Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

Ii rog pe cei ce au visitat-o pe D-soara sa confirme daca este genul de femeie cu labii maricele sau fine. O poza ar face cat o 1000 de cuvinte dar vad ca se sfieste. Merci.

Din cate imi mai amintesc nu erau foarte proeminente sau grosolane dar se puteau observa.

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Eu zic ca e mai interessant sa te gandesti cand vi la mine ce gasesti sub hainele astea,ca nu sunt acoperita de tot eu .Totusi zic ca se vede ce forme am :blushing2  :blushing2  :blushing2

mai radem si noi mai glumim :)

 

as cam veni ... pacat ca locuiesti cam departe pt mine si cum nu am treaba in zona aia decat f rar... nu te am vizitat inca. nu este timpul trecut

Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

      Repet baieti daca ma sunati si spune-ti ca reveniti cu un telefon sau ca reveniti cu telefon cand sunteti in zona aia nu inseamna "Programare".Pe urma cand reveniti cu telefon si nu aveti programare confirmata si va spun ca nu va pot primi va suparati.

     "Programare Confirmata"inseamna ca stabilim amandoi o ora anume si cu 30 de minute inaintea programarii trebuie sa reveniti cu un mesaj de confirmare sau cu un mesaj ca a-ti plecat spre mine.

      Cu astea zise va doresc o zi buna si un inceput de weekend frumos :kiss3  :kiss3  :kiss3 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

      Repet baieti daca ma sunati si spune-ti ca reveniti cu un telefon sau ca reveniti cu telefon cand sunteti in zona aia nu inseamna "Programare".Pe urma cand reveniti cu telefon si nu aveti programare confirmata si va spun ca nu va pot primi va suparati.

     "Programare Confirmata"inseamna ca stabilim amandoi o ora anume si cu 30 de minute inaintea programarii trebuie sa reveniti cu un mesaj de confirmare sau cu un mesaj ca a-ti plecat spre mine.

      Cu astea zise va doresc o zi buna si un inceput de weekend frumos :kiss3  :kiss3  :kiss3 

Ti-ai luat si tu tzeapa? :hmmm

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Ti-ai luat si tu tzeapa? :hmmm

Pe langa faptul ca suna multi si zic vin la ora x si nu apar si nici macar nu dau un mesaj ca sa anuleze, in ultimul timp m-au sunat si au spus ca revin ei cu telefon dar nu au zis nimic concret si m-m trezit ca ma suna ca sunt in cartier si cand ii refuz deoarece chiar nu pot sa ii primesc ca am programari confirmate tot ei se supara.Asa ca am decis cine vrea sa ma viziteze stabilim o anume ora impreuna si cu 30 de minute inainte de intalnire se revine cu un mesaj de confirmare.Am luat aceasta decizie deoarece e mai sigur si plus ca in ultimul timp am foarte multe programari e mai sigur si pt mine si pt voi,eu sa refuz alti clienti care chiar vin si voi sa nu veniti aiurea si sa nu pot sa va primesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...