Sari la conținut

Preturi de preturi :))


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare confrati :)....rasfoind paginile forum-ului am descoperit si ''Republica Dominicana'', si am zis macar sa va informez de preturi....ca de servicii nu am beneficiat, fiind in vacanta cu sotia :). Iesim moi intr-o seara la disco, pentru cine a mai fost, cu siguranta stie discoteca...Mangu....buuun....toate bune frumoase, cand la un moment dat ''ochi de vultur'' de langa mine ma atentioneaza ca ''tu nu vezi ca este plin de prostituate'':)), la care ma bufneste rasul. 99% dintre fete, aratau exact ca cele din videoclipul lui Rihana...Man Down...genul de cur pe care pui paharul si nu cade :)) Fara sa vreau asist la o negociere, care se purta la masa de langa noi, afara....intre un american cred si o localnica...pretul cerut de fata ca sa il insoteasca la hotel era de 1000 pesetas dominicani ( 1 $- 38 pesetas dominicani ) !!! Cand am auzit pretul, efectiv nu imi venea sa cred !!!Recomandare : sa va duceti cu cativa prieteni ;) cu siguranta iese o vacanta de pomina ! :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

Daca vreti sa mergeti undeva la sigur in Rep Dominicana, eu va recomand http://www.blackbeardsadultresort.com/ Preturile sunt fixe, iar fetele sunt cat de cat verificate. Iar daca aveti cateva mii de dolari de prapadit, puteti alege un "all inclusive", adica un sejur intr-o vila sau un hotel cu cazare, masa si fata inclusa in pret.

Atentie, insa, daca mergeti in vacanta si stati la un resort normnal, nu prea puteti aduce fete acolo.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

in republica dominicana ,nu cred ca este nevoie de cautat asa ceva ,cel mai sigur loc este badoo ,eu am fost la munca acolo ,am intrat pe badoo si aveam in buzunar vreo 10 nr de telefon ,sunt foarte deschise catre straini ,si foarte calde !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca multa lume vorbeste in necunostinta de cauza, am sa incerc sa fac o recenzie corecta a zonei Punta Cana-Bavaro, pe care am vizitat-o cu cateva luni in urma. Exista mai multe posibilitati de a gasi o "chica" in zona, fiecare cu avantajele si dezavantajele ei. Sunt locuri gen night-club in acceptiune eruopeana, in care poti gasi 10-20-30 fete, imbricate sau in costume de baie. De regula este o taxa minima de intrare, o zona de bar unde nu ai o consumatie minima impusa, dar unde tot bei o bere sau un rom ca sa vizionezi oferta, si apoi un tarif care poate diferi de la fata la fata, dar care in mare este aliniat. Ca si locatii, sunt de mentionat Jazzy's, Conejitas, Blue Light, probabil mai sunt si altele, dar eu nu am intrat decat in aceste 3. Cea mai renumita este Conejitas, cea mai bogata oferta cu cele mai frumoase fete este in Blue Light. ca si preturi, fata+camera in locatie: cca 150-200 USD/ora, fata 3 ore in afara locatiei cca 300 USD/3ore. Intrarea nu mai tin minte exact la fiecare cat era, undeva in jur de 5-15 USD, o bere cca 3-5USD, o sticla de rom vreo 30 USD (daca imi aduc aminte bine). BTW, dolarul circula la fel de liber ca si moneda locala, pueti plati in oricare dintre ele. Un alt loc, de "agatat" sunt discotecile si barurile frecventate de straini. Eu am fost la disco Mangu, dar acolo nu este in fiecare seara agitatie, si oricum, lumea se strange dupa 12,00 noaptea. Printre fetele din discoteca, sunt si producatoare, pretul lor variind intre 100-200 USD, la care se mai adauga taxi si locatia. (de obicei au ele un hotel unde au aranjamentul, cca 20-30 USD pentru 2-3 ore, din care primesc un parandarat micut inapoi:D)Cea mai interesanta locatie din punctual meu de vedere este insa Steve's Corner sau "german's bar" - cum il stiu taximetristii. Este o terasa in aer liber, in piata Bavaro, unde se strang in fiecare seara cate 10-15 fete, unele aceleasi, altele se mai rotesc. Acolo este o atmosfera superdestinsa, preturile sunt civilizate, iar fetele nu se arunca la avioane. Mie mi-a placut mult, am fost de mai multe ori acolo, am petrecut cate o seara intreaga cu os ticluta de rom si de fiecare data am fost cu alta fata. Costurile sunt de cca 50-80 USD/intalnire, depinde de voi daca negociati bine, daca va tine sau daca sunteti pe placul fetei, puteti sta 2 numere, daca nu un numar si un masaj. La asta se mai adauga 20 USD camera la un hogeac in apropiere, conditii satisfacatoare: pat curat, apa calda, prosop, dar fara sa aveti prea multe asteptari. Mai gasiti fete pe site-uri de matrimoniale, puteti agatat chiar si in resortul unde sunteti cazati (daca aveti norocul sa dati peste rusoaice singure si bête sau peste nemtoaice venite la futut)... Cert este ca aerul caraibian te indeamna la sex...Colegilor, sa stiti ca "chicas" dominicane sunt foarte calde, si foarte tandre: daca ajungeti pe-acolo, nu ratati ocazia de a cunoaste macar una dintre ele... :D Ciocane tari, fratilor!

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 13.01.2023 la 21:46, utilizatornou a spus:

ceva noutati despre Dominicana? as vrea sa fac un tratament... una pe zi plec pe 21 ianuarie la Bavaro.. ma gandesc sa ma imprietenesc cu receptia...

Te salut,

Ai fost pana la urma?

Ajung si eu acum pe 22 in Punta Cana, ai ceva recomandari, sugestii?De mentionat ca ma duc singur😍

multumesc anticipat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...