Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mah Sety...sa numi spui ka oi impins dopu ku sula ka ma dizamagiesti cumplit !!! :))))))

Nu,fey dilio , ca nu pe toate le rezolva Dna. Pwla ! Am cumpărat un tirbușon !

 

Disponibila pana la ora 16.00!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Neata lume! Ieri am facut o vizita Larisei, un minus pentru ca nu avea tirbuson, dar s.a rezolvat, am stat la povesti despre viata si trecerea timpului impreuna cu un pahar de lacrima (mi.au placut scaune acelea vechi si masa dintre noi) dupa care am mers in dus, dupa care ne.am retras in dormitor. Larisa e neschimbata, oralul a fost demential, nu m.a deranjat sutienul, din contra! 10 pe linie! Unii de pe forum am vazut ca s.au plans de locatie, da nu este de lux, dar este ok, numai fiti rautaciosi!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mai induiosat profund cu rugamintile tale ca lumea sa nu se ia de mine ptr aceste comentarii. nu sant nici foarte nou pe aici,cum zici tu, dar nici foarte vechi.insa te cunosc de cativa ani buni.fiecare are dreptul la cuvant aici in limitele decentei si bunului simt.draga larisa revin cu cateva lamuriri . ai promis mai la inceput ca te lasi de minciuni. ma refer la pozele folosite aici pe forum . mai mult de jumatate nu iti apartin . ai recunoscut si ai zis ca a fost o lectie. nu a fost se pare . faptul ca ai putin talent la vorbit si stii sa aburesti nu te scuteste de note proaste . ai spus mai sus ca la telefon ai avertizat de problema sanilor. te asigur ca nu ai scos o vorba la telefon despre acest aspect. eu nu vin sa faci sex imbracata si cand incerc sa te ating sa spui : auu ai grija nu ma atinge !! poate lamuresti colegii de forum de ce nu poti fi atinsa?cand un coleg de forum vorbea aici in vara ca te-ai mai implinit si altul ca poate esti gravida ai comentat ceva? despre aspectul casei ai zis ca il stim . da il stim dar spune despre lenjeria aia de culoare inchisa care era tavalita de cateva zile cred. stii ca bolile de piele se vindeca mai greu decat cele venerice?ca peretii nu conteaza , ca fumul e gros ,ca baia e insalubra si intri cu papuci sa nu te uzi. nu am pretentii fantastice dar daca tot vrei 200 si sa fii respectata atunci respecta si tu. apropo de persoana care ziceai ca nu cobora si nici nu urca cand eu plecam. de ce ai iesit cu el dupa 5 minute si ai plecat impreuna cu el.intamplator ma blocase cineva si asteptam sa vina la masina. si cand colo ce vad . tipul care se lovea de mine pe hol si la sosire si la plecare. chiar nu putea pleca mai devreme ? si la intoarcere la fel. a cata minciuna este ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nu stiu daca se complica sau nu ceva . este doar parerea personala vis-a-vis de vizita mea facuta larisei. aici relatam desfasurarea unor evenimente pentru a face cunoscuta persoana pe care o vizitam. ea spune ca trebuia sa ma informez mai bine despre ea inainte sa o caut. da, are dreptate  . daca aici incepi cu poze false si alte prostii e clar unde ajungi. eu nu pierd timpul ca tu sa ma anunti cand intru la baie de conditii. sau sa plec daca nu-mi convine asa cum zice ea. nu vreau sa lezez cu nimic persoana ei . daca vrea sa indrepte , indreapta . daca vrea sa minta, sa minta in continuare.doar ca se minte pe ea si atat.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Deja depășești unele limite.

1-pozele . În afară de primul.setbde poze postate de mine,la începutul topicului, celelate sunt făcute 90% de către Oby ( o2lentila ) și un set de către @trgalben . În durerile mele ,p'asta ai gafat-o grav.

 

2- citește cu atenție, ca am scris negru pe alb ca avertizez despre problema sânilor în timpul coversați la un suc/o apa înainte de a intra în dormitor. Unde drq ai văzut tu scris ca spun asta la tel fon? !? La telefon spun despre imposibilitatea de a oferi dominare ca la carte din lipsa accesoriilor necesare. Te ambalează cam repede tu și vezi /citești ce nu e !

 

3-Dacă sunt /am fost / voi fi gravida este strict problema mea, nu am de ce sa o discut public , tine pare ca te-am întrebat eu pe tîn ceva detalii personale din viața ta privata și apoi sa le mai discut și pe la colturi ca babele?!?! Vii sa futi , ești mulțumit -bine,nu - nu te apuci sa împroști cu noroi decât strict privind subiectul ăsta!

 

4- Nu cred ca exista nici măcar un singur utilizator care sa poată spune ca l-am primit vreodată pe o lenjerie si prpsop care sa nu miroasa a curat,detergent,balsam ! Nici măcar unul! Și dacă la tine spui ca arata așa. ..O vedeau și alții înainte, eventual după! Poți spune ca nu sunt de cea mai buna calitate,da,e adevărat dar murdare în nici un caz! Și dacă 500 de oameni spun ca în ceea ce privește igena și curățenia nu au fost niciodată probleme, las-o dracului de treaba și coincidenta ca fix la tine totul era varza!

 

5- apa de pe jos din baie. Da! Curge caloriferul, e spart ,e racordat la Râdeți ,asteptam sa vina cineva autorizat pentru a-l schimba. Dacă te face sa te simți mai bine,poimâine când ajung acolo Îți fac o poza cu caloriferul cel nou care așteaptă sa fie montat !

 

6- la ultima paRte nici măcar nu am de gând sa răspund, e absurda și te-as ruga sa nu forțezi nota! Și eu pot spune orice, fără a mă baza pe nimic concret ci doar așa, sa îmi întăresc afirmațiile.

 

Culmea sți care este?!? Ca de servicii nu mai pomenești nimic ! Așa de tare te-au speriat sensibilitatea sânilor, apa din baie, starea ap , lenjeria murdara ( ca ai vazut-o când te dezbrac ai sa intri la dus ) încât nu numai ca ai rămas dar acum când mă cerți atat de revoltat, de prestația sexuala nu mai zici nimic!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sa nu mai folosesti poze false in viata ta pe acest forum!

Nu e corect fata de noi si daca stai putin sa te gandesti, nici macar fata de tine, ptr ca te desconsideri daca folosesti pozele altei fete!

Totul iese la iveala, asa ca hai sa fim corecti unii cu altii!  :blushing2

Sper ca a fost o invatatura de minte! :hug1

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

Sa nu mai folosesti poze false in viata ta pe acest forum!

Nu e corect fata de noi si daca stai putin sa te gandesti, nici macar fata de tine, ptr ca te desconsideri daca folosesti pozele altei fete!

Totul iese la iveala, asa ca hai sa fim corecti unii cu altii!  :blushing2

Sper ca a fost o invatatura de minte! :hug1

 

Ce vrea sa însemne asta? Am recunoscut încă de atunci greșeala, nu am.mai repetat-o, au trecut 2 ani de vizite reușite și foarte reușite !

Numai tu și Roxanica ce încă va legați de ăsta ! Însă tu,în paranoia ta cum ca Universul întreg a uneltire impotria ta și a adunat tot ce-o mai rău în mine când m-ai vizitat ai afirmat ca JUMĂTATE DIN POZELE POSTATE DE MINE PE ACEST TOPIC NU IMI APARTIN ! Sustine-ți te rog afirmația ! (Sfatul meu -ti-a cășunat pe curva nepotrivită. Nu îți înțeleg motivele,cu atât mai puțin intențiile și interesul , o fi întoarcerea mea.prilej de neplăceri pemtru altii/altele ,dar măcar fa-o/faceti-o cu cap. Te -ai fi putut axa pe serviciile alea de rahat de 6,pe aspectul meu fizic care -la fel- am recunoscut eu ca nu e nici pe departe unul extraordinar...Dar așa, e făcută fix fără pic de creier !)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Eu am fost acum fix o saptamana la Larisa pentru dominare, de la telefon  mi-a explicat ca nu are tot ce ii trebuie ( dar nu a fost o problema asta) caloriferul nu are ce sa ii faca ea de una singura ( nu cred ca are atestat de instalator) si lenjeria de pat a schimbat-o de fata cu mine. Ca si prestatie sexuala nu am nimic de comentat ( la sani s-a umblat doar un pic, mai jos s-a umblat mai mult :)) ) 

un 9/10 de la mine, fiindca mereu e loc de mai bine!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

larisa zice ca recenziile le-am facut fara  creier. nu cred in paranoia de care zici. poti combate cum vrei tu ce am scris . eu asta am trait pe pielea mea la tine . nu vin sa ma lovesc de amanti sau pesti pe scara blocului. nu am nici un interes sa mint aici si nu-mi pasa de reintoacerea ta pentru ca nu activez in bransa asta. insa am mici pretentii cand achit niste  bani ptr cateva servicii. las pe altii sa vina sa umble doar un pic la sani atat cat le dai tu voie de 200 lei. timpul si banii mei prefer sa ii investesc altfel. avem in constanta fete de alt nivel la acelasi pret .nu te mai victimiza draga larisa vis-a-vis de cum arati. mama natura este uneori mai darnica cu altele.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu vorbim.aceeași limba,clar. Spre deosebire de tine ,chiar ti-am respectat părerile. Și le-am combătut LOGIC ȘI COERENT. În prima postate, erai extrem de virulent vis-a-vis de TOATE aspectele negative menționate de tine. Pe parcurs , o data ce le-am.explicat și am adus argumente corecte și viabile, ai dat înapoi. Acum ai ajuns sa te legi de singurele lucruri pe care nu le-am contrazis - faptul ca DA, vreau un pic de blândețe în a-mi atinge sânii ( și cum drq se face ca numai tu ai fost așa de revoltat ,oamenii care mă frecventează de 2 ani au înțeles că NU-urile mele nu se bazează niciodata pe nesimțire sau rea intenție ) . Și te mai agiți pentru ce ți se pare ție ca ai văzut legat de o persoana de se masculin care m- ar însoți și în ap și în afară lui. Ti-Am spus deja ca pe ăsta nu am cum sa o contraargumentez din moment ce nu știu ce ți s-a părut ție ca vezi. As putea emite păreri general posibile ,dar nu mă voi obosi. Încă o data ,jumătate din utilizatorii secțiunii Constanța m-au vizitat ,mare parte din ei au intrat în fiecare camera a ap ,numai la tine s-au aliniat TOATE astrale nefavorabil de ai avut esexul vieții tale la întâlnirea cu mine.

 

Ps-încă astept sa dovedesți care din pozele mele ( în afară de cele de la începutul topicului, despre care am recunoscut ) nu îmi aparțin.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Faptul ca nu ai fost mulțumit de serviciile mele , asta da, o accept. Nu se pune problema de ghinion cum spunea cineva mai sus , e doar o problema de nepotrivire. Le spun tuturor la prima întâlnire ca,atât cât ține de mine, întâlnirea va ieși bine. Cu un pic de implicare și din partea lor ,cu multa comunicare ,întâlnirea va evoua de la una de genul "am footut-o și p'asta " la " wow, ce inspirat am fost sa sun la fata asta ". Și chiar dacă nu toți pot fi extra-suoer-mega încântați , țin cu tot dinadins ca omul respectiv sa nu plece dezamăgit. Adică, măcar sa spună "Mah,fata a facut tot ce a putut,s-a străduit , nu am.fost noi pe aceeași lungime de unda ".

Sincer îmi pare rău că nu aia fost mulțumit, dacă ai fi axat discuția pe slaba calitate a serviciilor primite -nu știu, sa fi explicat concret ce nu ti-a plăcut în ceea ce privește strict acțiunea din dormitor și celelalte minusurinar fi venit sa întărească neplăcerea creată de aceasta ,discuția nu ar fi degenerat.

Dar încearcă sa intelegi ca tu ai bătut apa în piua mai.mult ptr ca erau pereții nu știu Cum și pe.problema caloriferului. Sa mă ierte Dumnezeu ca ÎNCĂ consider ca altele Îți sunt interesele , și ju doar băiat bun ce va sa îi avertizeze pe alții.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...