Sari la conținut

Postări Recomandate

Diferenta si calitate fata de Mona Tribunal mai nou str.Baia Mare,Calea Vitan,care face si normal si anal neprotejat. Insistat si va va ti convinge!!!! Cei caro ra vi s a intamplat stiti f.bine.dar care doriti continuitate la Mona nu o recunoaște ti. Mai ales pe scaunul de langa pat din camera de lucru a doamne i Mona.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va salut! Alaltaieri am stabilit pe wsup cu milfeta pentru o programare la ora 17.oo, astazi. Mi- a dat detalii si locatia la Biokarpet. Astazi, finut cum ma stiti am lasat mesaj de confirmare a programarii pe la 14.15. Am ajuns in zona, am tot sunat..canci! La 17.01 o vad activa pe wsup si imi spune sec ca trebuia sa confirm? Poftim????? Halucinant.....dpmdv extrem de neserioasa. Va salut!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut frati curvari! Desi mai tarziu...las si eu o recenzie doamnei. Sa incepem povestioara zic: sunat, a raspuns nu stiu din a cata incercare sincer sa fiu, dar cert e ca am stabilit intr-o vineri la.ora 16.30, dupa ce iese doamna de la job. Am mai vorbit prin mesaje cu vreo 2 zile inainte, unde eu am confirmat prezenta. La data respectiva..cu vreo ora si ceva inainteam confirmat sI purces la drum. Pe drum ma tot uitam..niciun mesaj. Zic ee..raspu de pana ajung. Am ajuns...am baut o cafea...si am plecat ca prostul...Acuma mi-e cam sila sa scriu mai scriu...dar cred ca am  sa revin sa va povestesc totusi cum am impulat-o...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Revin cu continuarea recenziei. Daa...dupa o intalnire esuata din cauza doamnei, ii dau mesaj si ii bat civilizat obrazul, la care ea imi raspunde si isi cere scuze..bla..bla si reprogramam la cateva zile. Bun...purces la locatie, aproape de rond Alba-Iulia, etaj superior. Deschis..si da..doamna este cea din poze. La inceputul topicului sunt chiar cu fata. E un milf veritabil, usor impanata. Am intrat, socializat despre multe si marunte. Printre altele doamna spune ca are un job in turism ceva...ma rog si ca asta e un fel de completare a veniturilor. Dupa o gramada de vorba, facut dus si trecut in dormitor. M-a intors cu fata in jos, ulei, masaj bunicel. Tatele piesa de rezistenta ..mari..pline..par naturale, mi-a spus ea ce fel de operatie a facut..dar nu mai retin exact. In timpul masajului pe burta, eu cu mana uleioasa in pizda doamnei. Nu permite fingering, dar te poti juca...Stiti voi..Intors..pus cauciucul si supt temeinic. Oral bun, spre foarte bun daca era fara. Am intors-o pe doamna in diverse pozitii si pt ca mi-a lăsat sentimentul ca duce ... recunosc ca am muncit-o un pic...ca se simtea...Capra sa vede super, pt amatorii de femei ,,țapene,, fara a se intelege grase. Ofer overall un 8,50 spre 9.00. O finalizare si masaj. Sincer, nu mai stiu cat a fost halatul, cred ca 300, timp de o ora si ceva, fara sa cronometrez, dar cam jumate a fost socializarea. Dupa plecare am mai schimbat cateva mesaje cu doamna, ramanand sa ne revedem. La ceva timp insa, surpriza, mi-a spus ca am ,,chinuit-o,, prea tare, referindu-se ca am solicitat-o si ca mai bine nu ne mai vedem. In mare parte, pot spune ca mi-a placut sa dau in ea cu pula, vorba ceea, dar ghiolban nu sunt. Pt mine e clar din ce spunea ca doamnei ii place viata luxoasa si linistita, posibil chiar locuieste in apartamentul de distractii, desi spune ca nu, iar ceea ce face o face intr-un mod in care sa nu se uzeze prea mult, deci e un pic smecheroasa asa...Asta e parerea mea, acuma fiecare face cum crede..Va salut, cu respect!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 24024
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 4 ore, bikerboy777 a spus:

Revin cu continuarea recenziei. Daa...dupa o intalnire esuata din cauza doamnei, ii dau mesaj si ii bat civilizat obrazul, la care ea imi raspunde si isi cere scuze..bla..bla si reprogramam la cateva zile. Bun...purces la locatie, aproape de rond Alba-Iulia, etaj superior. Deschis..si da..doamna este cea din poze. La inceputul topicului sunt chiar cu fata. E un milf veritabil, usor impanata. Am intrat, socializat despre multe si marunte. Printre altele doamna spune ca are un job in turism ceva...ma rog si ca asta e un fel de completare a veniturilor. Dupa o gramada de vorba, facut dus si trecut in dormitor. M-a intors cu fata in jos, ulei, masaj bunicel. Tatele piesa de rezistenta ..mari..pline..par naturale, mi-a spus ea ce fel de operatie a facut..dar nu mai retin exact. In timpul masajului pe burta, eu cu mana uleioasa in pizda doamnei. Nu permite fingering, dar te poti juca...Stiti voi..Intors..pus cauciucul si supt temeinic. Oral bun, spre foarte bun daca era fara. Am intors-o pe doamna in diverse pozitii si pt ca mi-a lăsat sentimentul ca duce ... recunosc ca am muncit-o un pic...ca se simtea...Capra sa vede super, pt amatorii de femei ,,țapene,, fara a se intelege grase. Ofer overall un 8,50 spre 9.00. O finalizare si masaj. Sincer, nu mai stiu cat a fost halatul, cred ca 300, timp de o ora si ceva, fara sa cronometrez, dar cam jumate a fost socializarea. Dupa plecare am mai schimbat cateva mesaje cu doamna, ramanand sa ne revedem. La ceva timp insa, surpriza, mi-a spus ca am ,,chinuit-o,, prea tare, referindu-se ca am solicitat-o si ca mai bine nu ne mai vedem. In mare parte, pot spune ca mi-a placut sa dau in ea cu pula, vorba ceea, dar ghiolban nu sunt. Pt mine e clar din ce spunea ca doamnei ii place viata luxoasa si linistita, posibil chiar locuieste in apartamentul de distractii, desi spune ca nu, iar ceea ce face o face intr-un mod in care sa nu se uzeze prea mult, deci e un pic smecheroasa asa...Asta e parerea mea, acuma fiecare face cum crede..Va salut, cu respect!

O recomanzi frate? A stat goala pe tocuri? Usor impanata, cate kg estimezi, inaltime? Face fk?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Frate, pot sa spun ca pozele alea de pe masa plus maxim 3-4 kg recunoscute si de ea, o reprezinta. E usor increzuta, aroganta si fitoasa...nu stiu ce sa zic referitor la recomandare. Nu a stat pe tocuri. E iapă asa... ca sa zic. Clar nu e pt aia care prefera slim. 

Link spre comentariu

Salut fratilor, am fost si eu la aceasta doamna saptamana trecuta, programarea facuta rapid am avut noroc, intr-o ora jumate am fost la ea la usa. 

Locatia undeva pe Decebal langa Naturalia, curata aranjata locatia cu tot ce e nevoie. 

Doamna o milf buna rau, cur apetisant, sani mari frumosi putin lasati, frumoasa la fata, varsta undeva in jur de 38-40.

Am stat la un parar de apa,  fumat o tigara, socializat pe diferite subiecte ai ce vb cu doamna, eu eram cu ochii numai in decolteu asteptam cu nerabdare sa bag nasul acolo. 

M-am cerut la dus,  baia cu tot ce trebuie, prosop mare curat mirosea frumos, intors in camera am gasit-o dezbracata, m-a invitat la masaj, un masaj bun de la gat pana la degetele de la picioare. Dupa masaj a trecut la un oral protejat fara mari artificii, nu deep, la normal am pus-o deasupra se misca bine de tot, dupa am trecut pe la spate in pozitia asta se vede bine rau curu care e de senzatie, am finalizat triumfator in prezervativ. 

Doamna arata fff bine    - 10

OP. - 8,50

NP - 10

FK - 9.5

GFF - 10

Anal nu am intrebat 

Sedinta a durat putin peste ora nu m-a grabit nu  s-a uitat la ceas,am platit 300 lei. 

Eu m-am simtit bine in compania ei, cu mine nu a fost aroganta cu zicea un coleg ma sus, o sa revin cu mare placere la ea.

 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...