Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Pt ca nu vreau sa murdaresc mai mult un thread pe care simpla prezenta a zdrentei l-a umplut de zoaie, deschid acest thread pt toti cei care au ceva de inserat in recenta mama, randunica si-ale ei ghioraieli de matze din ultima vreme.

 

Pai bine fai lasatura da' asa-i frumos? Am inteles, nu ratezi niciodata ocazia sa iesi in fata...ca avortezi ca nasti, ca-ti mor membri ai familiei si-i ingropi pe-aici...da plm stai draq in cercul ala al tau si nu te mai intinde peste tot.

 

Sunt prea domn ca sa-ti spun ce meriti, dar ai macar o uncie de bun simt si dispari de pe threadul ala, nesimtita ce esti. Doar pt ca tu ai fi in stare sa-ti vinzi copilul pt suma potrivita nu inseamna ca toti ar face asta. Scurge-te inapoi in satul ala mizerabil de unde-ai fugit cu autobuzul si dispari dracu' ca simt ca mi se imbolnaveste laptopul cand postezi tu...

 

Uite, anonimatul ma lasa sa-mi fac o rezervare la tine pt masaj si cum sunt atat de manierat voi fi primul pe lista. Daca pana acum mi-era lehamite de tine, acum chiar vreau sa te vad.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:neamt
  • Oras:neamt

Pt ca nu vreau sa murdaresc mai mult un thread pe care simpla prezenta a zdrentei l-a umplut de zoaie, deschid acest thread pt toti cei care au ceva de inserat in recenta mama, randunica si-ale ei ghioraieli de matze din ultima vreme.

 

Pai bine fai lasatura da' asa-i frumos? Am inteles, nu ratezi niciodata ocazia sa iesi in fata...ca avortezi ca nasti, ca-ti mor membri ai familiei si-i ingropi pe-aici...da plm stai draq in cercul ala al tau si nu te mai intinde peste tot.

 

Sunt prea domn ca sa-ti spun ce meriti, dar ai macar o uncie de bun simt si dispari de pe threadul ala, nesimtita ce esti. Doar pt ca tu ai fi in stare sa-ti vinzi copilul pt suma potrivita nu inseamna ca toti ar face asta. Scurge-te inapoi in satul ala mizerabil de unde-ai fugit cu autobuzul si dispari dracu' ca simt ca mi se imbolnaveste laptopul cand postezi tu...

 

Uite, anonimatul ma lasa sa-mi fac o rezervare la tine pt masaj si cum sunt atat de manierat voi fi primul pe lista. Daca pana acum mi-era lehamite de tine, acum chiar vreau sa te vad.

Subscriu !

Link spre comentariu
  • Oras:In gura presei..
  • Oras:In gura presei..

Eu cand v-am zis ati spus ca am eu ceva cu futacios-man si randunica si compania lor de conturi :) multiple si falsuri..PLM, v-a umplut de sifilis, de hotii si de murdarii..E o penala care injura ca la usa cortului pe noi ceilalti useri..Si totusi nu-i rupem capul ca provoaca mila "ragaitul ei de foame".

Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

Eu cand v-am zis ati spus ca am eu ceva cu futacios-man si randunica si compania lor de clonuri multiple si falsuri..PLM, v-a umplut de sifilis, de hotii si de murdarii..E o penala care injura ca la usa cortului pe noi ceilalti useri..Si totusi nu-i rupem capul ca provoaca mila "ragaitul ei de foame".

Si ce masuri trebuiesc luate in aceste privinte?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la Dă toate. Vezi chiar si asa?

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la >codita_dracu'<. Vezi chiar si asa?

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la >carbob<. Vezi chiar si asa?

 

http://cdn.meme.am/instances/500x/60987218.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:In gura presei..
  • Oras:In gura presei..

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la Dă toate. Vezi chiar si asa?

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la >codita_dracu'<. Vezi chiar si asa?

Acest este ascuns pentru ca ai ales sa ignori posturi de la >carbob<. Vezi chiar si asa?

 

http://cdn.meme.am/instances/500x/60987218.jpg

 

Arata-mi si mie donatia ta pentru Cassy..daca tot esti inimoasa asa..Numai cra-cra pe aici..ca ni se rupe de tine 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

am o treaba acum

tre sa jupoi niste oo

dar daca vreti voi neaparat atentie, imi fac timp dupa aceea

Link spre comentariu

  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

eu am curajul sa ma vad cu toata lumea, ca oricum nu are ce sa imi faca nimeni nimic.

pe rand... pe bucati... sau toti odata.

 

cand ai forta si talent

dusmanii nu ie impediment

solo!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...