Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ba eu acu am vazut. pisdicuts mi-a sters poza de la avatar c-o pusesem ca pe a lui. pule-n cole si-n sarmale sa fie

 

Eram sigur că tu ești pisicuts, cu alt cont.  Cunosc omu după față, care e pervers în viață =)) =))

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Threadul asta a fost deschis pt ca respectiva zdreanta sa dispara de pe alt thread. Indiferent de care parte a "luptei" sunteti, da, ma refer si la tine picon, ar trebui sa-mi multumiti c-am reusit sa momesc lipitoarea si sa-i schimb ruta.

 

Tot vreau un masaj...

Abia te aștept
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

Am crezut ca e mai mult de atat :( ... dar ce sa-i faci... O alta deziluzie a mea

 

si eu  :(

 

http://1.bp.blogspot.com/-c-5utK0d2Vs/VZVBLYFEExI/AAAAAAAAATY/ycQ74K-KFIQ/s1600/6deacf21674293429688c73043d1f002.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce ești rău cu omul?

 

Rival în dragoste?

 

Nu sunt rău cu el deloc. Chiar îl iubesc. Bineee, îl iubesc mai mult în gură dar tot dragoste e. De mic am avut un fetiș cu schizofrenicii. Îmi place să-mi bag pula-n castroanele lor și în cutia lor de medicamente zilnice.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Știi tu ce e ăla schizofrenic?

Ti-as dori sa nu ajungi vreodata fata in fata cu o asemenea persoana, in timpul unei crize de schizofrenie !...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed

Ti-as dori sa nu ajungi vreodata fata in fata cu o asemenea persoana, in timpul unei crize de schizofrenie !...

Detaliază, te rog.

 

Cum e criza asta de schizofrenie, m-ai speriat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-as dori sa nu ajungi vreodata fata in fata cu o asemenea persoana, in timpul unei crize de schizofrenie !...

 

Ingineru nu e așa periculos. El are o formă ușoară de schizofrenie bipolară combinată cu o formă mai gravă de paranoia. Dar nu-i problemă, îmi dau cu Haloperidol pe pulă înainte să i-o dau la supt.

Link spre comentariu
  • Oras:Undisclosed
  • Oras:Undisclosed

Ingineru nu e așa periculos. El are o formă ușoară de schizofrenie bipolară combinată cu o formă mai gravă de paranoia. Dar nu-i problemă, îmi dau cu Haloperidol pe pulă înainte să i-o dau la supt.

Nu există schizofrenie bipolară.

Încerci să pari isteț, dai greș aici...La parfumuri pari să te descurci, jos pălăria.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...