Sari la conținut

CE AM GATIT IN ULTIMA VREME


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Prea mult te freci la poze cu mancare.

 

 

 

AI facut foamea cand erai mic asa-i?

 

Te intelegem....posteaza linistit....

 

Sa stii ca si noi ne bucuram ca acum ai ce sa mananci

Corect! Obsesia celor ce au făcut foamea.  :laugh2  Nu că acum ar duce-o mai bine, măcar dar vede și miroase mâncarea pe care o servește clienților și apoi, halește resturile. Dă-l în p.m. de aurolac ce e! :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Rau ai ajuns.Imprumuti replicile lui pipilica, acum ciugulesti validare de la maimuta asta curentata, care si-a batut joc de tine, cand ti-am scris necrologul.

 

 

Vai de :) mea de mosneag cu statut de victima.

Miskin clownul celor 2 site-uri ,suparat 

 

post-218009-0-21555900-1516805690_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 19
Link spre comentariu

Corect! Obsesia celor ce au făcut foamea.  :laugh2  Nu că acum ar duce-o mai bine, măcar dar vede și miroase mâncarea pe care o servește clienților și apoi, halește resturile. Dă-l în p.m. de aurolac ce e! :laugh2

Se supara cand e luat la pula....da-i trece daca -i arunci ceva sa manance. :laugh2

  • Like 1
  • Minus 19
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Katrane sau Advanced, ma pis pe tine si pe neamul tau, dar sa nu (mi-)o iei in nume personal.

 

Hopa !!! Ce-ai fa ? Esti la ciclu ? De unde si pana unde Katran sau Advanced ? Te-a batut soarele in cap sau ai indigestie de la atata mancare ? 

Purcel cracanat , eu am o singura clona , pe care am declarat-o si n-o mai folosesc : @baba-yaga . Atat . 

Ma belitule ... de ce injuri ? Magarule ...  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai declarat tu, ca esti un pacalici sarac cu duhul, da-te-n radaru' meu si tu faci pe victima?

 

 

Ce :) mea aveti, ma, bosorogilor, vine moartea dupa voi, de implorati mila din partea celorlalti?

 

Clar ... ai patit oarece ... vezi ce inseamna sa crapi in tine ca spartu' ? Pampi , stai blandut , ca faci vreo nasulie ! Mergi la fete , 

bea niste apa ... schimba naibii tamponul , ca vad ca te deranjeaza , si incepi sa devii isteric ! 

 

Hai ... ejecteaza , identification lost !!! Last position observed : hazanaua nimfolabari.com . Radar service terminated . 

  • Like 1
Link spre comentariu

Clar ... ai patit oarece ... vezi ce inseamna sa crapi in tine ca spartu' ? Pampi , stai blandut , ca faci vreo nasulie ! Mergi la fete ,

bea niste apa ... schimba naibii tamponul , ca vad ca te deranjeaza , si incepi sa devii isteric !

 

Hai ... ejecteaza , identification lost !!! Last position observed : hazanaua nimfolabari.com . Radar service terminated .

Gogule, drama queen, zic sa pazesti avioanele alea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gogule, drama queen, zic sa pazesti avioanele alea.

 

Dorele , capra ametita ce esti ... de ce dracu' nu-ti vezi tu de treaba ? Gandac de bucatarie ce esti ... Te mananca pielea , bag seama ! 

Clampau tembel , cum ai reusit sa te strecori pana acu' fara sa te baneze Pizdicuts ? 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...