Sari la conținut

Yren 0763250927(Anunț adresat doar domnilor peste 30 de ani)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am fost de 3 ori in ultimul timp la Yren. Ce m-a determinat sa o vizitez de mai multe ori...probabil ca aspectul ei per total. Fizionomia, in combinatie cu extensiile ei crete, corpul slim, etc. Un alt lucru pe care il apreciez la ea este acela ca nu foloseste tone de lubrifiant. De fapt, cu mine nu a folosit deloc pana acum. Senzatia fara lubrifiant este mult mai placuta (pentru mine, sper ca si pentru ea).

 

Nu exceleaza la capitolul GFE, in schimb este foarte de viata, glumeata si tine la mistouri.

 

Sexul oral (neprotejat) este unul bun. Singura recomandare pe care i-o pot adresa este sa incerce sa prelungeasca timpul dedicat acestuia. Se observa ca ii place mai mult sexul normal decat cel oral.

 

La capitalul normal (protejat) este buna. Nu obiecteaza la nicio pozitie sau la vreun ritm impus. Se umezeste natural, gemetele sunt in concordanta cu ritmul prestat, pe scurt se vede ca ii place mai mult decat sexul oral. 

 

Locatie : 8

Oral : 8,5 ( tehnica 9, durata 8)

Normal : 9

Aspect : 9

150 ron / finalizare

 

Yren este o fata la care voi reveni si pe care o recomand. Dar este genul de femeie pe care trebuie sa stii sa o abordezi. Daca nu esti o fire glumeata, s-ar putea sa ai senzatia ca este figuranta (dar nu este).

 

Numai bine,

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 gfe 6, nu am facut click, parea cam sictirita.

 

halat 150/ fin

 

A spus ca are nevoie de putina pauza pentru ca a avut ORGASM!

GFE:10

 

Cunnilingus:10

 

Halat: 450 Ron pentru o ora si jumatate

 

Cu unul face Click si cu unul Pock  :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Motivul : ori ca a  cotizat mai mult , ori ca a dat-o in orgaZme  :no2

 

Vai ce contrast  :slap2

 

PSu: Nu prea am inteles nota de la Cunnilingus  :hmmm

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu

Cu unul face Click si cu unul Pock  :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Motivul : ori ca a  cotizat mai mult , ori ca a dat-o in orgaZme  :no2

 

Vai ce contrast  :slap2

 

PSu: Nu prea am inteles nota de la Cunnilingus  :hmmm

 

orgasmul ei este d.p. cu suma cotizata

vezi, al 2-lea a cheltuit triplu, nu-i normal sa-i placa de el?

logan, mertzan. ce va alege fata?

  • Like 2
Link spre comentariu

Ca spui asta imi aduc aminte de o chestie comica. Cand m-am programat al Delia, banuiesc ca a raspuns Betty. Fetele au prostul obicei de lasa telefonul deschis si se aude ce urla prin casa unele la altele. Aud prin telefon: "cred ca e unul bubutz. Il recunosc dupa voce. Asta vorbeste mult".  :) Eu zic sa scapam de Betty in felul urmator. Ma programez la ea o zi intreaga si ii vorbesc in continuu pana cand cedeaza nervos si cine stie.... sare pe fereastra... suna la spitalul de boli nervoasa... etc. Si uite asa scapam de Betty si mergem toti la Delia. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

  

Glumesc. Mi-am adus aminte ca imi zicea tu ceva candva. Uite ca poate fi util cateodata.

  

Citesc si rad! Bety nu il cunoaste pe bubut, nu a vizitat.o niciodata deci LOGIC ca nu ai cunoaste vocea. Colega mea Yren mi.a spus ca ar fi "unul bubut" ca al stie dupa voce ptr este clientul ei de vreo 2 ani si mi.a mai spus ca bubut locuieste in spate la Zepter ca asa i-ar fi comunicat el. Yren spunea ca bubut o stie pe Bety si Janette fiindca ar fi fost in trecut vecini(asta stiu de la colega Yren, ca asa i-ar fi spus ei bubut)

Bety nu are nici o legatura dar ca in orice alta discutie va place ca ea sa fie in rolul principal

Va pup rautaciosilor si va doresc un weekend placut :*

  

Deci Yren a zis ca e unul bubutz? :) Poate a fost invidioasa ca nu merg la ea. :) Am inteles.

 

  

Binenteles dragul meu, de unde sa iti cunoasca Bety vocea? Yren te stie, iar tu o stii pe Bety si pe sora ei fiindca locuiati in acelasi bloc si ca asta ar fii motivul ptr care nu le.ai vizitat, fiindca nu vroiai ca ele sa afle ;)

Asta a spus Yren ca stie de la tine :*

  

Binenteles dragul meu, de unde sa iti cunoasca Bety vocea? Yren te stie, iar tu o stii pe Bety si pe sora ei fiindca locuiati in acelasi bloc si ca asta ar fii motivul ptr care nu le.ai vizitat, fiindca nu vroiai ca ele sa afle ;)

Asta a spus Yren ca stie de la tine :*

  

Ma si mir ca imi recunoaste Yren vocea. Fenomenal. Nu stiam sa o fi impresionat atat de tare. :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu

Ai lansat o acuzație și normal ar fi să aduci argumente, dacă nu dovezi. 

Așteptăm cu interes.

 

  

Ai fost la mine ca sa spui ca sunt de evitat?Am cont aici de 1 an jumate și nu cred ca ai auzit sa se plângă cineva de ceea ce ai scris tu mai sus.

Faptul ca Betty nu este cea mai "curata "fata de aici si ca are un istoric plin de tepe stie tot poporul!!!

De asta am facut afirmatia de mai sus ....nici Yren nu eate mai curata avam camere webb in locatie ( lucru confirmat chiar de ea ) :)

Acum ca a atras-o Betty la undita =)) nu e treaba mea ,dar fatuca asta da detalii intime despre un client si colega eu le publica pe forum!!!

Asta este un lucru care le aitueaza la "de evitat"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

   Faptul ca Betty nu este cea mai "curata "fata de aici si ca are un istoric plin de tepe stie tot poporul!!!

De asta am facut afirmatia de mai sus ....nici Yren nu eate mai curata avam camere webb in locatie ( lucru confirmat chiar de ea ) :)

Acum ca a atras-o Betty la undita =)) nu e treaba mea ,dar fatuca asta da detalii intime despre un client si colega eu le publica pe forum!!!

Asta este un lucru care le aitueaza la "de evitat"

Cine le publica pe forum, tu?

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...