Sari la conținut

CE AM GATIT IN ULTIMA VREME


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Cocktail de stat sub patura la nici-nu-mai-stiu-cate-plm grade de febra. Cu miere, lamaie, ghimbir si plante de n feluri.

Dintr-astea am servit ieri, in loc de 40 de pahare de vin. Bun la gust, but still, this sucks...

 

post-53465-0-67514700-1457590469_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu

Cocktail de stat sub patura la nici-nu-mai-stiu-cate-plm grade de febra. Cu miere, lamaie, ghimbir si plante de n feluri.

Dintr-astea am servit ieri, in loc de 40 de pahare de vin. Bun la gust, but still, this sucks...

 

attachicon.gifIMGP3900-2.jpg

Vitamina C injectabil (daca se mai fabrica) + putin hidrocortizon si esti pe picioare in timp util pentru House of Cards de pe nimfomane.com

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Azi o sa pregatesc vita Stroganoff. Am preparat deja sosul compus din: mustar de Dijon, zeama strecurata de la supa de vita, un stropulet de cognac (m-am indurat sa torn dintr-un Hennessy V.S.) si smantana. Urmeaza restul. Ma apuc de treaba. O zi frumoasa, va doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Gustarea de dupa-amiaza  :blushing2  :blushing2  (test Nikon D700 cu un amarat de Nikon 28-80 f3.5/5.6 - but still, destul de sharp. NEF prelucrat Jpeg direct din aparat - ma enerveaza laptop-ul, imi trebuie un desktop, LR si Photoshop sucks on 8 GB Ram....)

 

http://i.imgur.com/rYgtlck.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote

Gustarea de dupa-amiaza  :blushing2  :blushing2  (test Nikon D700 cu un amarat de Nikon 28-80 f3.5/5.6 - but still, destul de sharp. NEF prelucrat Jpeg direct din aparat - ma enerveaza laptop-ul, imi trebuie un desktop, LR si Photoshop sucks on 8 GB Ram....)

 

 

Pentru ce detalii vrei tu iti trebuia alta sticla, ceva fix :snap Si un trepied...  Da' merge si asa. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru ce detalii iti trebuia alta sticla, ceva fix :snap Si un trepied...  Da' merge si asa. 

Mda, don't tell me, :slap2  :slap2  trepied trebuia sa-l caut prin debara, habar nu am pe unde e momentan, :rax2 iar sticla next on Dallas, deocamdata m-a "scarmanat" camera la buzunar destul de bine :no2 :no2 :slap2 :laugh2 :laugh2 ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote
  • Telefon: allanbellmans
  • Oras:Remote

Mda, don't tell me, :slap2  :slap2  trepied trebuia sa-l caut prin debara, habar nu am pe unde e momentan, :rax2 iar sticla next on Dallas, deocamdata m-a "scarmanat" camera la buzunar destul de bine :no2 :no2 :slap2 :laugh2 :laugh2 ...

Te cred, lasa ca vine si sticla! Spor la poze! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...