luna asta , vin cam tarziu cu recenzia , nu stau mult timp pe forum , dar a inceput sa imi placa .

Programare telefonica cu 1 ora inainte undeva pe langa Nerva Traian.

 

Totual a fost super , prefer sa nu intru in detalii . Pot sa spun ca pentru mine arata perfect la corp , mai ales , sanii of mama .

Note
Locație 9
Oral 8
Normal 9
Fk 10
Gfe 10

Recomand
 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da colega.. A fost azi in Locație=> destrăbălare mare. Așa e când intrebi in loc sa verifici. Pierzi rândul.

Ca sa nu zică lumea ca nu sunt coerent... As cum am spus, ma întorc aproape săptămânal la Eva.

Zic săptămânal deoarece , așa cum știți am 2-3 preferate prin București ai mai mult de 2-3 ori pe săptămana nu îmi permit si mai am si acasa de împins.

Ca de obiecei, serviciile impecabile. Din cap pana in picioare este o sexoasa buna rău. M-a întâmpinat cu pantofi frumoși cu toc, ciorapei negri frumoși, rochița roz fix cum îmi place mie ca design, si evident, goală in rest.

Nu am răbdarea necesară sa termin țigareta. M-am cerut la dus si in mai puțin de 2 minute. Deja călăream la ea. Oral/ normal in cateva poziții iar oral... Si în sfarsit finalizat glorios pe sânii magnifici din dotare.

Pupat fetița Si-am dispărut.

Note... Același ca la Raluca !

10 pe linie.

Revin săptămânal fata!

Sa fii liberă !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...