Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare nimfomani! Sunt dator cu o recenzie la Alexa pe care am vizitat-o acum doua saptamani dar am omis recenzia. Locatia -10 este dupa cum stiti in rond la Alba Iulia.Locatia este curata,baia dotata cu tot ce trebuie,si am dat 10 ca are acele oglinzi la sifonier!

Alexa - 9,5 draguta la fata,tate,cur,tot ce trebuie.Se vede care e inca frageda la 19 ani. Oral -9,5 neprotejat cu atentie si la oute si face si cim. Normal- 10 se fute de se rupe in toate pozitiile,da din fund ca la Olimpiada de la Rio! Gfe- 9,5 e cu zambetul pe buze de cand vii pana cand pleci.Lua 10 daca facea si Fk! Am stat o ora cu doua finalizari pt care am platit 250 de lei.Alexa isi merita locul la top,este o fata deosebita!Te pup Alexa!😗😗😗

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Salutare nimfomani! Sunt dator cu o recenzie la Alexa pe care am vizitat-o acum doua saptamani dar am omis recenzia. Locatia -10 este dupa cum stiti in rond la Alba Iulia.Locatia este curata,baia dotata cu tot ce trebuie,si am dat 10 ca are acele oglinzi la sifonier!

Alexa - 9,5 draguta la fata,tate,cur,tot ce trebuie.Se vede care e inca frageda la 19 ani. Oral -9,5 neprotejat cu atentie si la oute si face si cim. Normal- 10 se fute de se rupe in toate pozitiile,da din fund ca la Olimpiada de la Rio! Gfe- 9,5 e cu zambetul pe buze de cand vii pana cand pleci.Lua 10 daca facea si Fk! Am stat o ora cu doua finalizari pt care am platit 250 de lei.Alexa isi merita locul la top,este o fata deosebita!Te pup Alexa!

Multumesc pentru recenzie,astept sa revii ! :* :X

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Nu pot ajunge astazi la birou din motive de sanatate si probabil nici maine.anunt cand revin.Imi cer scuze fata de toti cei care si-au facut programari azi la mine.Voi incerca sa ii reprogramez.Va pup si multumesc pentru intelegere.Sa ne auzim cu bine ! :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De ce imi zice "destinatie interzisa" cand incerc sa trimit mesaj?

M-ai bagat pe black list si nici nu ne-am cunoscut?

Nu pot suna din motive de nevasta.

 

Daca sunt pe lista neagra, desi nu vad cu ce te-am suparat, ma scoti te rog de la dezagreabili sa putem si noi comunica?

 

Tel cu 100 la final.

 

Merci!:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

De ce imi zice "destinatie interzisa" cand incerc sa trimit mesaj?

M-ai bagat pe black list si nici nu ne-am cunoscut?

Nu pot suna din motive de nevasta.

Daca sunt pe lista neagra, desi nu vad cu ce te-am suparat, ma scoti te rog de la dezagreabili sa putem si noi comunica?

Tel cu 100 la final.

Merci!:)

Nu te am pe lista neagra.nici nu cred ca te cunosc.Nu stiu de ce nu merge sa imi lasi mesaj.Restul din cate stiu nu au probleme sa le aparara "destinatie interzisa" . Verifica sa nu fie de la telefonul tau..nu stiu ce sa zic

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...