Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator taki
Reputație: 0

Tu chiar ai un suflet urat, n-am.ce.face.acum.

Nu i doar vorba de prostie, chiar esti rea si uscata inaintru.

 

Daca exista domn-eseul, si iad, cei ca tine ard acolo.

 

Noroc tau i ca cu mare probabilitatea nu este nici iad nici domn-eseul, asa ca tot rau ca ai facut si vorbit in viataa taa nu o sa il platesti niciodata.

 

Macar esti dusa cu capul rau, si nu traiesti bine viata taa, macar asta, putin karma pe planeta asta este inca.

Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Mă Taki, nu se înţelege nimic din ce mormăi. Mai bine taci dracu'.

Certurile, jignirile nu-si  au rostul, pana la urma fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. 

 

Oricum n-o sa-mi bat capul cine ce mai crede despre mine, am altele de infruntat in viitorul foarte-foarte apropiat (greul abia acum vine) 

Sper să ai necazuri.

  • Like 1
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

E perfect normal ca nu mi s-a spus, dar stiam.

http://nimfomane.com/forum/topic/5413-ika-0737-965-534/page-160

Zici ca nu am suflet, Taki? Am pentru voi toti!

Dupa tavaleala de aici primesc puncte pozitive de la Cassy... Unde vezi tu coloana vertebrala sau demnitate?

 

Cassy, mi-e sila, zau, nu ma mai puncta, nu ma incalzeste, ma scarbeste.

  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A fost super clinica de la Cluj, totul organizat sa mearga fara incurcaturi, ca un ceas fin. Personal extrem de atent, amabil, se purtau cu mine parca as fi fost un bibelou fragil , mai ales imediat dupa ct, iesisem cam ametita dupa nu stiu exact cat timp de stat nemiscata :) imediat mi s-a oferit apa, ba chiar am fost intrebata daca as dori cafea. Tare  :bow  :hihat

Servicii complete fara discutii , sa spun si ca trimit cd-ul si actele prin curier, mail. Mailul s-ar putea sa vina chiar azi  :ewpu  :unsure:

 

ai fost la Affidea ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E Tina.

Esti sigur ? Nu o vad pe Tina stand pe Filelist sa vanda invitatii cu 10 Euro/bucata. Si eu am 3 acolo plus 10 000 FL Coins si ca sa ajungi la suma asta este destul de dificil, trebuie sa tii la seed torenti, sa faci trafic, sa downloadezi, upload, sa fii activ. Si nu cred ca ar avea timp si de forum si de FL...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti sigur ? Nu o vad pe Tina stand pe Filelist sa vanda invitatii cu 10 Euro/bucata. Si eu am 3 acolo plus 10 000 FL Coins si ca sa ajungi la suma asta este destul de dificil, trebuie sa tii la seed torenti, sa faci trafic, sa downloadezi, upload, sa fii activ. Si nu cred ca ar avea timp si de forum si de FL...

Hai măi nene Lopixe, mai las-o-n sărăcie cu coins-ule și alte alea! Discutam de altceva aici. 

  • Like 2
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E Tina.

 

De ce nu eu? Pentru ca stii ca nu am clone, dar in fapt sunt mai multe persoane care ar avea ceva de spus legat de acest topic...

Majoritatea tac.

Am tinut la Tigroiaca, cu toate ca m-a muscat din cauza ta, nu-i bai.

Astea cu "nu ma duc la medicul tau", "nu ma intereseaza ce crede lumea despre mine"... De ce va mai obositi cand lucrurile sunt clare, pana i-am cerut contul... nu mi-e raspuns la mesaj. Scoate banul si taci!

N-ai idee cat ma bucur ca nu i-am trimis banii acum ceva peste un an... m-as fi simtit cea mai mare proasta!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Iesi de aici, idiotule!

Te-ai sculat din şanţul în care ai dormit, şobolane? Parcă ziceai că nu te mai bagi, dar nu te poţi abţine. Ai un caracter infect. Aş vrea să îţi fut o flegmă-ntre ochi.

  • Like 3
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Te-ai sculat din şanţul în care ai dormit, şobolane? Parcă ziceai că nu te mai bagi, dar nu te poţi abţine. Ai un caracter infect. Aş vrea să îţi fut o flegmă-ntre ochi.

din santul care mi l-a facut ma-ta', imbecilule! Dispari!

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...