Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine v-am regasit dragilor!

 

Da, am zis ! De ce nu? Trebuie s-o incerc si pe asta. De menage a trois nu am avut parte pana acum. Si daca-l faci cu doua stimate doamne, chiar merita!

Deci, m-am prezentat saptamana asta la usa lui Michelle, locatie binecunoscuta pentru multi dintre voi. Cand urcam treptele am observat ca usa era deschisa, iar in cadrul ei era Yka – Tigruta, imbracata superelegant, haine noi de firma. De abia picase si ea. Dulcica – Michelle se afla in patut intr-un body alb superb cu vedere la toate formele ei apetisante.

Am stat putin de vorba la un pahar, eu si Yka pe fotoliu, iar Michelle pe patut. In timpul discutiei, Dulcica se facu comoda, oferindu-mi spre luare la cunostinta, superba pussy.

Am plecat cu Tigruta la dus, nu inainte de a saruta la Michelle perisorul tuns artistic aflat deasupra pasaricii. A chicotit de placere.

Dus minunat ,cu Tigruta, cu FK si imbratisari calde. M-a bagat rapid in erectie.

Ne-am inors in camera. Ca de obicei aveam trac la fata noua. Asta-i la mine , fiecare cu slabiciunile lui! Fetele stiu ele ca unii au emotii la prima intalnire. Unele stiu sa elimine tracul, altele nu. Despre Michelle nu se poate spune ca nu stie. M-a luat in brate, m-a sarutat, apoi a trecut jos la un DT absolut superb. In niciun minut aveam o erectie adevarata si emotia zburase. A trecut si Ykuta sa-i tina companie. Nemaipomenit una se ocupa de plua, iar celalta de oute si fund. Mama ce limbute mi-a dat in fund Tigruta!!!  Nu scap niciodata nepupat acolo de ea. Mi-a spus ca-i place de fundul meu. Am reusit cu greu sa rezist si sa nu-mi dau drumul. Ar fi fost pacat sa nu ma pot ocupa de cele patru gaurici superbe, doua negrute si doua rozalii.

 

Le-am rugat pe fete sa-mi satisfaca o fantezie pe care o aveam de mult. Eu ocupat de doua pasarici odata. Le-a placut mult ideea si m-au facut COVORAS DE JOACA

 

EXA - COVORASUL DE JOACA

 

Debut : Yka cu funduletul la mine si cu pushika pe gura mea, Michelle cu plua toata in pasa. Fetele se pupau tare de tot deasupra. La un moment dat Dulcica a iesit si am simtit lichid caldut pe picioare – minunatul ei squirt.

 

Switch 1 :  Michelle cu fata spre mine, cu dragutul ei clitoris in gura mea, Yka cu pushika si cu fundul pe rand in plua.

 

Switch 2 :  Yka cu fata spre mine, cu negruta in gura mea. Michelle cu plua in fund. Am dat la limbute pana am simtit Tigruta ca vibreaza si atunci am prins-o bine de fund si nu i-am dat drumul pana nu am simtit superbul ei orgasm. M-a certat, ca nu vroia, ca se uda, ca alea alea. Dar mie imi place s-o fac sa se ude maxim.

 

Switch 3 :  Michelle cu fata spre mine, cu pasa apasata pe gura mea. Mi-a fost clar ca vroia si ea ce primi-se Tigruta. Yka cu plua infipta in fundulet. I-am zapacit si clitorisul Michellei. Cand s-a apropiat orgasmul s-a tras repede din gura mea si a mutat pasarica pe pieptul meu, stropindu-ma tare dar cu mare grija sa nu plece nimic spre fata.

 

Cred ca am fost un covoras de joaca minunat. Si pot spune ca mi-am indeplinit dorinta cu varf si indesat. Multumesc mult dragutelor doamne pentru asta.

 

In continuare au mai fost patru scene. O sa scriu pe scurt sa nu plictisesc:

 

N-am rezistat sa nu pun tigruta cu picioarele in tavan, pozitia mea preferata si cred si a ei. Cred ca ii place, ca nefiind prea mare, intru cu tot in pushika, iar outele ii dau senzatii tari cand o lovesc. Am avut parte iarasi de un minunat orgasm al Ykutei. Din ala care s-ar fi lasat cu tipat puternic, daca nu avea manuta in gurita.

 

Apoi fetele au stat pe rand cu fundul in sus si m-am ocupat pe rand de rozica si de pushika, privind cu mare placere cum una dadea limbi celeilalte, in timpul ce aveau pasarica si fundul sub asediu.

La penultima scena cand, Michelle era cu superbul fundulet in sus, Dulcica a simtit ca sunt varza de obosit si nici plua nu mai era in forma maxima. In momentul ala ea era cu un dildo in pasarica, iar eu eram in gaurica cealalta. Mi-a spus sa trec iar in pozitia de Covoras pentru ca ele au treaba sa ma termine softly. :D . Killing me softly, baby !

 

Superb mod de a termina, dragilor ! Dulcica ma tinea in brate, ma saruta, imi alinta cu soapte placute urechile, iar Ykuta era cu toata plua mea in gurita si in gatut. Nu terminam nici acum, oboseala si adrenalina erau la maxim. Dar Tigruta mi-a dat de cap pana la urma, cine ar putea sa-i reziste ei. Mi-a bagat un degetel in fund, iar cand degetelul ei a atins G point, am explodat. A inghitit tot cu placere, necajita fiind ca nu a primit mai mult. Ce sa-i fac, ceva activitati mai fusesera si cu o zi in urma. :D

Cam asta a fost, dragilor.

 

NOTE:

·         Loc:  10+ . Foarte frumos amenajat: pat rotund, tocmai bun pentru tavaleala. La baie tot ce trebuie. Dus cu LED-uri  :lol: . 

·         Aspectul fatuce: 9+ din punctul meu de vedere

·         Oral: 10  (neprotejat cu DT- absolut superb)

·         Anal: 10

·         Normal: 10

·         GFE: 10+++

·         Curatenie/Igiena:  10+++++++

 

Platit: 300

Doamnele sunt extraordinare. Suflete mari. Traiesc cu intensitate totul, din prima pana in ultima secunda..

Atitudine 100% PRO CLIENT

Le recomand cu caldura, cu exceptia cardiacilor :laugh2 .

 

Te pup, Ykuta !

:kiss3  :hug1  :kiss3  :hug1 

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o oarecare absenta, descopar cu incantare ca Ika este mai mult Ika + Michelle de la o vreme, formula care imi starneste nostalgii puternice :). Daca combinatia Ika + Michelle mi s-a parut supradoza atunci cand m-am bucurat de ea, ma chinuie gandul unei alte posibile supradoze (pe principiul ca ce nu te omoara te face mai puternic)... Respectiv Ika + Michelle + Mona :). Cum ar fi? Ma ia tremuriciul numai la gandul ca asa ceva ar putea fi posibil... Ar putea fi posibil?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o oarecare absenta, descopar cu incantare ca Ika este mai mult Ika + Michelle de la o vreme, formula care imi starneste nostalgii puternice :). Daca combinatia Ika + Michelle mi s-a parut supradoza atunci cand m-am bucurat de ea, ma chinuie gandul unei alte posibile supradoze (pe principiul ca ce nu te omoara te face mai puternic)... Respectiv Ika + Michelle + Mona :). Cum ar fi? Ma ia tremuriciul numai la gandul ca asa ceva ar putea fi posibil... Ar putea fi posibil?

:feet  :feet  :feet

 

:shocked  :shocked  :shocked

 

:ellao  :2808.gif  :ellao 

 

DOAMNE ajuta sa te tina, :yummy  :yummy  :yummy  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dupa o oarecare absenta, descopar cu incantare ca Ika este mai mult Ika + Michelle de la o vreme, formula care imi starneste nostalgii puternice :). Daca combinatia Ika + Michelle mi s-a parut supradoza atunci cand m-am bucurat de ea, ma chinuie gandul unei alte posibile supradoze (pe principiul ca ce nu te omoara te face mai puternic)... Respectiv Ika + Michelle + Mona :). Cum ar fi? Ma ia tremuriciul numai la gandul ca asa ceva ar putea fi posibil... Ar putea fi posibil?

Tare de tot frate  ! La asa ceva chiar ca nu m-am gandit !

Cred ca nu-ti mai trebuie sex ceva vreme dupa asa o combimatie!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Important sa te tina genunchii! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Eu ma inscriu !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crezi ca ai reusi sa rezolvi intalnirea ?

Sunt 4 programe de pus la punct :hmmm

Fiind intalnire cu trei muieri,nu se accepta finalizare doar 1ora !!!

 

La subsemnata,timpul unei finalizari este de 30 minute=150ron;1h=200ron;

 

:girly  :girly  :girly 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

...mai putin de o ora ar fi in cazul in care ai termina subit in pantaloni in momentul in care intri pe usa si le vezi pe toate 3 la un loc. :)

 

Nu stiu cui i-ar trebui mai putin de o ora pentru atata exces de bucurie... :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

IKA mamicule, tocmai a intrat BUTOIUL de CACAT care explodeaza pe toate topicurile fetelor :laugh2

 

te las si pe tine sa te ocupi de el

 

 

 

 

 

 

eu nu continui conversatia cu acest LABAR INFANTIL .  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

Pusti CORDIT, tocmai te-am punctat pentru ca ai facut reclama topicului fetei

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Incetati domnilor,copilarii acceptam doar in asternut nu si in public-cat despre orgolii pe forum io zic ca nu da bine.

 

Rezistati impulsului,ca doar aveti OUA nu bile in pantaloni.

 

Descarcarile de andrenalina dupa care tanjiti,eliberati-le in asternut ca doar pentru asta existam /prestam.

 

 

pupici pe frunte,pana va maturizati-si toate cele bune.

 

:blushing2  :girly  :blushing2 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...