Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

Da, e usoara pt ca are 40 si de kg de calitate superioara.Ar cam trebui mai brett sa lași fata în pace.E o dulceață de fata

 

scrii impresii din carti.

experienta personala si din surse sigure te contrazic

Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

Nu stiu ce gen de fata e, n-o cunosc dar intentionez sa-i fac o vizita curand. Ma voi convinge personal daca e asa cum spui tu sau nu !!!

Tu te iei după boschetarul ăsta de Brett !? :no2 mănâncă cacat pe topicul ăsta de aproape un an si tot nu s-a săturat, ăsta nu o sa-o fută niciodată pe Alexa ca nu are nici bani nici pulă si singurul lucru pe care il face este sa scrie pe aici mizerii si sa o sune pe Alexa sa ii audă vocea in timp ce face o labă

Hai că i-am acordat prea multă atenție ratatului :slap2

  • Like 11
Link spre comentariu

Salutare! Cine a avut parte de annilingus activ din partea acestei tipe poate spune cat de ușor este de ajuns în acest punct? Ce pretenții are tipa? Cere o taxa suplimentara pt annilingus? Și cat este de devotata la annilingus?

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Salutare! Cine a avut parte de annilingus activ din partea acestei tipe poate spune cat de ușor este de ajuns în acest punct? Ce pretenții are tipa? Cere o taxa suplimentara pt annilingus? Și cat este de devotata la annilingus?

Devotată?

  • Like 2
Link spre comentariu

In ce o priveste pe domnisoara, cu siguranta ai vazut ce repede recurge la invective.

Ea face parte din categoria fetelor tonomat: bagi banul, se dezbraca

Se vede ca esti un bou sadea....pai si tie daca iti dau bani te dezbraci si stai si in cap. Ca esti o saracie si doar asa ai avea si tu bani pentru o fata atat de frumoasa. Uite, daca te dezbraci si stai in maini cu cracii in sus, in timp ce tii un morcov in kur timp de 30 de secunde, in prezenta mea si a lui Picon, iti dau 150 lei si ai bani sa ii faci si tu in fine fetei o vizita. Si scapi si de obsesia ta maladiva.... :blushing2  :no2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

gura e mai murdara decat curul?

cum poti sa nu saruti dar dai limbi?  :slap2

 

Brett dar Las-o Frate in pace odată! E o femeie înainte de toate! Ti-a făcut vreun rău,ti-a greșit cu ceva? Te rog eu frumos ajunge! Ajunge!!!
  • Like 3
Link spre comentariu

Ce ne-am zbenguit azi Alexa, a fost super....am plecat de la tine cu picioarele tremurand ca dupa maraton))) Dar deja ti-am facut recenzie, daca mai bag una zice lumea ca sunt promotorul tau si sar baietii pe mine.  :laugh2  :laugh2

 

ai convins vreo cativa sa nu vina la ea :laugh2

nu rade de fata, ca e o draguta

Link spre comentariu

Pentru locație ce notă dai?

Zece plin. Fara gluma. Totul e excelent, de la pat la oglizi (dulap, pat), baie. Si e singura, nu te deranjeaza clientii altor colege. Relaxarea e maxima. Cand m-am intins in pat si s-a cuibarit intre picioarele mele am asteptat sa simt prima limba si deja am uitat de servici, de obligatii, de stresul cotidian. De aceea o laud.

  • Like 1
Link spre comentariu

ai convins vreo cativa sa nu vina la ea :laugh2

nu rade de fata, ca e o draguta

Omule asa de rau imi pare de tine ca te-ai nascut normal dpdv fizic dar fara creier in cutia craniana))) :laugh2 Pai si daca am convins ce e rau in asta? Ramane doar pentru mine. Crezi ca nu as vrea sa am o asemenea bunaciune de 20 de ani numai pentru mine. Daca mi-as permite sa dau vreo 3000 euro pe luna cred ca as deveni sponsor exclusiv si Alexa ar  iesi din circuit. Dar nu vreau sa va privez de placerea de a o cunoaste intim.  :laugh2  :laugh2  Scuze pt off topic Alexa)) :boob

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...