Sari la conținut

0762476269 la tine - dristor


Vizitator taki

Postări Recomandate

  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Sir , noua in zona, ofer masaj erotic in locatia mea discreta - 50 ron

 

 

Scriu de pe telefon si nu pot copia anuntul dar se gaseste usor pe AT. Sunat cu 30 de minute inainte , imi raspunde o voce draguta si imi detaliaza meniul : oral , normal , finalizare corporala .

 

Ii spun domnisoarei ca pot ajunge in 30 de min si ma roaga sa o sun cand ajung la Sir ..zis si facut ! Ajuns acolo o sun o data , de doua ori , 3 ori si nimic .. Am hotarat sa plec ca nu are rost ! Probabil e o locatie fast food :P

 

O sa incerc inca o data in urmatoarele zile si revin cu detalii .. Sper sa ca fie de ajutor postarea mea ! Succes !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:)))))) nu o recunoaste NIMENI ???????? asta e "tzepara din tei".... Plm isi schimba locatiile ca pe chiloti! A avut 30 lei/ fin ! Servicii slabe, eu nu recomand!!!!!!

Evitati-o !!!!

 

Adica din luna in luna sau odata la cateva luni isi schimba chilotii? :laugh2

Cam asa isi schimba locatia.

Nasol  :rax2 :pope

Link spre comentariu

  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Acum apuc si eu sa citesc tot threadul acesta . Am reusit sa o vizitez pe domnisoara , am fost primit frumos , a vb frumos cu mine tot timpul . 

 

Am fost ghidat spre str Fabricii la un bloc stradal . Garsoniera arata foarte bine si domnisoara este simpatica , miniona , 40 de kg uda toata . 

 

Am facut un oral protejat si normal . Mi s-a parut ca incearca pe ton asa dulce sa ma faca sa fac ce vrea ea , adica m-a luat cu texte "hai mai bine facem asa , hai nu stiu cum ". Repet civilizat dar dandu-mi seama ca de fapt nu este maleabila am preferat sa termin actiunea si sa ma car .

 

Fata note 7-8 , parca prea slaba

Locatia 9

Prestatia cam de fast fuck , desi nu am fost grabit vreo clip - 6

 

Pret 80 ron 

 

 

Nu cred ca este de revenit ! Sper sa va ajute postarea mea ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...