Sari la conținut

Alexa 0755 244 464


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

Păi bine don'șoară, vă face băietul ăsta o recenzie de era să dau în diabet și tu îl iei la goană?

Urât, foarte urât!

:no2

 

eu nu vorbesc de recenzie aici ci de faptul ca purtati discutii ce nu ma reprezinta pe mine in ele :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

RECENZIE vocala:)

 

https://youtu.be/B_AL35a01Jo

Ce-ai făcut mă nene, mă? În recenzia scrisă i-ai dat 10+ și în cea audio, 9,50? Hai că dacă faci și una video, o să fie 9, mai aproape de adevăr?  :laugh2

 

P.S. îți mulțumesc pentru cuvintele frumoase, dar ai grijă! Am câțiva hateri pe aici, care îți vor umple frigiderul.  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Ce-ai făcut mă nene, mă? În recenzia scrisă i-ai dat 10+ și în cea audio, 9,50? Hai că dacă faci și una video, o să fie 9, mai aproape de adevăr?  :laugh2

 

e comedie topicul asta :laugh2 pe locul 1 cu siguranta, si asta datorita Alexei ca ne ofera subiecte de care sa radem.

  • Minus 1
Link spre comentariu

10 ani am circulat cu Taxi AS. 10 ani -a pacalit vocea Dnei Operator :)))

Oameni buni, treceti mai departe daca nu va convine ceva. Luati telecomanda aia numita mouse si schimbati postul.

E pacat ca nu se modereaza aceste topicuri, meritau date multe banuri si ejectari de personaje timorate de propriile ineptii visate.

 

In rest, FRATE, daca intri aici s-o-ntorci pe dansa-ntr-ansa e ca si cum ai suge-o fara s-o lingi.

 

Multumesc pentru timpul acordat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)
  • Oras:Bulevardul Unirii (Bucuresti)

e comedie topicul asta :laugh2 pe locul 1 cu siguranta, si asta datorita Alexei ca ne ofera subiecte de care sa radem.

mai comedie ca tine nu e. stai linistit ca nu iti ocupa nimeni tronul :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu ti-a reusit ironia

O intrebare pt tine: nu ti-ai dat seama ca e tigan?

Tigan?? Pai bai sclavulee,sa-ti spuna Alexa,daca sunt sau nu tigan!! Imi cer scuze fatza de Alexa...dar nu ma pot abtine:

Sa ma pis pe tine de fraier,bai lache,bai jegule,tu nu vezi ca nu te suporta nimeni??

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai BRETT,si ca sa vezi nebunia mea,ca nu e doar gura de mine,uite ma,mi-am pus si poza cu mine,exact ca si in cele de la profil,tot eu sunt. Alexa poate sa confirme daca sunt eu sau nu.

Asa ca...daca ma vezi pe strada,vino si da-mi cateva palmee...ca sunt prea obraznic:)))

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...