Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed

Cand ai baut ultima data cu SENECA handicapatule? Uite datorita unui idiot ca tine au astia subiecte sa facă filme, glume si bancuri! Marsh mah in cotet!

Ei na, și tu acum.

 

Deja ești sentimental.Ori te-a trimis cu dezinformarea?

 

Stai,bre,blând.

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Pizda, sezi tu blând, eu am experienta

 

http://38.media.tumblr.com/5568318c8449e12a064f854f4131e0d9/tumblr_nncydhxyEX1utf3bgo1_500.gif

 

 

Hai,acu`  baga motoare papusico =)) =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

http://1.1.1.4/bmi/38.media.tumblr.com/5568318c8449e12a064f854f4131e0d9/tumblr_nncydhxyEX1utf3bgo1_500.gif  Hai,acu`  baga motoare papusico =)) =))

Gunoaiele ca tine, nasc alte gunoaie! Marsh mah zdreantza, din toata "brigada" numai de ce si "sofisticatul" te sustine. In rest esti un basinos!

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Gunoaiele ca tine, nasc alte gunoaie! Marsh mah zdreantza, din toata "brigada" numai de ce si "sofisticatul" te sustine. In rest esti un basinos!

 

deci tu din gunoaie esti nascut =))

 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

deci tu din gunoaie esti nascut =))

 

 

Mă asteptam la mai mult din parte ta. Gunoi la gunoi trage. Tu cu de ce. Eu nu ma iau de obarsia ta bah neam prost si idiot. Încerci si tu sa faci o "gluma" si o tot dai in marlaniame.si ciobanisme. Mah pizda, nu ai loc de mine pe aici? Marsh mah jegosule!
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

esti ca un cacat in poteca, vrei nu vrei il mai iei pe talpa cateodata =)) =))

esti ca un cacat in poteca, vrei nu vrei il mai iei pe talpa cateodata =)) =))

Da mah zdreanta, ai dreptate, esti un handicapat cu replici de cacat. Asta esti, asta ... produci. Marsh mah si mai suge-ti rama cu de ce si mai du-te pe garla. Pariu ca iti sar in aparare inca doi frati ai tai. Mi se pare normal, jegurile ca voi se sustin unul pe celălalt, doar, doar scoate unul nasul din căcatul in care s-a înecat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Da mah zdreanta, ai dreptate, esti un handicapat cu replici de cacat. Asta esti, asta ... produci. Marsh mah si mai suge-ti rama cu de ce si mai du-te pe garla. Pariu ca iti sar in aparare inca doi frati ai tai. Mi se pare normal, jegurile ca voi se sustin unul pe celălalt, doar, doar scoate unul nasul din căcatul in care s-a înecat.

 

ai citat de 2 ori si ai dreptate. esti ca 2 cacati =)) =)) =)) =))

Link spre comentariu
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed

Ce fac ăia doi cu advanced e waterboarding și picătura chinezească...în formă avansată, firește.

 

Nici măcar la închisorile din Helmand nu făceau așa ceva americanii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Gresit laba trista, era si pentru fratili tau de ce. Deh, mă adresez la doi cacati. Vezi ca iarasi esti bou!? Aide steaua ta de handicapat!

 

pisa-te pe tine si da vina pe Dobricå =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt ca nu vreau sa murdaresc mai mult un thread pe care simpla prezenta a zdrentei l-a umplut de zoaie, deschid acest thread pt toti cei care au ceva de inserat in recenta mama, randunica si-ale ei ghioraieli de matze din ultima vreme.

 

Pai bine fai lasatura da' asa-i frumos? Am inteles, nu ratezi niciodata ocazia sa iesi in fata...ca avortezi ca nasti, ca-ti mor membri ai familiei si-i ingropi pe-aici...da plm stai draq in cercul ala al tau si nu te mai intinde peste tot.

 

Sunt prea domn ca sa-ti spun ce meriti, dar ai macar o uncie de bun simt si dispari de pe threadul ala, nesimtita ce esti. Doar pt ca tu ai fi in stare sa-ti vinzi copilul pt suma potrivita nu inseamna ca toti ar face asta. Scurge-te inapoi in satul ala mizerabil de unde-ai fugit cu autobuzul si dispari dracu' ca simt ca mi se imbolnaveste laptopul cand postezi tu...

 

Uite, anonimatul ma lasa sa-mi fac o rezervare la tine pt masaj si cum sunt atat de manierat voi fi primul pe lista. Daca pana acum mi-era lehamite de tine, acum chiar vreau sa te vad.

 

O jegoasa mincinoasa!

 

AI PLUS DE LA MINE

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Threadul asta a fost deschis pt ca respectiva zdreanta sa dispara de pe alt thread. Indiferent de care parte a "luptei" sunteti, da, ma refer si la tine picon, ar trebui sa-mi multumiti c-am reusit sa momesc lipitoarea si sa-i schimb ruta.

 

Tot vreau un masaj...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sud
  • Oras:sud

Threadul asta a fost deschis pt ca respectiva zdreanta sa dispara de pe alt thread. Indiferent de care parte a "luptei" sunteti, da, ma refer si la tine picon, ar trebui sa-mi multumiti c-am reusit sa momesc lipitoarea si sa-i schimb ruta.

 

Tot vreau un masaj...

Masaj cu lipitori?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...