Sari la conținut

Elena_lore 0784837864


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna baieti!

Numele meu este Elena si sunt absolut nnoua pe site :)

Daca vrei sa ai o companie pe masura asteptariloor tale la tine sau la hotel,senzuala si salbatica in acelasi timp,slabuta dar cu forme,inalta,bruneta cu ochii verzi(bruneta m-am facut recent si nu am poze,promit ca voi revenii repede cu altele) finuta,dragastoasa,cu bun simt nu ezita sa ma contactezi si te asigur ca nu vei regreta :*

 

0784837864

post-201873-0-72677400-1458659929_thumb.jpg

post-201873-0-34883700-1458659950_thumb.jpg

post-201873-0-11024000-1458660026_thumb.jpg

post-201873-0-51586300-1458660206_thumb.jpg

post-201873-0-64774700-1458660370_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Wow ! Esti superba Elena ! Cate de ani ai ? Preturi ? Servicii ?

Faci doar deplasari ?

chiar este superba am fost cu masina sa o iau dar am stabilit amandoi sa ne vedem peste cateva ore la un hotel!!250 ora mi a zis!!!tanara frumoasa belea gagica!!!abia astept
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

imi cer scuze :) site-ul ma bate...va dura ptn sa-mi dau seama de chestii :) multumesc!

Buna, ne poti oferi cateva detalii referitor la o viitoare intalnire cu tine, care ar fi conditiile, serviciile, preturile, etc?

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Bine ai venit,

Ne poti da o lista de preturi,oralul este protejat sau nu,finalizarea orala este permisa?

buna! 

ce pot eu sa-ti ofer este sex normal protejat,oral protejat sau neprotejat in funtie de igiena,fata finalizare orala sau faciala :)

jum de ora 150 lei fara taxi si 250 ora la fel fara taxi

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna! 

ce pot eu sa-ti ofer este sex normal protejat,oral protejat sau neprotejat in funtie de igiena,fata finalizare orala sau faciala :)

jum de ora 150 lei fara taxi si 250 ora la fel fara taxi

 

Adica 200 lei fin sau 300 lei  ora la OUTCALL ??

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
250 L h
Fost fotomodel Buna! Daca iti doresti un masaj de calitate la tine sau la hotel cu o persona mai mult decat placuta, nu ezita sa ma cauti!Elena este numele meu si imi va face plaere sa te cunosc :

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/fost-fotomodel-buna-daca-iti-doresti-un-masaj-de-calitate-la-tine-sau-la-hotel_37749831.html

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

 

250 L h
Fost fotomodel Buna! Daca iti doresti un masaj de calitate la tine sau la hotel cu o persona mai mult decat placuta, nu ezita sa ma cauti!Elena este numele meu si imi va face plaere sa te cunosc :

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/fost-fotomodel-buna-daca-iti-doresti-un-masaj-de-calitate-la-tine-sau-la-hotel_37749831.html

 

da,am fost si pe anuntul dar le-am scos :P

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...