Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Administrator
Reputație: 113891
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pe zi ce trece sunt tot mai aproape de decizia de a ma apuca de bdsm.ca uneori ma trec niște gânduri de a ma desfășura în rolul de stapana cu unii care îmi provoacă dorința sa i bat la curu gol și sa l privez de unele chestii. Pe unii as pune biciul dar numai dacă reușesc sa scot de la ei un au cu voce subțire de fetiță.ha haaaaaaaa

 

as vrea sa inregistrezi sedinta de dominare la bic.c si la thecat

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ma declar oficial prost! Nu mai inteleg nimic! Brigada e sparta, unii e pro altii e contra, dar se rad in continuare. Fetilii se cearta, e hoas maxim!

Pisicu sade pe coada si numara banii! Bravos natiune!

Da' cu Cassy cum ramane? Imi pare rau sa citesc (azi) ce am citit! Sa fii sanatoasa femeie!

Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

as vrea sa inregistrezi sedinta de dominare la bic.c si la thecat

 

Și eu

 

Plm, anuntati si voi omu' cand il pomeniti, ca nu toti avem timp sa scanam zilnic toate threadurile noi...

Anyways - now what? Ce-am mai facut de data asta?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Acum m am prins de cat de penibila ești. Ai un cont raandunica și unul randunicca. Cu un cont postezi și injuri pe una,cu un cont nici tu mai știi.

Hai sa ma pupi în cur cu ambele conturi.

Și marș la ignorre gunoi ce ești.

Link spre comentariu

Acum m am prins de cat de penibila ești. Ai un cont raandunica și unul randunicca. Cu un cont postezi și injuri pe una,cu un cont nici tu mai știi.

Hai sa ma pupi în cur cu ambele conturi.

Și marș la ignorre gunoi ce ești.

 

In comparatie cu tine sunt .. parfum :D

 

Continua :D , vezi sa nu ajungi sa-ti castigi singurica banutul pe care ti-l aduceau pana acum fetele. Cu asemenea caracter s-ar putea sa te milogesti sa dai bonusuri zilnic sa poti strange 150lei/saptamana

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va linistesc impartial:

Randunica prea multi bani nu o sa mai faca, dar s-a nascut cu bibilica, cine stie ce idee ii mai vine...

Anonna, e doar o batrana nesimtita, nu MILF, si-a postat in ura poze cu pizda flocoasa ca sa respinga... a reusit sa-i respinga pe majoritatea, au ramas poate 5% de perversi care adora flocii, nesimtirea si ajung greu pe litoral...

Ca sa echilibrez adaug si evenimentele din trecut, Pasarica s-a cam... pe una din protejate...

In concluzie, neutra in cearta voastra, Randunica macar are remuscari, bubuie, zbiara, sparge pereti, revine la normal mai tarziu sau mai devreme... Anonna, m-a trecut prin toate starile de scarba de-a lungul timpului, un foarte scurt timp, parca, sper, a fost mai normala...

Nu tin partea nimanui, maine poate vad lucrurile altfel, dar momentan... la o varsta matura sa faci gesturi imbecile repetat... nu e doar nebuna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Hai sa va linistesc impartial:

Randunica prea multi bani nu o sa mai faca, dar s-a nascut cu bibilica, cine stie ce idee ii mai vine...

Anonna, e doar o batrana nesimtita, nu MILF, si-a postat in ura poze cu pizda flocoasa ca sa respinga... a reusit sa-i respinga pe majoritatea, au ramas poate 5% de perversi care adora flocii, nesimtirea si ajung greu pe litoral...

Ca sa echilibrez adaug si evenimentele din trecut, Pasarica s-a cam... pe una din protejate...

In concluzie, neutra in cearta voastra, Randunica macar are remuscari, bubuie, zbiara, sparge pereti, revine la normal mai tarziu sau mai devreme... Anonna, m-a trecut prin toate starile de scarba de-a lungul timpului, un foarte scurt timp, parca, sper, a fost mai normala...

Nu tin partea nimanui, maine poate vad lucrurile altfel, dar momentan... la o varsta matura sa faci gesturi imbecile repetat... nu e doar nebuna.

N-am puncte, așa că, LIKE :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai sa va linistesc impartial:

Randunica prea multi bani nu o sa mai faca, dar s-a nascut cu bibilica, cine stie ce idee ii mai vine...

Anonna, e doar o batrana nesimtita, nu MILF, si-a postat in ura poze cu pizda flocoasa ca sa respinga... a reusit sa-i respinga pe majoritatea, au ramas poate 5% de perversi care adora flocii, nesimtirea si ajung greu pe litoral...

Ca sa echilibrez adaug si evenimentele din trecut, Pasarica s-a cam... pe una din protejate...

In concluzie, neutra in cearta voastra, Randunica macar are remuscari, bubuie, zbiara, sparge pereti, revine la normal mai tarziu sau mai devreme... Anonna, m-a trecut prin toate starile de scarba de-a lungul timpului, un foarte scurt timp, parca, sper, a fost mai normala...

Nu tin partea nimanui, maine poate vad lucrurile altfel, dar momentan... la o varsta matura sa faci gesturi imbecile repetat... nu e doar nebuna.

 

Crezi ca intereseaza pe cineva starile tale ? Pe mine nu.. esti labiLa emotional, imi este doar mila.... am atatia ani si rar apuc sa ma afum ... pe tine nu te vad apucand nici macar varsta mea :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...