Sari la conținut

Janette tribunalul nou 0746709824


Postări Recomandate

  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ce faci scobitoare,mai traiesti?Janette dovada vie ca un om rezista f mult timp numai cu apa,fara sa manance!

cand dai limbi cum dai tu nu-ti trebuie nici apa

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

eu nu platesc pizda eu platesc femeia ,stai frumos si te platesc si pe tine,sa vezi cum te c...ci imprastiat pe urma, nu o sa mai fii constipat :doggystyle

Vai de pula ta aia bleaga..ai kk in loc de creier.Mai dai bani la curve fara sa le futi?orgasmicule!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ti.am zis ca esti prost de dai in gropi!clovnul forumului!Idolul femeilor gravide

sunt prost de dau in gura ta,da sunt idolul femeilor gravide nu ca tine al pulii cum te vede cum se scoala

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

sunt prost de dau in gura ta,da sunt idolul femeilor gravide nu ca tine al pulii cum te vede cum se scoala

Daca ti se scoala pula cand vezi barbati,ai probleme grave mosule!Cand vrei sa.ti umplu gura cu sloboz tanar,spermatozoizi vioi,sa ma cauti!Sa.ti faci asigurare,ca-ti dau de iti rup proteza din gura!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Daca ti se scoala pula cand vezi barbati,ai probleme grave mosule!Cand vrei sa.ti umplu gura cu sloboz tanar,spermatozoizi vioi,sa ma cauti!Sa.ti faci asigurare,ca-ti dau de iti rup proteza din gura!

tu esti barbat? vad ca te comporti ca o muiere ,te bagi in seama pe toate topicele , ti-am umplut gura si tot nu te saturi precum centuristele

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Ai vrea tu. dar nu poti lingaule!Linge pizda ce esti!

bai proasta pulii sunt insurat nu te mai tine dupa mine pe topice ,cat de prost sa fi sa te tii aiurea si sa comentezi aiurea,ai o minte de copil de 5 ani,in mintea ta bolnava crezi ca daca comentezi aiureaimi faci rau ,handi ! aici suntem pe net, suntem virtuali nu ni se intampla nimic ,revino-ti, trezestete confunzi netul cu realitatea ,ai dat in mintea copiilor ?

  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

bai proasta pulii sunt insurat nu te mai tine dupa mine pe topice ,cat de prost sa fi sa te tii aiurea si sa comentezi aiurea,ai o minte de copil de 5 ani,in mintea ta bolnava crezi ca daca comentezi aiureaimi faci rau ,handi ! aici suntem pe net, suntem virtuali nu ni se intampla nimic ,revino-ti, trezestete confunzi netul cu realitatea ,ai dat in mintea copiilor ?

Esti febletea mea!Consider ca esti cel mai laudaros si lipsit de modestie membru de pe forum.Asa e,cum spui..totul e virtual.Totusi,ma macina o intrebare!In realitate esti cu mult mai prost decat aici?

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...