Sari la conținut

Postări Recomandate

Avand in vedere ca am o mica dambla ptr. cele tunse scurt am gasit una in AT! A_D_O_R_A_B_I_L_A Poze reale bruneta frumoasa 20 de anii dulce, sexy te astept la mine am deosebita placere de a te rasfata cum stiu eu mai bine ma adresez domnilor stilati si maniereti care stie sa faca diferentaTel. 0761004914 (0761.004.914)Pret 100L/FinO cunoaste cineva ?post-403-133409721864_thumb.jpgpost-403-133409721865_thumb.jpgpost-403-133409721866_thumb.jpgpost-403-133409721867_thumb.jpg

Link spre comentariu

Salut jbilau, am fost eu la ea prin vara, adresa nu stiu sa iti mai spun pentru ca nu sunt din Bucuresti dar ca punct de reper langa scara unde o gasesti este o firma ZEPTER si vreo 2 sucursale de banci. Asta este locatia ( recunosc baia ) iar ea este reala, in locatie se mai aflau 2 fete. Ea face oral si normal, nu mai stiu daca si anal. Ca si comportament nu prea mi-a placut pentru ca a fost pe graba, lipsa preludiu, spunandu-mi ca tre sa plece. Insa ca si servicii mi-a placut oralul (face protejat) la care ii dau un 9 si la normal (tot protejat) la fel un 9. Inca o informatie, are sanii mai lasati dar merg. Vad k e de ceva timp mesajul tau, daca nu ai fost, eu zic sa incerci si cred ca si eu m-as mai duce o data la ea. Astept vesti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...