Sari la conținut

ina.hdrea id de mess


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ceau. Si eu am incercat sa vorbesc de mai multe ori cu ea. Am doua variante: ori e un anunt fals ori nu este normala. Cand o intrebi de poze, cum sa va intalniti sau orice implica next-step, dispare. De evitat as zice.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut am vizitat-o pe fata 

 

 Pot sa va spun ca este o fata simpatica este foarte discreta , nu o face cu oricine  ,ii place sexul si o face foarte bine , nr de telefon til da abia dupa prima intalnire (doar daca esti pe placul ei)

nu are mai multi de 2-3 clienti pe zi ,se zicem ca se respecta un pic .

 

cand o sa am timp o sa revin cu o recenzie mai detaliata.   BAFTA  :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum adica dupa prima intalnire? Si cum ai stabilit detaliile intalnirii cu ea? Fiindca si eu am vb.un pic pe mess cu ea dar cum zicea si michenase cand ti-e lumea mai draga te lasa cu ochii in soare.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Simplu , dupa ce mi-a dat accept am stabilit o intalnire cu ea , mi-a dat detalii pe mess unde trebuie sa ajung , iar cand am ajuns la locatia 

respectiva i-am scris pe mess si a coborat dupa mine  :)

 

BAFTA 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Cu ocazia asta scriu si o recenzie 

 

Cum am zis dupa ce am stabilit o intalnirea am primit detalii de locatie (undeva in rogerius) ajuns in fata blocului ii scriu

si domnisoara coboara jos dupa mine , cum am zis o domnisoara simpatica , bruneta , ochi frumosi  verzi daca nu ma insel ,

, nu stiu daca pozele sunt reale seamana destul de mult  ajuns la locatie ma serveste cu un suc rece vorbim un pic

dupa care trecem la actiune ( am cerut totul protejat )

  domnisoara incepe cu saruturi , FK, urmat de un OP  foarte pasional , cu atentie si la zone , 

schimbam cateva pozitii misonar , doggy , lady on top , ii place foarte mult sexul se vede , se implica foarte mult

  locatie 8 

  aspect  9 ( mie imi place)

  baie 8 ( am primit prosop curat)

  OP 9

  Comportament 10 ( fata de mine)

  FK 10

 

Per total domnisoara este de 9 , merita vizitata  achitat 100 lei fin

 

 

P.S  Satul de aceleasi anunturi zi de zi vroiam sa incerc ceva nou si a meritat 

  Domnisoara este selectiva .  Bafta :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Si eu am vb cu ea pe mess...

Mi-a si dat nr de telefon. Locatia daca imi amintesc bine e pe iza. Nu vreau sa gresesc dar verific maine arhiva de mess. @G00gle confirm poza pe care ai puso.

Link spre comentariu
  • Oras:Trinidad si Tobago
  • Oras:Trinidad si Tobago

Salve!

Foarte laconic, acum vin de la capra... ieri noaptea am agreat in 5 minute pe mess ca ne vom intalni azi (contrar opiniilor colegilor, mie chiar mi s-a parut ok din punct de vedere al comunicarii). Am primit info cu privire la un spritz (20 minute) OP, NP la 100 RON, respectiv o ora la 200 RON, si am agreat ca azi la 11 primesc detaliile despre locatie.

Azi la 11 o abordez, primesc ca si loc de destinatie blocurile UAMT (!!!), cu info suplimentar ca va cobora dupa mine cand ajung in fata blocului. Condus de curiozitate, m-am prezentat, ea a aparut in usa de la intrare, iar langa ea stateau inca vreo 4 locatari din bloc! Penibil doamne!!! Am urcat cu ea la garsoniera, e un loc jegos si desgustator... In ceea ce o priveste pe fata, este vorba de o tiganca, cu corp destul de frumos (cred ca pot confirma pozele), dar la fata mai lasa mult de dorit (cel putin pentru gusturuile mele). Singurul punct foarte sunt ochii albastri, in rest insa nu prea mi-a placut ce am vazut. Ca si atitudine, fata da impresia de o persoana cu bun simt si vizibil complexata. M-am scuzat si am plecat... in ploaia de priviri a vecinilor de bloc...

Ave!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...