Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Sa te pis in gura,cur si urechi!

sa o fut in gura pe ma-ta aia cu gatu ata de umflat incat si-a bagat-o in pizda prima oara , de ajuns sa te fete pe tine. iesi de pe topicul asta daca vrei neaprat iti scriu pm si te injur incolo

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Sa-i scrii lui tac-tu la beci,tarfa mica si naiva! Mars ca ma urc pe tine cu Dorel!

cine propune in afara de mine banarea utilizatorului relatie care nu are haz, coloana vertebrala ori filtru de a se agata de membrii pregnati pt putina popularitate. vad ca devii disperat ,acu ceva timp nu indrazneai sa imi raspunzi la o replica mai dura. dupa siana ,euflo, daywalker etc etc acu in disperare ai trecut la Cassy poate poate te baga cineva in seama? scapam si noi de asta pana invata sa ne distreze si sa posteze macar pe DG, care propune cu mine eliminarea?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

cine propune in afara de mine banarea utilizatorului relatie care nu are haz, coloana vertebrala ori filtru de a se agata de membrii pregnati pt putina popularitate

Intreab-o si pe ma-ta,vezi ea ce parere are? Cand te-ai spalat ultima data-n gura,ca tare rau puti! O fi de la macaroane?
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Intreab-o si pe ma-ta,vezi ea ce parere are? Cand te-ai spalat ultima data-n gura,ca tare rau puti! O fi de la macaroane?

cum spui tu, dar iesi de la Cassy ca te joc intre tocuri daca ma sinchisesc sa te aflu. posteaza oriunde altundeva , inclusiv la adresa mea

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Julove si tuturor care vor citi si li se pare ca avidul asta de faima si-a depasit granita in a obtine o farama de atentie. spuneti eu sunt pt banare si in urma a mai multor rasp pozitive va fi :). eu cred ca e de bun simt sa trimitem gunoiul afara, mai ales de la Cassy

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Relație, ești deplasat! Lasă te rog cele 2 topice referitoare la Cassy și mută-te la alte locuri de joacă.

Mulțumesc pentru înțelegere!

 

Roz, te rog și pe tine, nu mai întreține spirala conflictului, mai ales cu înjurăturile!

Îți mulțumesc anticipat și ție!

 

Pentru ceilalți: vă rog, nu-i mai răspundeți lui Relație. 

Aceleași mulțumiri!

  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Julove si tuturor care vor citi si li se pare ca avidul asta de faima si-a depasit granita in a obtine o farama de atentie. spuneti eu sunt pt banare si in urma a mai multor rasp pozitive va fi :). eu cred ca e de bun simt sa trimitem gunoiul afara, mai ales de la Cassy

Tremuri toata,nu mai ai pastile?
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am citit toate tampeniile, dar voi sunteti de vina.

Pisi va tot spune: Do not feed the troll! :slap2

Scrie o prostie, va apuca injuratul, ce reactii sa vezi?

Roz, te pupacesc, nu te mai baga in hora, chemata sau nu, prostia este molipsitoate pentru ca prostul insista.

 

Imprastierea!

 

PS. Relatie, poti si altfel, cum vrei tu, dar nu aici, deal? :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am citit toate tampeniile, dar voi sunteti de vina.

Pisi va tot spune: Do not feed the troll! :slap2

Scrie o prostie, va apuca injuratul, ce reactii sa vezi?

Roz, te pupacesc, nu te mai baga in hora, chemata sau nu, prostia este molipsitoate pentru ca prostul insista.

 

Imprastierea!

 

PS. Relatie, poti si altfel, cum vrei tu, dar nu aici, deal? :)

Săr'na,am fost prost,recunosc

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...