Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

Vad ca n-a mai postat nimeni un review de ceva vreme asa ca mi-am zis sa fiu eu ceva mai harnic.

 

Am vizitat-o de curand pe Yren si a fost o experienta placuta. Este o domnisoara mignona, foarte draguta. Mi-a placut cum era aranjata si machiata...era pe gustul meu. Acuma, unii prefera un look mai "natural" dar de gustibus...

 

Daca ar fi sa-i reprosez un lucru, ar fi ca mi s-a parut un pic distanta la inceput. O parte probabil a fost si vina mea, nu eram chiar in largul meu.

 

Nu prea sunt genul care sa ma lungesc cu vorba asa ca o sa trec direct la note:

 

Yren - 10 dupa cum scriam si mai sus mie-mi place cum arata fata din toate pct de vedere

 

Igiena - 10

 

Oral - 10 chiar si-a dat silinta, n-am ce sa-i reprosez :icecream

 

Normal - 9

 

GFE - 8.5 o nota ceva mai mica pentru motivul enuntat mai

 

Locatie - 9

 

Cadou: 300 RON (exact cum era specificat)

 

Daca imi mai permite... ( hai sa zicem ) timpul, cu siguranta as mai reveni.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ca n-a mai postat nimeni un review de ceva vreme asa ca mi-am zis sa fiu eu ceva mai harnic.

 

Am vizitat-o de curand pe Yren si a fost o experienta placuta. Este o domnisoara mignona, foarte draguta. Mi-a placut cum era aranjata si machiata...era pe gustul meu. Acuma, unii prefera un look mai "natural" dar de gustibus...

 

Daca ar fi sa-i reprosez un lucru, ar fi ca mi s-a parut un pic distanta la inceput. O parte probabil a fost si vina mea, nu eram chiar in largul meu.

 

Nu prea sunt genul care sa ma lungesc cu vorba asa ca o sa trec direct la note:

 

Yren - 10 dupa cum scriam si mai sus mie-mi place cum arata fata din toate pct de vedere

 

Igiena - 10

 

Oral - 10 chiar si-a dat silinta, n-am ce sa-i reprosez :icecream

 

Normal - 9

 

GFE - 8.5 o nota ceva mai mica pentru motivul enuntat mai

 

Locatie - 9

 

Cadou: 300 RON (exact cum era specificat)

 

Daca imi mai permite... ( hai sa zicem ) timpul, cu siguranta as mai reveni.

Ai zâmbit frumos la cameră ???
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vad ca n-a mai postat nimeni un review de ceva vreme asa ca mi-am zis sa fiu eu ceva mai harnic.

 

Adica dupa aproape un an prima postare e o recenzie care pica exact la fix pentru cine trebuie ... :D

Cum era titlul filmului ala din seria Star Wars, „Razboiul clonelor” sau „Clonele contraataca? :slap2

  • Like 11
  • Minus 1
Link spre comentariu

Adica dupa aproape un an prima postare e o recenzie care pica exact la fix pentru cine trebuie ... :D

Cum era titlul filmului ala din seria Star Wars, „Razboiul clonelor” sau „Clonele contraataca? :slap2

 

Mda, era primul review facut de mine pe acest forum si tre sa recunosc ca nu ma asteptam sa deranjeze pe cineva.

Il scrisesem din 2 motive: 1) mi-a placut fata, 2) am decis sa ma duc la ea pe baza parerilor din acest thread asa ca mi-am zis c-ar fi frumos sa contribui.

 

E ok, alta data nu mai pierd timpul caci pana la urma eu n-am nimic de castigat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mda, era primul review facut de mine pe acest forum si tre sa recunosc ca nu ma asteptam sa deranjeze pe cineva.

Il scrisesem din 2 motive: 1) mi-a placut fata, 2) am decis sa ma duc la ea pe baza parerilor din acest thread asa ca mi-am zis c-ar fi frumos sa contribui.

 

E ok, alta data nu mai pierd timpul caci pana la urma eu n-am nimic de castigat.

Și un an, dacă îmi este permis, ce-ai făcut? Nu e normal să trezești suspiciuni? 

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, era primul review facut de mine pe acest forum si tre sa recunosc ca nu ma asteptam sa deranjeze pe cineva.

Il scrisesem din 2 motive: 1) mi-a placut fata, 2) am decis sa ma duc la ea pe baza parerilor din acest thread asa ca mi-am zis c-ar fi frumos sa contribui.

 

E ok, alta data nu mai pierd timpul caci pana la urma eu n-am nimic de castigat.

 

Asa, dupa un an te-ai trezit sa contribui? Imediat dupa ce titulara a fost promovata la Top? Si cand nu mai avea recenzii de luni bune? :D

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu

Părerea mea e ca la 300 de ron/ora oferta e slabuta... Sex oral și normal, no CIM, No COF no nothing!(va dati seama ca Analul nici nu intra în calcul...)

Nu observ cu ce e mai speciala decât alte tipe de pe aici.....

Dragul meu, ofer cim.Daca ai da cateva pagini in urma, poti constata lucrul asta si singur.

Link spre comentariu

Asa se intampla cand vezi mai multe obiectii decat felicitari. Nu poate savura succesul linistita ... :D

Dar tu crezi ca am nevoie de felicitarile cuiva?Iar comentariile tale rautacioase nu ma ating cu absolut nimic.O zi buna sa ai.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...