Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator taki
Reputație: 0

Deschid topic sa vad noutati, si surpriza este nu am ce face ca sa certa iar cu cineva...

Ok, dau o pagina inapoi, tot nu am ce face ca sa certa...

 

 

Sper ca cassy i mai bine, am vazut ca i mai activa pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

...poti sa o suni , e dornica de socializare ( numai sa nu fii in blacklist )...numai sa nu o prinzi cand este la spital ..da-i pm in prealabil

hey :) ce crezi,am vorbit si cand era pe patul de spital...dar stii cum e,poate vrea si femeia sa odihneasca
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Imi face deosebita placere sa mai vorbesc macar la telefon cu unii-altii. Sau chiar si face to face in caz ca cineva are drum pe aici :)

Nu ma deranjeaza apelurile, eventual cand nu pot, nu raspund

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Cum se zice.. nu stiam eu de ce aveam nevoie.. nah, fix de asta, de compania a 4 nebunatici :blushing2 :girly :slap2

Inca odata mi s-a reamintit ce oameni poti gasi in spatele userilor acestui forum.

Repetam cand o sa mai fie oportunitate, conjunctura favorita si vointa , sper :hug1

 

Dupamasa am recuperat somnul de ieri noapte, si acum stau treaza pana iar ma ia somnul :laugh2 , dar parca as mai sta asa inca o noapte :D

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cancerul este in primul rand o problema mentala, psihica si mai putin fizica, desi probabil putina lume ia in considerare posibilitatea asta. Toata lumea se focuseaza pe chimioterapie, radioterapie etc. si nu se are in vedere ca prin restabilrea echilibrului mental, psiho-energetic al organismului, cancerul se poate vindeca complet fara nici un fel de agresiune,  pentru ca toate metodele de tratament impotriva cancerului, chimioterapie, radioterapie etc, sunt factori extrem de agresivi impotriva organismului fizic.

Doar ca restabilirea echilibrului psihic , mental este o chestiune extrem de dificila, delicata, unii indivizi preferand sa moara decat sa-si reevalueze sistemul mental si psihic. Acum eu nu spun ca bolnavii n-ar trebui sa urmeze tratamentele propuse de medici, doamne fereste, spun doar ca ar trebui luata in considerare si aceasta posibilitate, cu atat mai mult cu cat sansele de succes ale tratamentelor conventionale sunt asa cum sunt.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cancerul este in primul rand o problema mentala, psihica si mai putin fizica, 

What????

 

, cancerul se poate vindeca complet fara nici un fel de agresiune,  

Wtf? Poti baga mana in foc pt afirmatia asta? Fara cine stie ce citate de pe net a vreunuia neinteles,da?

 

cu atat mai mult cu cat sansele de succes ale tratamentelor conventionale sunt asa cum sunt.

Jura-te! Afla in caz ca nu stii,s-au descoperit medicamente care solutioneaza in bine 100% diferite forme de cancer

Vorbiti in plm ca sa va aflati in treaba

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

What????

 

Wtf? Poti baga mana in foc pt afirmatia asta? Fara cine stie ce citate de pe net a vreunuia neinteles,da?

 

Jura-te! Afla in caz ca nu stii,s-au descoperit medicamente care solutioneaza in bine 100% diferite forme de cancer

Vorbiti in plm ca sa va aflati in treaba

Nu bag mana in foc pentru nimic. Si nu am de ce sa jur. La urma urmei care-i problema mea? Daca deranjeaza rog moderatorii sa stearga postarea mea de mai sus.

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Sincer, eu nu ma simt dezechilibrata mental :laugh2

Prefer totusi tratamentul obisnuit in detrimentul unor tratamente insuficient  testate :)

Dezechilibrat mental nu in sensul comun de dus cu capul. Dar intr-un fel sistemul tau imunitar este dezechilibrat si nu mai face fata unor situatii la care in mod normal ar trebui sa faca fata. Sistemul imunitar este reglat de creier. Daca la nivelul creierului se pot produce unele modificari, sistemul imunitar va reintra in normalitate. Am  spus si eu  mai sus ca nu recomand sa nu urmezi tratamentele oficiale.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...