Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

uite-ti viitorul...asa o sa cersesti sa dai sa manance si uratenia aia de copil si tatal lui poponar

am o treaba acum

tre sa jupoi niste oo

dar daca vreti voi neaparat atentie, imi fac timp dupa aceea

bai cretinule, lasa copilul in pace nesimtitule!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Va doresc tuturor sa aveti copii

frumosi si sanatosi ca al meu

si sa va spuna ceilalti aceleasi vorbe pe care mi le spuneti voi mie

tot ce-mi doriti mie sa vi se implineasca voua si copiilor vostri

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunica e de neatins

crezi tu?

inseamna ca traiesti pe alta planeta

oricine poate fi  atins

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Bai carpa de sters pe jos..Nu vezi ca iti iau toti fata la perpules si isi bat joc de tine..Ce dracu vrei sa intri si in gura mea?

Mi se pare o nesimtire si o josnicie fara limita sa te iei de un copil. Cat despre bataia de joc, tu insuti esti o bataie de joc atata timp cat faci ceea ce faci.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In gura presei..
  • Oras:In gura presei..

Mi se pare o nesimtire si o josnicie fara limita sa te iei de un copil. Cat despre bataia de joc, tu insuti esti o bataie de joc atata timp cat faci ceea ce faci.

Josnicie si nesimtire e sa iti impartasesti viata privata si familia ta aici..A murit mama, a murit tata, a nascut, o doare gaura si nu poate sa o bage dupa nastere...Etc..

Asta consider eu nesimtire si josnicie.. Altfel nimeni nu stia de copil, mortii ei sau vii ei. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Alex, nesimtire este confiscarea unui thread dedicat unei cauze care nu-i apartine. Mi se rupe pula de controversele virtuale samd dar ala era un thread pt cu totul altceva si nu accept ca ultima zdreanta galagioasa, nesimtita si penala sa-mi dicteze mie cum si in ce fel as putea sa ajut. Am pus o intrebare si-am rugat-o sa se potoleasca, dar aparent simte nevoia sa ma invite la un masaj sau epilare. Nu-i bai, voi incerca sa onorez invitatia, asta asa, principial.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

crezi tu?

inseamna ca traiesti pe alta planeta

oricine poate fi  atins

De când mama m-a învățat să nu ating o fată nici cu o floare, am încetat să mai cumpăr flori fetelor.
Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Randunico, cred ca e mai bine sa te abtii de la unele "strigari". Cand te vad ca scrii pe aici imi aminteste de o intamplare mai altfel de acum aprox.2 ani in urma. Desi nu este cazul si nu se potriveste deloc. Este bine sa te abtii ... mai mult din jumatate din forumusti te stiu si de TEPARA dar nimeni nu vorbeste.

 

Iar pentru cei ce au uitat, te-ai dat de cur sa strangi bani pentru o alta tepara care se milogea pe forumuri pentru mamici incercand sa insele. Eu am preferat atunci sa las comision bancii decat sa ajunga banii la Cory.

 

 

 

Avand in vedere cele scrise mai sus de mine, voi avea grija ca umilul meu ajutor sa ajunga unde trebuie.

anonna te rog, continua aici ca iar incepe asta sa se desfasoare.

 


Tepara în ce sens? Zi te rog ce ai de zis.
Eu nu știu de Cory sa fie tepara și oricând as ajuta un om care are nevoie. Ca omul minte ca are probleme e a lui vina,nu a mea. O cred pe cassy ca are probleme la fel cum am crezut o si pe Cory ca avea probleme și nevoie de ajutor.

Daca dadeai 2 cacati pe fata asta  si chiar vroiai sa ajuti nu ti-ai fi atasat numele tau plin de gunoi de cauza si-ai fi ajutat pur si simplu stiind ca cineva va aduce aminte de atitudinea ta de centura, tepele de dinainte si toate rahaturile atasate de tine.

 

Continuati aici. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Dacă dacă

Îți dai seama ce bine era dacă voi ăștia care nu ma înghițiți sa ma sugeti?

Sau mai bine sa ma evitați/ignorați,etc

Dar nu.voi simțiți nevoia sa urmăriți orice as scrie și sa jigniți sau sa comentați. Nu eu am început circul,ci un bou care nu avea loc de mine. Eu am afirmat ca cassy este una dintre puținele ființe de pe forum care merita respectul nostru și el se trezește sa mi spună ca am jignit pe nu știu cine. Dacă tot nu aveți loc de mine nu mai bine nu mai urmăriți toate posturile mele ca sa aruncați cu căcat?

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Dacă dacă

Îți dai seama ce bine era dacă voi ăștia care nu ma înghițiți sa ma sugeti?

Sau mai bine sa ma evitați/ignorați,etc

Dar nu.voi simțiți nevoia sa urmăriți orice as scrie și sa jigniți sau sa comentați. Nu eu am început circul,ci un bou care nu avea loc de mine. Eu am afirmat ca cassy este una dintre puținele ființe de pe forum care merita respectul nostru și el se trezește sa mi spună ca am jignit pe nu știu cine. Dacă tot nu aveți loc de mine nu mai bine nu mai urmăriți toate posturile mele ca sa aruncați cu căcat?

Problema e ca esti peste tot...greu sa eviti pe cineva care simte nevoia sa fie cosul stors intr-o prajitura doar-doar o baga si pe ea cineva-n seama.

  • Like 1
Link spre comentariu

@dă toate,  nu-mi permit sa ma tiganesc, dar imi place sa citesc mahalagismul altora. Motivul, imi aduce in totdeauna aminte ca eu sunt si voi fii o doamna indiferent de cate puli voi mai suge de acum inainte. Si ca sa dau satisfactie, NU voi suge mocca, ci in totdeauna numai cu beneficii financiare. E atat de excitanta ideea ca m-as plati singurica cand ma masturbez =))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

randuneaua, nu mai trimite PM-uri ca nu ma voi deranja sa-ti scriu si nu ma voi explica stii tu mai bine despre ce este vorba :D

Atunci nu face afirmații.

Link spre comentariu

  • Oras:outside
  • Oras:outside

Oameni buni,contactați fata în privat. Ii cereți un cont,puneți acolo cat aveți dorința și o ajutați. Nu mai fiți rai măcar aici!

Este una dintre puținele ființe de pe forum care merita respectul nostru. Va rog mult lăsați cearta și haideți sa punem mana de la mana sa fim lângă ea,sa știe ca nu e singura.

 

 

Iar ti-a scapat pasarica si iar le jignesti ca o toanta pe cele de care te folosesti.

Imi cer scuze, stiu ca nu e momentul si locul potrivite pentru asta.

Sanatate, Cassy! Suntem alaturi de tine.

 

 

Dacă dacă

Îți dai seama ce bine era dacă voi ăștia care nu ma înghițiți sa ma sugeti?

Sau mai bine sa ma evitați/ignorați,etc

Dar nu.voi simțiți nevoia sa urmăriți orice as scrie și sa jigniți sau sa comentați. Nu eu am început circul,ci un bou care nu avea loc de mine. Eu am afirmat ca cassy este una dintre puținele ființe de pe forum care merita respectul nostru și el se trezește sa mi spună ca am jignit pe nu știu cine. Dacă tot nu aveți loc de mine nu mai bine nu mai urmăriți toate posturile mele ca sa aruncați cu căcat?

 

1. Bou e taticul tau!

2. Ia fa tu o analiza pe text si explica-ne ce poate intelege orice om normal la cap din ceea ce ai scris cu labutza ta. 

3. Nu uita totusi ca noi nu am uitat episodul muiste imputite. 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...