Sari la conținut

Elena_lore 0784837864


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Futaciosilor,imi cer scuze dar astazi nu mai pot ramane in locatie :( am primit acum un telefon si va trebuii sa plec urgent din Bucuresti. Imi cer scuze si domnilor pe care ii aveam programati azi, dar nu am ce face :( ne vedem luni

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

fa-mi ce vrei,dar nu ma pedepsii in halul asta :))

Futaciosilor,imi cer scuze dar astazi nu mai pot ramane in locatie :( am primit acum un telefon si va trebuii sa plec urgent din Bucuresti. Imi cer scuze si domnilor pe care ii aveam programati azi, dar nu am ce face :( ne vedem luni

iiii-urile lovesc din nou!

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Futaciosilor,imi cer scuze dar astazi nu mai pot ramane in locatie :( am primit acum un telefon si va trebuii sa plec urgent din Bucuresti. Imi cer scuze si domnilor pe care ii aveam programati azi, dar nu am ce face :( ne vedem luni

Iar mie imi confirmase-i programarea ca sa vin degeaba....nu imi era dor deloc de piata iancului, crede-ma!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

a facut cineva fisting anal cu domnisoara sau nu?  eu as fi interesat.....

 

 

fisting anal mai esti dispusa sa faci?  ai mai facut pana acum?

 

Da.... Urat... M-am trezit in piața Iancului vinerea in cea mai mare aglomerație dupa ce am trecut prin toată aglomerația...puteai sa lași un mesaj la mesageria vocala. Sper măcar sa anunți ceva gen "extra time " data viitoare pentru cei care au pățit asta...

 

Tocmai mă pregăteam să-ți plâng de milă... :no2  

Dar m-am sucit repede vazând ca te milogești pentru extra-time data viitoare.

Ca să nu mai zic că nu prea m-ai dat pe spate nici cu aportul tău pe forum în peste juma de an, care se reduce la 2 poatari stupide.

  • Like 6
Link spre comentariu

Tocmai mă pregăteam să-ți plâng de milă... :no2  

Dar m-am sucit repede vazând ca te milogești pentru extra-time data viitoare.

Ca să nu mai zic că nu prea m-ai dat pe spate nici cu aportul tău pe forum în peste juma de an, care se reduce la 2 poatari stupide.

Nu știu cum sunt postările mele....cat despre a ta... Ce sa zic...ai si tu niște griji in viața asta...trebuie sa iti omori timpul cu ceva....NU ???

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Nu știu cum sunt postările mele....cat despre a ta... Ce sa zic...ai si tu niște griji in viața asta...trebuie sa iti omori timpul cu ceva....NU ???

Nu "trebuie", fac ce vreau, pentru ca îmi permit asta. E o chestie pe care probabil un sclavete, ca tine, nu o poate înțelege.

Nu vreau nicidecum să pară că aprob anularea intempestivă a programărilor, chiar mă enervează treaba asta. La fel, însă, mă dezgusta milogii care vin să se plângă pe aici când iau o țeapă, după ce doar profită de forum fără a oferi nimic în schimb.

  • Like 7
Link spre comentariu

Nu "trebuie", fac ce vreau, pentru ca îmi permit asta. E o chestie pe care probabil un sclavete, ca tine, nu o poate înțelege.

Nu vreau nicidecum să pară că aprob anularea intempestivă a programărilor, chiar mă enervează treaba asta. La fel, însă, mă dezgusta milogii care vin să se plângă pe aici când iau o țeapă, după ce doar profită de forum fără a oferi nimic în schimb.

Ce sa zic ... Nu vreau sa ma cobor la nivelul discuției tale, dar îmi este clar ca in viața de zi cu zi esti un om mic si neînsemnat pentru societate si care deodată si-a găsit rostul si importantă pe acest forum .Ma înclin in fata ta....

 

PS. Stii proverbul cu câinele.....

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Ce sa zic ... Nu vreau sa ma cobor la nivelul discuției tale, dar îmi este clar ca in viața de zi cu zi esti un om mic si neînsemnat pentru societate si care deodată si-a găsit rostul si importantă pe acest forum .Ma înclin in fata ta....

PS. Stii proverbul cu câinele.....

OK, hai pa! Să nu uiți să ne mai scrii!

Data viitoare când vii îți spun eu proverbul cu bascula.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

hey! vai cat ati mai scris pe aici :) mi-am cerut scuze pentru ieri,dar cum am mai zis,nu sunt masina de futut si nici nu aveam cum sa va anunt pe fiecare in parte. Am si eu ca toata lumea probleme de care trb sa ma ocup si in cazul meu problemele sau situatiile neplacute pot aparea oricand. nu cred ca ati fi preferat sa stau sa ma fut cu voi cu gandul in alta parte si, de munca in folosul comunitatii,mi se pare o idee stupida la fel si cea cu extra time.

in schimb... lucrez azi dar doar la ora ,incepand cu ora 11 pana la ora 17

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator rebel_
Reputație: 0

E plin la testate de fete care au numarul necesar de recenzii cf. regulamentului pentru promovare dar topul se subtiaza pe zi ce trece. Din cate am observat in ultima perioada promovarea se face si in functie de popularitatea fetei si numarul de pagini a topicului(interese SEO) iar Elena le are pe amandoua plus recenzii ok asa ca nu e exclus sa fie urmatoarea promovata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...