Sari la conținut

Siliconata zona militari residence 0724.604.731


Postări Recomandate

  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

Fata draga... da arata-ne si noua odata silocoanele alea, cu poze mai noi. Sincer ... furoul ala alb nu te avantajeaza. Repeti pozele alea cu timp stamp din 12.09.16 la nesfarsit. Fa-ma sa te doresc....

Mai bine vi si le vezi personal

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fata draga... da arata-ne si noua odata silocoanele alea, cu poze mai noi. Sincer ... furoul ala alb nu te avantajeaza. Repeti pozele alea cu timp stamp din 12.09.16 la nesfarsit. Fa-ma sa te doresc....

vezi ca am scris si pe topicul Nataliei vrei sa vezi tate plateste si mergi la femei si vezi tate pe perioada unei finalizari sa a unei ore

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Gara de Nord
  • Oras:Gara de Nord

      Dragi membrii cine ma suna si nu stabileste o programare si vine in zona si se supara ca nu-l primesc trebuie sa inteleaga ca nu am cum deoarece am programari confirmate.Daca x ma suna si zice ca revine cu un telefon in 20-30 min sau ca revine cu un telefon cand este in zona asta nu inseamna ca a programat o intalnire cu mine.Trebuie sa ma sune si sa zica ca vrea la ora x in data y asta inseamna programare si scuze celor care nu le raspund la telefon dar nu raspund la telefon cand sunt cu un client.

          Cu astea zise va doresc o seara buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...