Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la lume,

tot am intrat aici, atras de ultimele postari, hai sa zic si eu povestea mea recenta....ca am reusit sa o vizitez ieri.

Incercat pe wsp, cu mesaje de 2 ori prin iulie, fara raspuns...am presupus ca e in "concediu"

M-a bucurat postarea lui @sorika80, ca insemna ca s-a-ntors; deci incercat, iar, wsp, luni.

Cu succes, avand in vedere ca mi-am asigurat programarea. Reconfirmat cu 1h30 inainte (ca asa s-a brodit cu plecarea catre ea) dar intarziat nitzel datorita ploii (sa-mi bag picioarele in soferii da Bucuresti, care de cate ori  ploua, parca merg "pe oua")

La primire a inflorit toata, a "radiat" toata (inclusiv moa), si m-a facut sa ma simt "special" ...chiar a pomenit ca n-am fost de 2 luni (asa este) si "mi-a dus dorul" 😁

NA nu, nici nu gandesc si nici nu-mi doresc sa fie adevarat...dar e dovada ca stie sa-si "incalzeasca" vizitatorii, si isi da interesul pe tema asta...

Chat relaxat, ca de obicei, tratat cu o cola rece (de visine!😱 - aleasa de mine ca sa mi fac de cap, total 🤣) apoi plecat la dus...primit prosop, refuzat papuci, aprins ea lumina la baie din "dragoste" si "grija" pentru subsemnatu'. Ca nu merge intrerupatorul de pe perete, si ....sa vada moa ce spala!🤓

Intalnit la marginea saltelei, inceput de-a-n picioarelea - eu cu mangaiatul, dezmierdatul, pupacitul, dezbracatul, ea cu "alintatul" si "atatatul" - si ajuns normal si firesc in genunchi la ONP 😁🥰 Cand m-am saturat sa fiu "macho" si s-o-nshurubez la "sursa", trecut la orizontala, si continuat cu ONP-ul, "much beter", cu mai mult feeling si "optiuni"- bine explorate de gagica😁 ... dupe parerea (si placerea) mea.

Apoi un NP, "lady on top" la care n-am reusit/avut puterea s-o tin in frau, deci si-a facut de cap (ca de obicei). M-a lasat fara vlaga in cateva minute :blushing2 (as fi pus un icon cu "un ochi plange, unu' rade" : super senzatia strangulanta a lui pussy si ardoarea / concentrarea caprioarei, ceea ce amplifica senzatia de eliberare, knd.... vine la pachet cu "oftica" de dupa; ca nu reusesc sa prelungesc 🤬  (La mine ma gandesc, nu la ea...ca nu asta e scopul meu)

Bref....

Note: ":hmmm". Da' e la top si favorite (pentru mine).

Atat ca atmosfera, cat si seriozitate si mod de :feet...m-as hazarda, again, la un "9++"

Cado': 150/1 fin; pregatisem 200, pt 1 fin+CIM, dar n-am reusit sa ma "smulg" din pussy la timp (sincer, nici nu cred ca am vrut 😁:blushing2)

Concluzia: nu e "recomandare"....e doar "fapt": se implica, te "rasfata".

N.A.: Cine ajunge bine, cine nu, iarasi bine. Cine ajunge, va simti;  cine nu,..are balta peshte

(pe principiul: "ce nu stii, nu-ti face rau" 🤣)

:fuck

PS. din cate am inteles eu, n-are niciun gand sa se "retraga". Ba din contra.

'om trai, si-om vedea....

 

  • Like 8
  • Inimioara 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, crissti98 a spus:

'na seara la lume,

tot am intrat aici, atras de ultimele postari, hai sa zic si eu povestea mea recenta....ca am reusit sa o vizitez ieri.

Incercat pe wsp, cu mesaje de 2 ori prin iulie, fara raspuns...am presupus ca e in "concediu"

M-a bucurat postarea lui @sorika80, ca insemna ca s-a-ntors; deci incercat, iar, wsp, luni.

Cu succes, avand in vedere ca mi-am asigurat programarea. Reconfirmat cu 1h30 inainte (ca asa s-a brodit cu plecarea catre ea) dar intarziat nitzel datorita ploii (sa-mi bag picioarele in soferii da Bucuresti, care de cate ori  ploua, parca merg "pe oua")

La primire a inflorit toata, a "radiat" toata (inclusiv moa), si m-a facut sa ma simt "special" ...chiar a pomenit ca n-am fost de 2 luni (asa este) si "mi-a dus dorul" 😁

NA nu, nici nu gandesc si nici nu-mi doresc sa fie adevarat...dar e dovada ca stie sa-si "incalzeasca" vizitatorii, si isi da interesul pe tema asta...

Chat relaxat, ca de obicei, tratat cu o cola rece (de visine!😱 - aleasa de mine ca sa mi fac de cap, total 🤣) apoi plecat la dus...primit prosop, refuzat papuci, aprins ea lumina la baie din "dragoste" si "grija" pentru subsemnatu'. Ca nu merge intrerupatorul de pe perete, si ....sa vada moa ce spala!🤓

Intalnit la marginea saltelei, inceput de-a-n picioarelea - eu cu mangaiatul, dezmierdatul, pupacitul, dezbracatul, ea cu "alintatul" si "atatatul" - si ajuns normal si firesc in genunchi la ONP 😁🥰 Cand m-am saturat sa fiu "macho" si s-o-nshurubez la "sursa", trecut la orizontala, si continuat cu ONP-ul, "much beter", cu mai mult feeling si "optiuni"- bine explorate de gagica😁 ... dupe parerea (si placerea) mea.

Apoi un NP, "lady on top" la care n-am reusit/avut puterea s-o tin in frau, deci si-a facut de cap (ca de obicei). M-a lasat fara vlaga in cateva minute :blushing2 (as fi pus un icon cu "un ochi plange, unu' rade" : super senzatia strangulanta a lui pussy si ardoarea / concentrarea caprioarei, ceea ce amplifica senzatia de eliberare, knd.... vine la pachet cu "oftica" de dupa; ca nu reusesc sa prelungesc 🤬  (La mine ma gandesc, nu la ea...ca nu asta e scopul meu)

Bref....

Note: ":hmmm". Da' e la top si favorite (pentru mine).

Atat ca atmosfera, cat si seriozitate si mod de :feet...m-as hazarda, again, la un "9++"

Cado': 150/1 fin; pregatisem 200, pt 1 fin+CIM, dar n-am reusit sa ma "smulg" din pussy la timp (sincer, nici nu cred ca am vrut 😁:blushing2)

Concluzia: nu e "recomandare"....e doar "fapt": se implica, te "rasfata".

N.A.: Cine ajunge bine, cine nu, iarasi bine. Cine ajunge, va simti;  cine nu,..are balta peshte

(pe principiul: "ce nu stii, nu-ti face rau" 🤣)

:fuck

PS. din cate am inteles eu, n-are niciun gand sa se "retraga". Ba din contra.

'om trai, si-om vedea....

 

Mai convins încerc si eu zilele viitoare 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 46 minute, mikiteata a spus:

Mai convins ....

Ce sa zic...nu a fost ideea mea sa "conving"; mai mult, sa "intaresc" convingerile celor care incearca.

Ca ar avea de ce 😉

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună băieți, Andreea Rebeca sunt am revenit cu un nou cont deoarece mi am uitat parola contului /mail etc..

❣️Programările se fac pe WhatsApp 0725.653.656 sau pe PM 

😁Eu decid pe cine primesc în compania mea!!

❣️Zona Mall Vitan 

❣️Preturi:

150lei /30minute 

300lei /60minute 

450lei/100minute

💋Extra- CIM (fin in gurita )- 50lei 

💋Extra -COF(fin faciala) -50lei

Serviciile pe care le prestez sunt :

Sex oral protejat/neprotejat,sex normal(obligatoriu protejat ),FK,GFE,69,accept anni/cunni,masaj ,COB(fin pe fund/sâni),CIM,COF ,handjob,footfetish .

🥰POZE NOI 😊

IMG-20230815-WA0006.jpg

IMG-20230815-WA0000.jpg

IMG-20230815-WA0009.jpg

IMG-20230815-WA0015.jpg

IMG-20230815-WA0028.jpg

  • Like 6
  • Inimioara 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 hour ago, AndreeaRebek said:

Bună băieți, Andreea Rebeca sunt am revenit cu un nou cont deoarece mi am uitat parola contului /mail etc..

❣️Programările se fac pe WhatsApp 0725.653.656 sau pe PM 

😁Eu decid pe cine primesc în compania mea!!

❣️Zona Mall Vitan 

❣️Preturi:

150lei /30minute 

300lei /60minute 

450lei/100minute

💋Extra- CIM (fin in gurita )- 50lei 

💋Extra -COF(fin faciala) -50lei

Serviciile pe care le prestez sunt :

Sex oral protejat/neprotejat,sex normal(obligatoriu protejat ),FK,GFE,69,accept anni/cunni,masaj ,COB(fin pe fund/sâni),CIM,COF ,handjob,footfetish .

🥰POZE NOI 😊

IMG-20230815-WA0006.jpg

IMG-20230815-WA0000.jpg

IMG-20230815-WA0009.jpg

IMG-20230815-WA0015.jpg

IMG-20230815-WA0028.jpg

🤤🤤🤤🤤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Anunt : Începând de azi voi primii și domni noi/necunoscuți!

Pentru necunoscuți singura varianta va fii  cea  de 30min /1fin = 150lei

Dacă exista chimie /,"Bun simt" etc următoarea ședința se poate și varianta de 1h! 

PS: Cei care ați fost refuzați din anumite motive ,insistenți tepari etc nu ma mai sunați de pe alte nr,degeaba va programați  ca oricum nu va deschid ușa! 

"Dragostea cu Sila nu se poate oameni buni " 

Acestea  fiind spuse ,eu decid pe cine primesc și pe cine nu ! E alegere mea cu cine ma vad! 😁

Va pup și va aștept sa ne cunoaștem 🥰🤗

IMG-20230815-WA0023.jpg

  • Like 5
  • Haha 1
  • Inimioara 10
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
On 8/23/2023 at 11:20 AM, AndreeaRebek said:

Bună băieți, Andreea Rebeca sunt am revenit cu un nou cont deoarece mi am uitat parola contului /mail etc..

❣️Programările se fac pe WhatsApp 0725.653.656 sau pe PM 

😁Eu decid pe cine primesc în compania mea!!

❣️Zona Mall Vitan 

❣️Preturi:

150lei /30minute 

300lei /60minute 

450lei/100minute

💋Extra- CIM (fin in gurita )- 50lei 

💋Extra -COF(fin faciala) -50lei

Serviciile pe care le prestez sunt :

Sex oral protejat/neprotejat,sex normal(obligatoriu protejat ),FK,GFE,69,accept anni/cunni,masaj ,COB(fin pe fund/sâni),CIM,COF ,handjob,footfetish .

🥰POZE NOI 😊

IMG-20230815-WA0006.jpg

IMG-20230815-WA0000.jpg

 

 

 

ce-ai facut ?! 

nu mai s'ex ista freza periuta brebenel ? ai tuns-o ?! la chelie ?

🙄

ca asa se vede de unde sunt eu

sau cum..

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 24.08.2023 la 14:51, AndreeaRebek a spus:

Anunt : Începând de azi voi primii și domni noi/necunoscuți!

Pentru necunoscuți singura varianta va fii  cea  de 30min /1fin = 150lei

Dacă exista chimie /,"Bun simt" etc următoarea ședința se poate și varianta de 1h! 

PS: Cei care ați fost refuzați din anumite motive ,insistenți tepari etc nu ma mai sunați de pe alte nr,degeaba va programați  ca oricum nu va deschid ușa! 

"Dragostea cu Sila nu se poate oameni buni " 

Acestea  fiind spuse ,eu decid pe cine primesc și pe cine nu ! E alegere mea cu cine ma vad! 😁

Va pup și va aștept sa ne cunoaștem 🥰🤗

IMG-20230815-WA0023.jpg

Dar, vai ce mare favor ne faci " Începând de azi voi primii și domni noi/necunoscuți!", de parca ești ultima femei din lume și gata nu mai sunt altele de futut. 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Referitor la cele doua comentarii răutăcioase de mai sus in legătura cu primirea necunoscutilor.

Eu consider ca e o condiție decenta spre deosebire de alte condiții si ca fata procedează corect ca acceptat doar la finalizare pe necunoscuți, așa e bine si pentru cei noi dar si pentru ea in caz ca apar discutii dacă sunt incompatibilități si se dorește încheierea intalnirii după prima finalizare. Plus ca dacă totul e ok o sa se poată si întâlniri mai lungi, așa ca nu mai fiti răutăcioși in mod gratuit.

 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 15 minute, Subteranaa a spus:

Referitor la cele doua comentarii răutăcioase de mai sus in legătura cu primirea necunoscutilor.

Eu consider ca e o condiție decenta spre deosebire de alte condiții si ca fata procedează corect ca acceptat doar la finalizare pe necunoscuți, așa e bine si pentru cei noi dar si pentru ea in caz ca apar discutii dacă sunt incompatibilități si se dorește încheierea intalnirii după prima finalizare. Plus ca dacă totul e ok o sa se poată si întâlniri mai lungi, așa ca nu mai fiti răutăcioși in mod gratuit.

 

Sincer, nu ma așteptam din partea sa îi sari în apărare, din ce îmi amintesc și tu ai făcut ceva comentarii în trecut pe această speță. 

Dar na, după cum bate vântul. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 12 minute, Rasengan2000 a spus:

Sincer, nu ma așteptam din partea sa îi sari în apărare, din ce îmi amintesc și tu ai făcut ceva comentarii în trecut pe această speță. 

Dar na, după cum bate vântul. 

Tocmai ca ma stii ca nu suport condițiile nesimțite insa condiția asta a ei nu încalcă discreția si imi pare ok fata de cele din trecut cu poza, cu userul de aici(care încălcau discreția) etc etc… 

Ce e așa rau sa te duci o finalizare si apoi dacă e ok te poti duce cât vrei? 
 

Ps. Hai sa continuam la DG dacă dorești sa continuam subiectul ca sa nu stricam topicul aiurea. ✌🏻

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 18 minute, Subteranaa a spus:

Tocmai ca ma stii ca nu suport condițiile nesimțite insa condiția asta a ei nu încalcă discreția si imi pare ok fata de cele din trecut cu poza, cu userul de aici(care încălcau discreția) etc etc… 

Ce e așa rau sa te duci o finalizare si apoi dacă e ok te poti duce cât vrei? 
 

Ps. Hai sa continuam la DG dacă dorești sa continuam subiectul ca sa nu stricam topicul aiurea. ✌🏻

În fine, nu vad rostul de a mai continua acest subiect, oricum toată atitudinea ei este una de superioritate. 

Dacă așa considera ea ca este normal, problema ei. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
46 minutes ago, AndreeaRebek said:

Bună dragii mei ,disponibila azi 14:30-21:30!

Zona :Mall Vitan 

Preturi

150lei /30min

300lei/60min

CIM (fin in gurita )extra -50lei

COF (fin faciala) Extra 50lei

IMG-20230815-WA0015.jpg

🤤🤤🤤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 24.08.2023 la 14:51, AndreeaRebek a spus:

Anunt : Începând de azi voi primii și domni noi/necunoscuți!

Pentru necunoscuți singura varianta va fii  cea  de 30min /1fin = 150lei

Dacă exista chimie /,"Bun simt" etc următoarea ședința se poate și varianta de 1h! 

PS: Cei care ați fost refuzați din anumite motive ,insistenți tepari etc nu ma mai sunați de pe alte nr,degeaba va programați  ca oricum nu va deschid ușa! 

"Dragostea cu Sila nu se poate oameni buni " 

Acestea  fiind spuse ,eu decid pe cine primesc și pe cine nu ! E alegere mea cu cine ma vad! 😁

Va pup și va aștept sa ne cunoaștem 🥰🤗

IMG-20230815-WA0023.jpg

Daca primesti si barbati noi astept un rp de la tine pe nr cu 688

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, AndreeaRebek said:

Bună băieți, disponibila azi între orele  12:30-

19:30! 

Eu aleg pe cine primesc în compania mea așadar va rog nu mai fiți insistenți! 

Locație Mall Vitan 

Va pup și va doresc o zi minunata !

IMG-20230815-WA0016.jpg

IMG-20230815-WA0021.jpg

🤤🤤🤤🤤

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...