Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

ti-ar prinde bine putin bronz.de ce nu mergi la solar ? sau poate vii pe la mare sa te bronzezi un pic la soare ? :)

Nu are voie nici la soare nici la solar din cauza alunițelor..

Alexa e bună si fara a fi bronzata !!

 

P.S. Tre sa ne vedem drăguță ! (Pt.Alexa)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Nu are voie nici la soare nici la solar din cauza alunițelor..

Alexa e bună si fara a fi bronzata !!

P.S. Tre sa ne vedem drăguță ! (Pt.Alexa)

te astept cu drag :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu are voie deloc? Exagerezi.

Oricum e o idiotenie sa spuna ca nefiind bronzata nu-i buna de futut.

Iarna ce le facem fetelor, le ignoram? :laugh2

Le futem, zic. 

  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Spre rusinea mea, a trecut aproape o luna de cand am vizitat-o pe Alexa si nu am scris o recenzie. Eram in primele zile de forum si ma uitam sa vad cu ce se mănâncă treaba asta. Am ajuns la profilul ei si mi-a placut ce am vazut asa ca am pus mana pe telefon, am sunat, fără noroc.zic, lasa, e ocupata, revin altadata. A doua zi, vad filmuletul cu ea, ma gandesc ca trebuie sa o cunosc asa ca sun din nou. Răspunde o voce draguta, ma programez n aceasi zi si ma duc la ea.

Locatia - rond alba iulia, eleganta, utilata, dotata cu aer conditionat, exact ce trebuie

Fata- micuta, frumoasa, joviala, are un corp proaspăt si tonifiat, ceva de vis.nota 10, cu felicitări

I-am propus sa ii fac eu intai un sex oral si nu stiu de ce, dar a acceptat :) pasarica ei cere sa fie gustata, linsa, umezita cum trebuie. Am continuat cu un 69, dupa care am rugat-o sa se pună capra si sa dea din fund ca in fundulet. Nu stiu de ce, dar iar a acceptat. Imaginea ei in oglinda si funduletul ala bombat si tare plus pasarica stramta fac minuni. Am mai schimbat câteva pozitii apoi am finalizat cu ea on top.

Dupa o scurta pauza si un dus am revenit si mi-a propus o finalizare orala, lucru care din motive...tehnice nu s-a întâmplat, fiind prea concentrat sa ma bucur de ea si mai putin sa termin.

 

Locatia o punctez cu 10

ON- 10

NP 10- se mulează perfect si stie exact ce are de facut

 

Nu cred ca mai trebuie sa o recomand eu, se descurca singura de minune.

 

Cadoul - o punguta de scoici.

 

O sa revin cu siguranța

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

Spre rusinea mea, a trecut aproape o luna de cand am vizitat-o pe Alexa si nu am scris o recenzie. Eram in primele zile de forum si ma uitam sa vad cu ce se mănâncă treaba asta. Am ajuns la profilul ei si mi-a placut ce am vazut asa ca am pus mana pe telefon, am sunat, fără noroc.zic, lasa, e ocupata, revin altadata. A doua zi, vad filmuletul cu ea, ma gandesc ca trebuie sa o cunosc asa ca sun din nou. Răspunde o voce draguta, ma programez n aceasi zi si ma duc la ea.

Locatia - rond alba iulia, eleganta, utilata, dotata cu aer conditionat, exact ce trebuie

Fata- micuta, frumoasa, joviala, are un corp proaspăt si tonifiat, ceva de vis.nota 10, cu felicitări

I-am propus sa ii fac eu intai un sex oral si nu stiu de ce, dar a acceptat :) pasarica ei cere sa fie gustata, linsa, umezita cum trebuie. Am continuat cu un 69, dupa care am rugat-o sa se pună capra si sa dea din fund ca in fundulet. Nu stiu de ce, dar iar a acceptat. Imaginea ei in oglinda si funduletul ala bombat si tare plus pasarica stramta fac minuni. Am mai schimbat câteva pozitii apoi am finalizat cu ea on top.

Dupa o scurta pauza si un dus am revenit si mi-a propus o finalizare orala, lucru care din motive...tehnice nu s-a întâmplat, fiind prea concentrat sa ma bucur de ea si mai putin sa termin.

 

Locatia o punctez cu 10

ON- 10

NP 10- se mulează perfect si stie exact ce are de facut

 

Nu cred ca mai trebuie sa o recomand eu, se descurca singura de minune.

 

Cadoul - o punguta de scoici.

 

O sa revin cu siguranța

despre ce filmulet este vorba ?

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spre rusinea mea, a trecut aproape o luna de cand am vizitat-o pe Alexa si nu am scris o recenzie. Eram in primele zile de forum si ma uitam sa vad cu ce se mănâncă treaba asta. Am ajuns la profilul ei si mi-a placut ce am vazut asa ca am pus mana pe telefon, am sunat, fără noroc.zic, lasa, e ocupata, revin altadata. A doua zi, vad filmuletul cu ea, ma gandesc ca trebuie sa o cunosc asa ca sun din nou. Răspunde o voce draguta, ma programez n aceasi zi si ma duc la ea.

Locatia - rond alba iulia, eleganta, utilata, dotata cu aer conditionat, exact ce trebuie

Fata- micuta, frumoasa, joviala, are un corp proaspăt si tonifiat, ceva de vis.nota 10, cu felicitări

I-am propus sa ii fac eu intai un sex oral si nu stiu de ce, dar a acceptat :) pasarica ei cere sa fie gustata, linsa, umezita cum trebuie. Am continuat cu un 69, dupa care am rugat-o sa se pună capra si sa dea din fund ca in fundulet. Nu stiu de ce, dar iar a acceptat. Imaginea ei in oglinda si funduletul ala bombat si tare plus pasarica stramta fac minuni. Am mai schimbat câteva pozitii apoi am finalizat cu ea on top.

Dupa o scurta pauza si un dus am revenit si mi-a propus o finalizare orala, lucru care din motive...tehnice nu s-a întâmplat, fiind prea concentrat sa ma bucur de ea si mai putin sa termin.

 

Locatia o punctez cu 10

ON- 10

NP 10- se mulează perfect si stie exact ce are de facut

 

Nu cred ca mai trebuie sa o recomand eu, se descurca singura de minune.

 

Cadoul - o punguta de scoici.

 

O sa revin cu siguranța

 

Recenzie falsa = ban! :rax2

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...