Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu acum 2 zile la Eva, am prins mai greu dar a meritat orice efort.

Am ajuns la locatie ma servit cu o apa rece si am mai stat la taclale vreo cateva minute, duca care m-am cerut la dus, reintors in camera ma intrebat daca imi place ceva in mod deosebit si am raspuns ca ma las pe mana ei, si bine am facut.

 

A inceput sa se frece de mine si sa ma sarute scapand de haine in acest timp , dupa care am avut parte de cel mai bun oral din viata mea, tot ce doresti la oral deep, umed, tot tacamul, am fin exploziv in gurita ei.

 

Dupa o pauza in care am mai stat de vorba a inceput al doilea nr tot cu un oral la fel de bun , am pus caciulita si am trecut la normal in mai multe pozitii, se misca superbine, da contre, totul a fost perfect. Am fin in prez.

 

Am achitat 200.

 

Note:

Locuinta 9, curat, discret

Oral 10 cu felicitari

normal 10 cu felicitari

atitudine 9,5 vorbareata

aspect 9,5 este mai voluptoasa, dar mie asa imi place.

 

Sigur revin.

 

Spor.

  • Like 8
Link spre comentariu

Buna Eva. Cum se face o programare la tine ? Vad ca ai 2 numere de tel din care unul este inchis iar celalalt suna dar nu raspunde nimeni. De 3 saptamani sun de 5-6 ori pe zi plus mesaje si nu se intampla nimic. Sa inteleg ca ai prea multi clienti si nu te mai intereseaza altii noi?

Link spre comentariu

This afternoon I spend a more than pleasant hour with Eva. She is very beautifull, everything in the right proportions and very smart also. Besides the sex we had some good talks also.

 

The country I come from should be very famous for its Red Light district ;-), but I never had such a pleasant stay with a girl.

 

So the vote of The United Kingdom of The Netherlands are "douze points" :-)

 

Because I do not know any Romani, I do not know how to rank my experience, but I think she should get all the stars.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Hmmm cu ce sa incep? Ieri am fost la DAMA aceasta :).. si am stat toata seara sa retraiesc in minte senzatiile si placerea din aceasta  intalnire care va fi doar prima din multe altele cu siguranta... recunosc.. am fost cucerit fara drept de apel... o cautam de cateva saptamani, am reusit o data doar sa discutam telefoni cam 30 minute si mi-a placut de la telefon sinergia dintre noi... am ras am glumit am realizat ca impartasim puncte de vedere commune astfel incat mi-am promis ca la prima vizita la Bucuresti sa o cunosc si live neaparat.. ca sa fiu sigur am stabilicum 2 zile prin ss cum ne vom intalni ieri .. apoi ieri dim am mai dat sms sa confirm ca ajung si ea a confirmala fel ca ne vedem la 2 jumate... dupa ce am facut un slalom prin traficul bucurestean sa ajung si la Starbucks sa iau un Frappucino ( prietenii stiu de ce  :) am ajuns la ora mentionata la EVA..de la intrare am ramas surprins ca arata mult mai bine decat in poze.. m-a intampinat pe tocuri, ciorapi cu banda pe care nu i-a dat jos deloc pe durata intalnirii ( fiind si mai sexy asa ) si un body negru care ii reliefa si mai bine corpul super si bine bronzat... am stat un pic la discutii continuand glumele noastre si am fost servit cu un pepsi la cutie ( trebuie sa spun ca ma intrebase ce vreau enumerand optiunile incat ma simteam deja ca la bar si mai ramanea sa ma intrebe daca vreau si votca sau jack ca sa fie imaginea completa:).. in timp ce discutam ne mangaiam reciproc usor si ne-am sarutat fugar de cateva oric a niste adolescenti ce se saruta in public atenti in jurul lor :)).. nu am mai rezistat tentatiei si m-am cerut la dush.. am primit papucii de unica folosinta si un prosop curat si am facut dush... baia curate si micuta tipica unei garsoniere de altfel cu multe optiuni la gelul de dush evident... am revenit in camera si m-am intins pe pat dornic sa fiu rasfatat de Eva.. am si primit reprosuri ca sunt cam lenes si o las pe ea sa toata treaba... a inceput cu un oral usor si alintat.. cu limbi la coaie si apoi un anilingus accentuat incat ma inebunise deja... si a continuat sa mi-o suga de nu mai stiam unde disparea pula mea in gura ei.. cu DT evident... dupa circa 10 minunte nu am rezistat si am rugat=o sa se intoarca in 69 ca sa o pot si eu gusta...nu de alta dar ma inebunise deja fundul ei si vroiam sa vad si pasarica cum se prezinta.. si era exact cum ma asteptam.. mica si frumos mirositoare.....dupa ce ne-am mai jucat in pozitia asta mi-a pus prezervativul si s-a suit pe mine si am facut dragoste asa ( da nu sex... dragoste) cu sarutari ca si cum eram cu iubita mea pana am terminat in pozitia lady on top.....la pauza ea a aprins o alta tigara si am mai conversat pe diferite subiecte de filozofie , viata si alte teme ( e o placere sa discuti cu Eva de altfel)..insa cum statea asa picior peste picior si ma prive aprovocator m-am ridicat in picioare in fata ei si a inceput sa mi-o suga stand in genunchi in fata mea... si sa imi dea iar limbi peste tot in zona adiacenta incat am tras-o in pat unde s-a asezat in cow reverse ca sa ma inebuneasca si mai tare... sa ii vad fundul sexy si imaginea pulii mele cum dispare in ea in timp ce ma si mangaia la coaie sa ma intarate si mai tare... am facut sex asa pana am vrut sa o pun si capra ca sa ma lovesc de bucile ei ferme si am terminat asa glorios si plin de satisfactie cum numai cu Eva am avut sincer.. pt mine e o femei perfecta voluptoasa cu forme asa cum ii sta bine unei femei provocatoare.. fundexy.solduri super si sani superbi perfecti imbinati cu un zambet care mi-a facut ziua frumoasa in ciud avremii de afara..

Notele ar fi mai jos:

 

Locatie 8 o garsoniera micuta si curata cu baie dotata corespunzator...

Oral NP 10+

GFE 10+10+10+10+10+10+10..aici ma opresc ca o sa va plictisesc :)

Normal 10+

ANAl nu face... daca ar face as sta cate o noapte la ea :)

Halatul 200 ron lasati de mine la final... ca timp am depasit o ora

 

De revenit... ... NEAPARAT!!!!!!

  • Like 13
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@asasasa

Imi place prea tare cuibu' meu, deci nu, fara deplasari :)

 

@millestone

De ce n-ai dat un mesaj? Poate ne sincronizam mai bine asa...

Cam am prostul obicei de a nu mai raspunde la telefon daca am apucat sa-mi stabilesc ziua in curs, iar programari de pe o zi pe alta fac doar daca ne cunoastem deja.

 

Noapte buuuuuna!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...