Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegule, 10 pe linie, înseamnă perfecțiune. Perfecțiunea nu există. Pur-și simplu nu există! Ești la început de curvăsăreală și te ănțeleg. Te sfătuiesc, ca un curvar bătrân ce mă aflu, să faci eventualele viitoare recenzii la 2-3 zile după vizită. Așa, se mai sedimentează impresiile, dispare euforia și devii mai obiectiv.

O recenzie ca a ta, e considerată de ceilalți ca fiind făcută fie de pește, fie de un linge-pizdă, fie de unul care nu a mai văzut pizdă. Nu ne ajută cu nimic, cu absolut nimic.

Scuze, am vrut să-ți dau niște sfaturi, pentru că am văzut că ai recenzat, deși ești nou, drept pentru care te felicit. 

Baftă!

Respect!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cat timp stai pe zi pe topicul Alexei si-l pazesti ?

Da ce plm vrei tu ma? Ce plm faci,imi tii evidenta? Bai cumetre,lasa-ma ma fratioru' meu,adevarat! Poate m-am indragostit de ea,ce plm iti pasa tie?

Ti-am vorbit frumos odata,de doua ori,dar tu chiar ti-o cauti asa aiurea!!

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Da ce plm vrei tu ma? Ce plm faci,imi tii evidenta? Bai cumetre,lasa-ma ma fratioru' meu,adevarat! Poate m-am indragostit de ea,ce plm iti pasa tie?

Ti-am vorbit frumos odata,de doua ori,dar tu chiar ti-o cauti asa aiurea!!

Poti sa o ceri de nevasta sa fie numai a ta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Salutare, am trecut si eu ieri pe la Alexa,o fata foarte drăguța, tânara si amabila.Programarea a fost făcută cam cu o ora înainte prin sms si am primit indicațiile.Ajuns in locație, primirea clasica (după usa ) îmbrăcata sexy pe tocuri.am fost invitat in camera si m-a întrebat cu ce ma servește, in cazul meu un pahar cu apa, am mai stat un pic de vb am fumat o tigara si am trecut la acțiune pe care de fel nu o descriu. Oralul a fost neprotejat, umed si foarte plăcut cu finalizare CIM. Cea ce nu am citit pe aici (sau nu am găsit eu)si am observat ca in afara de portar care nu m-a întrebat nimic am văzut ca blocul este supravegheat video pe intrări si la fiecare etaj. Sper sa va ajute si scuz daca mi-a scăpat ceva deoarece scriu de pe tel.

 

 

Locatie:9

Alexa:9

Igiena:10

Oral neprotejat:9( foarte umed )

Normal:9

GFE:9

Halat:150lei/30min fara sa fiu grabit.

De revenit dar eu am o oarecare reținere cu acele camere de supraveghere.

O zi buna si spor!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Alexa

s-a rasturnat carul cu prosti la tine

De ce esti tu asa tare-n gura bai Brett? Ce plm doresti? De ce bati apropouri dastea urate?? Spune-mi direct mie,in plm!

Toata lumea e respectoasa pe aici,numai tu esti miezu' care si-o cauta asa aiurea.

Spre exemplu,Picon,si el m-a luat asa urat prima data,dar a stiut cum sa vorbeasca,e baiat de zahar,respect lui!

Dar tu??? N-ai nici un talent cand vorbesti,vrei sa te mint??!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:belgium
  • Oras:belgium

De ce esti tu asa tare-n gura bai Brett? Ce plm doresti? De ce bati apropouri dastea urate?? Spune-mi direct mie,in plm!

Toata lumea e respectoasa pe aici,numai tu esti miezu' care si-o cauta asa aiurea.

Spre exemplu,Picon,si el m-a luat asa urat prima data,dar a stiut cum sa vorbeasca,e baiat de zahar,respect lui!

Dar tu??? N-ai nici un talent cand vorbesti,vrei sa te mint??!

honestly, why do you put that picture of yourself in your signature...

and that big.

It takes like half my screen.

Fishing for Compliments?

ive seen more of your body than of the girls here.

Why, why, whyyyyy

 

https://media.giphy.com/media/l2JhtKtDWYNKdRpoA/source.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

honestly, why do you put that picture of yourself in your signature...

and that big.

It takes like half my screen.

Fishing for Compliments?

ive seen more of your body than of the girls here.

Why, why, whyyyyy

 

https://media.giphy.com/media/l2JhtKtDWYNKdRpoA/source.gif

Asa e boss,o fac mai mica:)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

you reached your mental limits.

there is no point overheating your defective mind

Cumetre,daca ai ceva cu mine,vino acum la intrara de la Arcul de Triumf,in parc Herastrau,sunt exact la intrare,sunt aici cu o fata. Vino ma bossule si da-mi si doua palme.

Vorbesc cat se poate de serios.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...