Sari la conținut

Andreea Aka Rebeca 0725653656 /Mall Vitan


Vizitator sambure

Postări Recomandate

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Actualizari preturi+Servicii   :hug1 
 
Preturi pentru servicii protejate:

 150lei-30minute

250lei-60minute
400lei-90minute

Pentru cei care doresc 'oral neprotejat' extra 100lei(Doar daca igiena este impecabila,epilat,fara mirosuri) :blushing2 
250lei -30minute
350lei-60minute
500lei-90minute
In pretul acesta intra si :

FK- 
Cof-
Cob-

La CIM,ma mai gandesc inca  :laugh2  :laugh2 
 

post-131372-0-44475000-1557509774_thumb.jpg

post-131372-0-69093700-1557510016_thumb.jpg

  • Like 21
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Ooooo da bravo Andreea

te  :kiss3

 

PS:Azi sunt disponibila pana la 02:00 dimineata

 

Maine( SAMBATA) ,program dupa 17:00-02:00,programari cu 1h in prealabil va rog prin sms/PM

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:All over the world
  • Oras:All over the world

Vă salut cu respect! 

 

Având deja în agenda o prealabila întrevedere cu deținătoarea acestui topic. Am fost plăcut surprins să fiu informat cu puțin timp înainte de a ajunge la întâlnirea stabilita, de actualizarea serviciilor.

 

Ajuns în locație, am fost întâmpinat de Andreea, plina de viata și cu carisma-i binecunoscuta.(Ceea ce pentru mine este adorabil în comportamentul ei, față de majoritatea colegelor de breaslă. Te depărtează cu entuziasmul ei, de problemele cotidiene) . Cu lenjeria sexi neagră din pozele recent adăugate.

 

Ca atare voi face referire, numai la schimbările notabile.

 

Locația. 8,49 Arhicunoscuta. Nimic nou în peisaj.

 

OP. 8,49 Am optat pentru că așa am crezut de cuviință, să beneficiez și eu liniștit de FK, după. Măcar acum, fiind la inițiere.

 

NP. 9,49 Nu mai explic, sunt destule pe această temă.

 

COB . 9,49 Mi-am lăsat "semnătura", pe sânii săi fermi, super incitanti.

 

FK / DFK. 8,49 Fiind la început, mai timid, din partea mea. Am găsit de cuviință să nu insist. Să las ca totul să decurgă voluntar.

 

GFE. 9,49 Am scăzut din păcate pentru că deja este știut. Andreea are permanent, debit verbal.

Dacă analizezi în ansamblu, se pare că face parte din farmecul ei. Așa că, fiecare cu părerea și nota lui.

 

 

Igiena. 10

 

 

 

 

Cadoul 250 / h

 

 

Multumesc Andree Aka Rebeca, pentru noua experienta notabilă !

 

 

 

Aceste aspecte enumerate, sunt strict părerea mea, despre experienta avută.

 

Spor la pompat! 

 

 

Domnilor "Iubiți femeia, nu ce devine ea"

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0

Mai intai sa ma obisnuiesc cu ideea daca pot sau nu , e greu pt mine  :laugh2

Intai fa-o si apoi te obisnuiesti si cu ideea!🙂
Link spre comentariu

Eeeeee dragii mei fusei la Andreea. Multa vreme nu am mai fost la ea dar nici vreo alta fata din domeniu. Andreea se schimba. În bine. Superba, dornica de pula. Ajung, o iau în brate, și nu rezista fk la greu, dfk inuman, sex apoi belea, oral neprotejat bestial, cu deep,capul pulii vidat, apoi lins pina la cotor, și iar supt e grav cu fata asta la orsl neprotejat. Cer cauciucul. Îl pune pe pula. Fraților sa vedeți futai. Poziții. Lor, capra misionar,și iar capra. Geme ii place, se fute, cu pasiune. Final apoteotic. Eu în picioare cu o pula lemn. Andreea o suge grav dar grav, finalizez în guriță Andreei. Daaa ce final de senzație. O sugea super, pula pulsa de fericire. Spermă multă și Andreea nu se lasă și o sugea. Final tare, se uita la mine zâmbește, și tot din guriță o varsa pe pula, și iar o suge cu multa spermă. Eeeee ii placeee pula, ii place spermă tot. Domnilor pe ea acum cind vrea și dorește spermă în guriță, acum cind vrea și ea sa se simtă bine. Note? Pula mea, fut pe fetele aste de ani de zile, nimeni nu mi a scăpat, note bune pt Andreea. Domnilor pe ea, fetelor la pula la spermă și la mai mulți bani. Miine ne vedem, cine poate la Halph, marathon Petrom. Bafta la pizda, bafta în pula cu multa spermă pt fete.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti,disponibila dupa 16:30-22:00

 

Am adaugat de azi si CIM(100lei),dar pentru inceput,voi face strict cu cine doresc eu:)

 

Va pup si va astept cu drag!!

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...