Sari la conținut

escota in giurgiu


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Stii ce mi-ar placea sa vad?ca te si pisi in gura lui! :) Nu zic ca m-ar excita,doamne fereste,dar as vrea sa vad...si as mai vrea sa-i dau o palma,cu trei manusi pe fiecare mana,din cauciuc dur,sa nu ma pis pe mana :) ) peste fata(usor,subtil,deloc agresiv :) ),sa-i sara pişatu' in nas,pe nas :),pleoape,si obraji. :)...Dar repet,#uici,tu sa te ocupi de tot...prins,legat,pipi..... :)

 

Esti bulangiu si nu vrei sa-ti recunosti.... stop. nici nu esti barbat... :)

Ce alte fantezii mai ai?...

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Esti bulangiu si nu vrei sa-ti recunosti.... stop. nici nu esti barbat... :)

Ce alte fantezii mai ai?...

 

:)))

Bine,am.exagerat,#mis nervos(cu toate ca nu ar trebui),pe personajul asta...il vad cat de mult incearca sa "saboteze",si injura,si agita,si nu realizeaza nu imi mai creaza nici macar repulsie,nici lui john,nici lui sollebuz...il vad un personaj trist rau,sigur isi bate nevasta sau cainele,e agresiv in fiecare postare,nu are pic de simt al umorului,si el continua,si continua,si na,le mai zici sa se simta prost,mai prost decat este...

 

 

 

P.S: Te-ai excitat? :)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

:)))

Bine,am.exagerat,#mis nervos(cu toate ca nu ar trebui),pe personajul asta...il vad cat de mult incearca sa "saboteze",si injura,si agita,si nu realizeaza nu imi mai creaza nici macar repulsie,nici lui john,nici lui sollebuz...il vad un personaj trist rau,sigur isi bate nevasta sau cainele,e agresiv in fiecare postare,nu are pic de simt al umorului,si el continua,si continua,si na,le mai zici sa se simta prost,mai prost decat este...

 

 

 

P.S: Te-ai excitat? :)

 

Eu stiam ca Sorina fumeza... nici o logica aici... nici ca ar avea psiholoaga... DC, ce vrei sa ne spui mai exact? PS. Fara Roberto... :)

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Eu stiam ca Sorina fumeza... nici o logica aici... nici ca ar avea psiholoaga... DC, ce vrei sa ne spui mai exact? PS. Fara Roberto... :)

 

???????

Wtf? :)...De la ce te-ai luat cu Sorina,Roberto?

Ai si terminat prima sticla deja,si te uiti la telenovelele din propriu-ti creier?:)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

???????

Wtf? :)...De la ce te-ai luat cu Sorina,Roberto?

Ai si terminat prima sticla deja,si te uiti la telenovelele din propriu-ti creier? :)

 

Neee, doar am provocat ca sa vad ce... :)

Incurcate rau sunt caile nimfomane.com... :D 

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Neee, doar am provocat ca sa vad ce... :)

Incurcate rau sunt caile nimfomane.com... :D 

 

Dar nu sunt incurcate chiar deloc :),depinde din ce unghi privesti...daca privesti la modul invidios,sau paranoico-nebunesc,sunt incurcate si #innadite,daca privesti la modul #miştoc,sunt căi bune,asfaltate,sa stii! :)

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

:)))Bine,am.exagerat,#mis nervos(cu toate ca nu ar trebui),pe personajul asta...il vad cat de mult incearca sa "saboteze",si injura,si agita,si nu realizeaza nu imi mai creaza nici macar repulsie,nici lui john,nici lui sollebuz...il vad un personaj trist rau,sigur isi bate nevasta sau cainele,e agresiv in fiecare postare,nu are pic de simt al umorului,si el continua,si continua,si na,le mai zici sa se simta prost,mai prost decat este...P.S: Te-ai excitat? :)

De cand un drogat ca tine face astfel de judecati. Esti un sclav sărăcie, esti demn de mila daca nu ai fii atât de prost si idiot. Hai mai trage-ti in vena , măcar sa ai halucinatii cum trebuie.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna

ma bucur ca in sfarsit exista o fata din oras :) si sper sa stai ceva timp in gr :)

se poate sa postezi detalii despre tine? ma refer la cati ani ai, zona, preturi, daca locuiesti singura sau nu ..

 

pe mine unu ma intereseaza pt inceput sa iti fac cunilingus, anilingus...ma intereseaza mai putin sex normal :)

 

ps: din poze esti superba :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna

ma bucur ca in sfarsit exista o fata din oras :) si sper sa stai ceva timp in gr :)

se poate sa postezi detalii despre tine? ma refer la cati ani ai, zona, preturi, daca locuiesti singura sau nu ..

 

pe mine unu ma intereseaza pt inceput sa iti fac cunilingus, anilingus...ma intereseaza mai putin sex normal :)

 

ps: din poze esti superba :)

ai lu-at legatura cu vreo tipa din giurgiu ?

Link spre comentariu
  • Oras:giurgiu
  • Oras:giurgiu

Mai fratilor parca nu  stiti in ce oras traiti. Rar spre deloc au fost fete aici care sa si dea numarul in public. 

Aveti chef de ele langa casa si nu aveti prieteni sa va recomande? Ok. Faceti seara cateva plimbari cu taxi. Din vorba in vorba aduceti si asta in discutie. Va rezolva baietii. Oricum fiti constienti ca nu veti gasi spuma aici . Cele cateva de calitate sunt in circuit inchis prin bmw uri la colorati si de multe ori iau calea capitalei. 

Eu rar mai apelez la locale. E mai ieftin sa ma plimb prin capitala decat sa iau toate rebuturile de la noi sau figurantele.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...